Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

Prawda. Nieraz idąc przez moje gimnazjum widzę jak 90% osób zamiast rozmawiać, robi coś na telefonie. No ale takie zachowania powinno się bardziej tępić, aniżeli zanadto pokazywać  :hmpf:

No bo samo gadanie w shorcie poprzez telefon jeszcze jest ok (chyba, że są blisko siebie), ale np. po co robić zdjęcia smartfonami skoro siedzą w budce ze zdjęciami? Albo po co grają w telefonach? Jaki w tym sens? Sam mam smartfona i często go używam, ale c'mon! po co to AŻ tak pokazywać? Zresztą dzieci w USA nie wiedzą nawet, jak używać telefonu tarczowego. 

Edytowano przez Branthos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wiemy w jakim czasie dzieje się akcja... Albo dlaczego Adagio&spółka pojawią się w szkole. Czekam z niecierpliwością ^^.

 

Dodatkowo ma wyjść soundtrack, a tu lista piosenek:

1. Awesome As I Want to Be
2. Battle
3. Better Than Ever
4. Equestria Girls (Cafeteria Song)
5. A Friend for Life
6. Opening Titles (Remix)
7. Rainbow Rocks
8. Shine Like Rainbows
9. This is Our Big Night (Full Version)
10. Time to Come Together
11. Tricks Up My Sleeve
12. Under Our Spell

 

Część jest z pierwszej części, ale niektóre to jako takie spoilery, przynajmniej tytułów ("Shine Like Rainbows" i "Under Our Spell" było kawałek w ostatnim teledysku :soawesome: ).

Edytowano przez ToffiLove
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehesz tez xD

No ale tak czy siak nazwa Rainbow Rocks napewno prezentuje sie lepiej. :v

A jesli chodzi o sam film, to z tego co wiadomo syreny (o ile to są syreny xd ) beda chcialy wszystkich zbuntowac przeciwko sobie i potem będą sie pojedynkowac na muzyke z mine6. Tylko jaki to ma wszystko sens? To najbardziej ciekawi Hehesza :v

Edytowano przez Mały Hehesz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, i jeszcze dostaliśmy polskie shorty, no hasbro se zaszalało C:

 

Shake your tail

 

Perfect day for fun

 

Music to my ears (no przy tym to się musieli napracować)

Ugh... te pierwsze wykonanie... po prostu tragedia.

Po pierwsze dziwne tłumaczenie - "cały świat będzie u naszych stóp" "do góry łeb" kiedy była Rarity... na dodatek śpiewały nie te postacie, które powinny.

A refren mnie rozwalił xD od 1:35 - OGON W RUCH! OOGON W RUCH! - co to miało być? Aż się wystraszyłam tych pisków. Tragedia. Jak nieudany fandub. Jak jakieś dziecko, które chciało się popisać.

Logika polskiego dubbingu - niech jakaś randomowa postać wydrze się w refrenie, to cała piosenka nabiera sensu.

Co do drugiego - co w refrenie robiła Sweetie Belle?

W ogóle nie zauważyłam Łaski w tych piosenkach... to raczej dobrze.

Edytowano przez Hidoi.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny short, tak? Więc zobaczmy: 

- Wiemy jaki instrument i w jaki sposób zdobędą niemal wszystkie główne bohaterki. 

- Wiemy, że wydarzenia mają miejsce po pokonaniu Sunset Shimmer. 

- Wiemy, że antagonistki mają podobną do syreniej moc. 

- Wiemy, że Sunset Shimmer będzie pomagać naszym protagonistką i w pewien sposób cierpieć z powodu podejścia innych do jej samej. 

 

W ten sposób możemy się domyślać dlaczego Twillight pojawi się w świecie ludzi i czego chcą antagonistki. Końcówki też się domyślamy: dobro zwycięży! Na chwilę obecną praktycznie wiem co będzie się działo w filmie i kolejne shorty coraz bardziej mnie irytują. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na tą Sunset Shimmer gdy każdy ją obgaduje, to chcę jej współczuć, ale z drugiej strony nie mogę powstrzymać się od śmiechu (zwłaszcza na końcu xD). Ciekawe gdzie się podziewają jej parobki...

