Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

Jakby się zastanowić to wszystko ok ale co tam do cholibki będzie robić Trixe ?! I skoro nie będzie Twili to chyba nie będzie mane6 tylko 5. W poprzednim filmie portal przecież się zamknął na 30 ( o ile dobrze pamiętam ) ksieżyców (to są lata?) no a więc nie może wrócić. Ogólnie pomysł wg mnie przedstawia się dobrze ale jak to mówią pożyjemy zobaczymy :D:crazytwi3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 99% uniwersów fantasy i w naszym świecie księżyc to miesiąc. 30 księżyców to zatem 2,5 roku, dość dużo. Sądzę, że twórcy wymyślą jakiś gładki sposób, by tam wsadzić Twilight. Bez niej ten film nie będzie miał sensu.

Dzięki za info :NjdaT: Ale co to za sens skoro nie widzę (przynajmniej ja ) w tym punktu zaczepienia. W pierwszej części była to korona a w drugiej co ? Przyjaźn itp nie bo to może poznawać także w Equestrii więc to by sensu nie miało. Na początku filmu musiało być też by jakieś odniesienie o minionych latach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka mi sie bardzo podobala... Cafeteria Song przez dłuugi, długi czas siedziało mi w głowie ;I

Ale, jak patrzeć na spoilery, to wygląda mi to na zrobienie filmu na siłę - oczywiście super by było, gdyby EG znowu sie spotkały, ale Rainbow Rocks? Serio? Hasbro znowu chce zarobić :P

Znaczy wiadomo, nie można niczego rpzesądzać, ale widzę tutaj motyw w stylu Hingh School Musical - kapele, ryalizacja itp.., Ale w sumie, to jestem ciekawa, czy pojawi się tam jakiś ludzki Discord czy coś, skoro Sinset przeszła na dobrą stronę :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza reakcja:

O EqG 2, ale fajnie, jedynka była przyjemna.

Druga reakcja:

*Czyta fabułę

CO?! High School Musical, czy inne dno 2?! Trixie?! Auto z okularami?! Serio?!

Trzecia reakcja:

Może to tylko plotki, może EqG2 będzie równie dobre jak 1, albo i lepsze, może nie schrzanią...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ludzie a nie myśleliście może taka kategorią ,że te auto z okularami i z tą całą Vinyl (czy jak tam tej leci) to może być zabawka? Lalka z autem z wyjmowaną szybą co mogą być okularami? 

 

Po drugie...ludzie nauczcie się do jasnej ciasnej ,ze nie możecie ciągle manipulować i wymuszać wszystkiego od Hasbro ,bo oni i tak będą robić swoje dla kolejnego zysku. 

Edytowano przez OttonandPooky
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam taką myśl, że "niby" mają zrobić dwójkę, po tym jak zobaczyli, że 1 dała im duużo sukcesu z zabawek i dużo pieniędzy z kin i tak dalej? Teraz w dwójce dodadzą więcej postaci lub gadżetów i mogą zarabiać dalej, miło by było gdyby te całe Equestria Girls nie było tylko dla pieniędzy i jak by wymyślili lepszą fabułę i dopracowali szczegóły, niech dbają też o stałych widzów.

PS. Equestria Girls ma osobny fandom w postaci dzieci ;_:

PS2. Informacja od jednego kolesia, który był na jakimś konwencie.. może robi sobie z nas jaja, ale po Hasbro i ich wymysłach (Wszystko dla pieniędzy!) możemy się spodziewać wszystkiego ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś na wzór musical typu Jonas Brothers, bądź High School Musical

 

 

"High School Musical" którego raczej wolałbym nigdy nie obejrzeć.

 

 

motyw w stylu Hingh School Musical

 

 

CO?! High School Musical, czy inne dno 2?

 

 

Hmmmmm, to pierwsza część nie była hybrydą HSM i Monster High? :rainderp: Bo myślałam, że właśnie TO oglądam xD

 

http://youtu.be/sPW9ki-IfZ8?t=1h4m27s

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ktoś już pewnie dosadnie wspomniał jest to serial robiony głównie z myślą o dzieciach w wieku 5-8 lat. Wiem, że to może być dla niektórych szok, ale obawiam się, że Hasbro nie interesuje się naszą opinią na ten temat. Oczywiście nikomu nie bronie hejtować czegokolwiek, w końcu po to właśnie stworzono internet, ale nie łudźcie się, że to cokolwiek da. Animatorzy i aktorzy są już pewnie opłaceni, zabawki są już w hurtowniach- słowem, "maszyna ruszyła, już nikt nie zatrzyma, kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła".

Mi osobiście pierwsza część bardzo się podobała ,a  zabawki związane z "dwójką" w ogóle mi nie przeszkadzają, ponieważ jeśli ktoś jeszcze nie zauważył, komercja jest nieodłączną częścią tego serialu.

 

Dziękuje dobranoc

 

  piece_by_piece_by_vapgames-d4819ud.jpg 

Edytowano przez THEKOSZMAR77
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jest dla dzieci i jest stworzone po to by sprzedawać jak najwięcej zabawek i gadżetów w żaden sposób nie usprawiedliwia bylejakości wykonania. To obraża klientów, ale młodzi są na szczęście za głupi, zeby to zauważyć więc przynajmniej nic im nie psuje zabawy. Tylko szkoda patrzeć jakim badziewiem karmi się dzieciaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie EqG było ciężkie do zniesienia z wielu względów. Nie jestem pewien, czy zniosę "dwójkę". Może na jakiś czas odłączę się od kucykowych internetów, bo wolę omijać wszelkie obrazki z EG z daleka. Jeśli jednak tym razem by się przyłożyli i poprawią kreskę i dadzą jakąś ciekawszą tematykę, to...

mimo wszystko chyba jeśli wyjdzie to obejrzę, by przekonać się, czy jest znośnie, czy bardziej do plota.

Ja bym chciał wersję "doroślejszą", choć wiem, że

a) raczej nie możliwe, bo nie będzie szału na zabawki,

b) wielu Bronies będzie narzekało, że "pod fandom, do dupy itd."

Co mam na myśli mówiąc, że doroślejsze?

Pokazać coś, co jest bliższe naszemu życiu. Może Twi po ponownym przejściu przez portal spotkałaby Bronies, mogłaby zobaczyć trochę prawdziwego życia, które nie jest aż takie miłe jak to pokazane w EqG.

Mogłbym pisać o tym dłużej, ale tak nie będzie, bo ma być popyt na zabawki i kompletna sztampa jak w pierwszym (i oby ostatnim) EqG, a nie ciekawa historia, dość realna (tzn. coś innego niż prosta historia z jedynki), bo się mamusie od "tego kucyka, który obraża nasze upośledzone dzieci tym, że ma derpa" się czepną i nie kupią swoim dzieciom zabawek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była nawet fajna, chcieli coś zrobić by pokazać to w kinie - zrobili i złe to nie było, do koloru postaci dało się przyzwyczaić i było dużo nawiązań do pierwszych odcinków serialu. Ale druga część? Serio? Wolałabym żeby tą kasę wywalili na kolejne sezony, nie filmy pełnometrażowe, no ale pewnie szkoda im stworzonych ludzkich postaci by tak szybko poszły w kąt.

Pierwsza część - ok, druga - zaczynam się bać co przez ponad godzinę pokażą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...