Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

Gość ChrisEggII

Jeżeli Hasbro, podobnie jak z pierwszą częścią, zapewni o odrębności EQG2 od serialu, to nie widzę powodów do narzekań. W końcu nikt nie każe wam oglądać, wracać do tego, wspominać.

Co prawda postaci wyglądają dosyć słabo, ale nie tragedii też nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw zacznę od tego, czy jest to rzeczywiście film, czy książka/komiks. Jeśli to drugie, to przynajmniej fandom będzie miał mniejszy ból tyłka. Jednak jeśli będzie to film, to:

 

Dla mnie, pomysł jest... trochę typowy, lecz jedynka też miała być taka "typowa" a wyszedł jeden z najlepszych filmów, jaki w życiu widziałem. Na pewno będą hektolitry piosenek, z czego się oczywiście cieszę, lecz gdyby twórcy zaszaleli i zapuścili kucykową wersję jakiegoś przeboju Zeppelina, Deep Purple'ula, czy choćby Guns N Roses, to bym się rozpłynął na fotelu. Jednak szansa, że cuś takiego miałoby miejsce jest mniejsza niż pierwiastek z minus jeden.

 

Oczywiście pojawić się będzie musiał Flash Sentry. Już słyszę olbrzymie oburzenie, że jest to przysłowiowy "Pedał w rurkach". Ciekawe dlaczego taki hejt leci najczęściej od fanów Twilight, którzy nie skąpią saucy-artami z tą postacią, zapisanymi na komputerze?

 

Tak czy siak, nieważne, czy film, czy komiks, będzie dobrze. Pierwsza część była świetna, więc nie sądzę, aby druga była jakaś znacznie gorsza. Jednak coś mi się wydaje, że ujrzymy to w postaci papierowej książeczki.

 

A, i jednak sprawa odnośnie ludzi, którzy się niby załamali, zdruzgotani itd. z powodu wydania nowego filmu (o ile będzie to film). Niektórzy mówią "My nie chcemy tego filmu". Tak się składa, że za przeproszeniem, "główno" macie do gadania. Twórcy wiele razy stawali na głowie, aby na siłę uszczęśliwić fanów. Oni nie są naszymi niewolnikami i niech robią, co chcą. Tutaj jednak twórcy popełnili błąd i za mocno nas rozpuścili, przez co każda ich "własna" decyzja jest hejcona przez bronies "Bo my tego nie chcemy! My chcemy oficjalny shipping Twilight x Trixie, Trollestie, żeby Derpy śpiewała, więcej Luny, zabijanie się i może jeszcze gruszki na wierzbie!". Jak słyszę podobne biadolenie, to mnie aż krew zalewa po same brzegi...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak twórcy spełnią oczekiwania fanów, to jest narzekanie, że robią pod fandom...

Jednak to RR wygląda mi i tak na całkowitą klapę. Pomysł wydaje się mi być nieciekawy, niepasujący do tych postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lalki Twilight i Pinkie z tej serii wyglądają świetnie, czego już nie mogę powiedzieć o Rarity... To totalnie nie jej styl przecież!  :rarirage:
No ale pomijając wygląd - będę czekać. Pierwszy film nie był zły, ale rozczarowywał niektórymi rozwiązaniami. Jeśli poprawią to na przyszłość, to możemy dostać całkiem niezły film. Tym bardziej, jeśli miałby opierać się na piosenkach, które w pierwszym filmie były albo dobre, albo świetne.
Ja tam trzymam kciuki za produkcję. Przestanę, jak kinówka powtórzy błędy poprzedniej lub będzie zwyczajnie gorsza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Equestria Girls 2 zwane też "Rainbow Rocks" zostało znowu potwierdzone, tym razem z wczorajszego "AMA" z Tarą Strong. (VA Twilight):
 

"Q: Anything at all you can spill about Equestria Girls 2, ostensibly subtitled as "Rainbow Rocks"? 

A: It'll be adorable!"