Jeszcze tylko miesiąc i będzie mega wysyp spoilerów jak z przed roku, nie mogę się doczekać tak w sumie.

Ciekawe czy wypuszczą jakiś normalny trailer, bo fabułę znamy tyle co z opisu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam akurat cieszy powrót Sunset, chociaż w pierwszym filmie była takim sobie antagonistą. Nie ma się co dziwić, że wszyscy obgadują ją, skoro poprzednio chciała zmienić wszystkich w zombie i przejąć władzę nad światem w postaci demona. :) Taki malutki szczególik... Fajnie by było zobaczyć ją w formie kuca, bo w sumie w Equestrii mogłaby zbudować sobie życie na nowo. Tam nikt chyba nie wie (prócz Celestii) do czego kiedyś była zdolna.

Nie mniej jednak jestem bardzo ciekawy, jak sprawdzi się w nowej roli, jako koleżanka... eee... Mane... 5? Nie wiem jak się one nazywają w tym świecie. 

A shorty rzeczywiście irytują, bo ile można...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że pokazywanie w shortach jak to Sunset Shimmer się naprawdę zmieniła i zakolegowała z głownymi bohaterkami jest irracjonalne i zakrawa o spoiler. Ba, to jest spoilerem. Coś takiego powinno być smaczkiem, zaskoczeniem. Bo co nas ma zaskoczyć teraz? Nagłe pojawienie się Octavii na scenie z gitarą elektryczną zamiast wiolonczeli, która rozniesie konkurencję na kawałki? Bo już tylko coś takich rozmiarów może uratować nieprzewidywalność RR. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Polskiego dubbingu to nie mam zastrzeżeń. Bardzo okej wyszedł i nikt mi nie wmówi, że nie. Bo jak co niektóre dialogi należy przetłumaczyć, by brzmiały równie dobrze po polsku ? Wyobraźcie ,,Shake your tail'' jako ,,Trzęś ogonem!''. ,,Ogon w ruch'' fajnie brzmi. Po polsku również wszyscy chcą by się rymowało, a z angielskiego nie jest tak łatwo przetłumaczyć by brzmiało identycznie, lub perfekcyjnie. Brzmiało by to normalnie jakby mistrz Yoda śpiewał piosenkę. ,,Kręć ogonem, ponieważ jesteśmy tutaj by mieć imprezę dziś wieczór'' Polski dubbing słów nie przekręca nigdy. Tylko gdy taka potrzeba jest. :rainderp:

Edytowano przez Solid Pony
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No short jest fajny. Piosenka ładna..ale litości! Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że niedługo będziemy znać cały film z samych shortów -.- 

Poza tym..co wy macie do tego Flasha? Jest spoko. 

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wkurza. Wyobrażacie sobie co by było gdyby zrobić tyle szortów zdradzających fabułę w innych filmach. Gdyby w Gwiezdnych Wojnach Część V w shorcie powiedziano, że Darth Vader jest ojcem Luke'a. Fani byliby wściekli, w innych filmach po prostu by to nie przeszło. Ale, że to MLP, "phii walić bronies pokażmy im całą fabułę!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wkurza. Wyobrażacie sobie co by było gdyby zrobić tyle szortów zdradzających fabułę w innych filmach. Gdyby w Gwiezdnych Wojnach Część V w shorcie powiedziano, że Darth Vader jest ojcem Luke'a. Fani byliby wściekli, w innych filmach po prostu by to nie przeszło. Ale, że to MLP, "phii walić bronies pokażmy im całą fabułę!"

Dokładnie, ja już nawet przestałem oglądać te wszystkie shorty i spoilery, bo jest już ich za dużo.. tylko tak przeglądam temat co się obecnie dzieje ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...