Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

To zapięcie od butów.

xD To mnie rozwaliło.

 

To coś wygląda jak kwiatek, a imię tej małej dziewczynki brzmi Apple Bloom - Przypadek? Nie sądzę. Często znaczki mają jakieś powiązanie z imieniem, więc nie zdziwiłabym się gdyby to był taki mały spoiler.

 

PS. LAUREN FAUST?!

PzvblNI.png

Edytowano przez ToffiLove
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że dostaliśmy pierwszy rozdział noweli Rainbow Rocks (http://www.equestriadaily.com/2014/04/rainbow-rocks-first-chapter-revealed.html) to nie wiąże się ona zbytnio z całym filmem. Ma być tylko rozwinięciem historii pokazanej w tych krótkich filmikach zapowiadających RR od Hasbro oraz, jak mktoon napisał na twitterze, wstępem/zapowiedzią do filmu.

 

7U6kB.png

 

7U6oB.png

Edytowano przez Dashek
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się wszystko układa, pamiętacie pierwszą lalkę-kucyka Sunset Shimmer? Była w masce karnawałowej, po roku okazuje się, że jest to po części związane z sequelem EG.

Szykują tyle tego wszystkiego, a jeszcze pół roku czekania...

 

Pierwsza nielogiczna rzecz: EG1 - jesienny bal - film wyszedł na lato, EG2 - wiosenny karnawał - film wyjdzie na jesień. I weź tu ogarnij pory roku w Equestrii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się kolejny RR Short od Hasbro, który znowu nie ma prawdopodobnie dużo wspólnego z filmem. :_: Ale znowu pojawiła się Vinyl i.. Trixie! 

Bardzo ciekawi mnie co z tego pojawi się tak na prawdę w filmie, bo widać, że scenarzyści z animatorami się nudzą jak tworzą osobne filmiki ;P

 

Guitar Centered

https://www.youtube.com/watch?v=Fg46129oPIs#t=152

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VINYL! Czy ona kiedykolwiek coś powie!?

Mam nadzieję, że nie. Wolę głos Vinyl stworzony przez fanów (Nowacking).

 

Co do następnego klipu: Czy nikogo tam nie zdziwiło, że RD dostała skrzydeł? No dobra, powiedzmy, że się przyzwyczaili, ale co z gitarą? Zmieniła tak po prostu kolor, a Vinyl nawet się nie zastanawiała czy to na pewno gitara z jej sklepu? :ming:

Reszta jest na plus... zastanawiam się ile z tego trailera to faktycznie film.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, póki co shorty tylko podbudowują moje wymagania związane z nową częścią Equestria Girls. Oby nie zepsuli tego, ponieważ zapowiada się świetnie. Może w końcu Hasbro, wykorzysta postać Vinyl, nie tylko w filmie, ale i w serialu ? Kto wie. Ostatnio jest z nią coraz więcej, być może i Octavia zostanie wzięta pod uwagę. Tylko czas powie.

 

Z nowego shorta najbardziej mi się podobało gdy Trixie krzyknęła ,,Zapłacisz za to Rainbow Dash !", a Pinkie wychyliła się zza drzwi mówiąc ,,Nie głupiutka. Ty wygrałaś, Ty za to zapłacisz.'' Totalnie mnie to zmiotło XD )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że tu wszystko jest zrobione pod komercję. W końcu jaki byłby sens wrzucania fragmentu z filmu? Nawet kinowe shorty produkcji takich jak Disney są scenami, które w oryginale się nie pojawiają. Pamiętam jak zapowiadano Iniemamocnych sceną, w któej Inemamocny próbował się zapiąć w swój czerwony kostium. Nie mówię o trailerach bo te to tylko urywki z filmu. 

 

W każdym razie coraz bardziej nie mogę się doczekać  :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W sumie, masz rację. Pamiętam, że niektóre filmy które oglądałem,nie posiadały scen ze zwiastunu :P Dla mnie ,,Rainbow Rocks'' może być lepszym filmem od jedynki /)*3*(\ Oczekiwania wzrastają, lecz niestety nie wiadomo dokładnej daty premiery filmu.

Edytowano przez Solid Pony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RR EXCLUSIVE Short #3 "Hamstocalypse Now"

 

Cute :v

 

Z torby wylatuje tamburyno i Flutterka nagle zaczyna na nim grać hipnotyzując chomiki niczym szczury :v Trochę już znudzony motyw ale.. ;P

Edytowano przez Dashek
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ughh...nienawidzę chomików >.> Może i są słodkie, ale to takie wkurzające i durne zwierzęta, a do tego samobójcy, bleh. 

Ale short mi się podobał nawet jeśli motyw oklepany. Poza tym wybieg dla chomików to wręcz arcydzieło, aczkolwiek przydałoby się jeszcze nieco więcej miejsca poza rurami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja coś czuje że na 2 częściach się nie skończy?  :fluttershy5: Tak szczerze to mi to nie przeszkadza.

Wyjdzie sequel sequela, prequel, sequel prequela, prequel prequela i tak dalej, a tak serio, to mają kasy tyle, że na spokojnie zrobią jeszcze kilka części, skoro Monster High ma, to i oni zrobią ;) .

 

Nowy clip, tym razem z PIOSENKĄ!

http://www.youtube.com/watch?v=UqPPueqSXDY

Edytowano przez ToffiLove
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...