Edytowano przez Dashek
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie ja tam czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że to nie jakaś zmyłka (w co wątpię). Equestria Girls może nie było tak fajne jak regularna seria, ale mi tam się przyjemnie oglądało, a i piosenki trzymały poziom. Grafika oryginalna, trochę dziwna, ale też mi się podobała. Mam nadzieję, że nowy film będzie trzymał poziom, albo może nawet lepsza. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jedynkę czekałem, pomimo sporego hejtu pod jej adresem. Doczekałem się i nie zawiodłem, jednak taka fabuła jaką tutaj niby chcą zaprezentować... To jest po prostu nijakie, rockband? I fajnie, to ja wolę Tenacious D obejżeć któryć tam już raz.

Nie mówię "Nie", ale i nie jestem tym faktem specjalnie podjarany. Opinia prosta:

"Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba" - Rejent Milczek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część EQG była spoko pytanie mam tylko jedno kiedy premiera 2 części  :fluttershy5:.Jeśli drama była spora o pierwszą część to czemu nie poczekać i zobaczyć sobie co hasbro wymyśliło na drugą już coś czuje w style camp rock.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Ja to miałem wstawić!!!

 

Tak czy siak, nadal jestem pozytywnie do tego nastawiony. Trochę dziwne są te ich transformacje podczas śpiewania, a sama piosenka nie wpada w ucho tak, jak help twilight win the crown, lecz spodziewam się tak samo dobrego filmu, jakim była jedynka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klip nie jest zły. Piosenka nie jest najwyższy lotów, ale nie sądzę, by takich miała być. Animacja ładna. Jest tylko jedno ale...

 

Go! Go! Pony Rangers! Tududududu! Go! Go! Pony Rangers! Tududududu! Mighty Morphin' Pony Rangers!

Transformacje podczas grania. Serio? Musieli to wplątywać? Mogliby zrobić, że to po prostu stroje, a nie nowych Pony Rangersów.

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie Gorillaz zmiksowani z Diamentowymi Psami?

 

Klip mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. American teen rock jest słaby, ale w tej odsłonie i tak nie najgorszy. Design postaci jest śliczny, Aj z tym jabłuszkiem na oku wygląda tak uroczo jak Pipsquick. Zupełnie inaczej wyobrażałem sobie obsadę, myślałem, że Applejack jako najsilniejsza dostanie perkę, Twilight gitarę rytmiczną, Pinkie bas, Fluttershy klawisze, a Rarity lead vocal, bo najlepiej śpiewa... i mamy gothic metalowy zespół :P Tylko RD się zgadzała :D

 

 

Daję dużego plusa! Bardzo dużego!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, co mnie wkurza? Teraz, wszędzie pod filmikami, artami i w ogóle wszystkim, co jest związane z tym trailerem czy samym filmem wala się kupa komentarz typu "Zabijcie mnie", "świat oszalał", "Nie chce być już bronim" itd.

 

Jak wam się nie podoba, to nie oglądajcie i tyle. Ten serial wciąż jest stworzony dla małych dziewczynek, więc co wy niby chcieliście mieć? Film o apokalipsie zombie czy co? Dajcie tym twórcom zrobić coś z własnej woli, a nie, że wszystko muszą dla fanów robić. Oni też mają własne pomysły do zrealizowania, a wy ich za to jeszcze hejcicie. Jak wam się nie podoba, to nie oglądajcie, nie komentujcie i w ogóle zachowujcie się, jakby tego filmu nie było. Proste, czy może dla tego rozpuszczonego pokolenia jest to za trudne?

 

Tego, co się wyczynia pod trailerem nawet krytyką nie można nazwać. To jest hejt, którego poziom dorównuje płycie chodnikowej. Jak wam się pierwsza cześć nie spodobała, a do drugiej nie jesteście pozytywnie przekonani, to nie mam zastrzeżeń. Ale jak ktoś piszę, że pierwsza część do żenujące gówno, a na widok drugiej dostał zawału, to aż mnie ręce świerzbią. Hejterzy hecją nas, a my zaczynamy powoli hejcic to, co oglądamy oraz tych, co to tworzą.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie tym twórcom zrobić coś z własnej woli, a nie, że wszystko muszą dla fanów robić. Oni też mają własne pomysły do zrealizowania, a wy ich za to jeszcze hejcicie

Plagiaty i oklepane spłycone schematy wszędzie + robienie obu filmów w 100% pod konkretną publikę. Tak bardzo własne pomysły. XD I co się dziwić, że ludzie załamani- SZCZEGÓLNIE że potem małe dziewczynki mają to oglądać.

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...