Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

W końcu jakieś konkrety odnośnie filmu :twilight2::

 

http://equestriagirls.hasbro.com/en-us/movies/loe

 

Te zdjęcia - grafika ładna nie powiem :rarityexcited:. Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że w tym filmie jest spora szansa na spotkanie zhumanizowanej Zecory. Pytanie tylko co z tego wyjdzie i ci w ogóle będzie.

 

W sumie jest tego więcej - Sunset jest już oficjalnie uznana jako mane :fluttershy4:

Holy.png.9f58a8388b57e4d69ebe2243ff56ec2 

 

Nadal mało? No to pora na jej element, chociaż wielu już się domyśliło jaki ma:

 

Sunset.thumb.png.5fd6189c15cd427a4da4d2f

 

Odkupienie (po angielsku lepiej brzmi - tak patetyczniej :interesting:).

Edytowano przez The Silver
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zamysł, że Midnight Sparkle ujawi się w tej części w Twilight jakoś od razu mnie odrzuca. Wszystkie 3 części mi się podobały ogromnie mimo paru problemów, ale póki co nie jestem zachwycony pomysłem na kolejną część. Oczywiście mogą z tego zrobić majstersztyk a mogliby zepsuć inny świetny zamysł, więc liczę na to że mnie bardzo pozytywnie zaskoczą. Mam bardzo duże rezerwy wyrozumiałości dla kuców i będę się cieszyć nieważne co wypuszczą znając mnie. Jednak mam nadzieję że Midnight Sparkle nie spierdziuli jakoś całego filmu swoją obecnością, albo urzeczywistnią to o wiele inaczej niż sobie wyobrażam.

PS "Meet the Mane 7" brzmi cholernie dziwnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu FrozenTear7 napisał:

PS "Meet the Mane 7" brzmi cholernie dziwnie.

 

Skoro w Equestrii 7. główną bohaterką została Starlight Shimmer... znaczy się Sunset Glimmer... po prostu Sunset Shimmer 2.0, to w "alternatywnym świecie" też musi istnieć taka sama siódemka. Co zaś się tyczy samego filmu: zamysł moim zdaniem brzmi nieco lepiej niż przed premierą 3. części i również mam nadzieję, że twórcy tego nie "spartolą". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Krisu napisał:

Skoro w Equestrii 7. główną bohaterką została Starlight Shimmer... znaczy się Sunset Glimmer... po prostu Sunset Shimmer 2.0, to w "alternatywnym świecie" też musi istnieć taka sama siódemka. Co zaś się tyczy samego filmu: zamysł moim zdaniem brzmi nieco lepiej niż przed premierą 3. części i również mam nadzieję, że twórcy tego nie "spartolą". 

 

Uważaj, bo w 5 części (o ile będzie) pojawi się Starlight i cała teoria pójdzie w pizdu, jeśli ona też dołączy :yay:.

 

Ja w filmach EG liczę na piosenki od Ingrama, bo to zawsze stawia film na nogi i nawet gdyby fabuła byłaby niezbyt dobra, to soundtrack poratuje jeszcze film, a nawet zwróci uwagę innych osób. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minuty temu The Silver napisał:

Uważaj, bo w 5 części (o ile będzie) pojawi się Starlight i cała teoria pójdzie w pizdu, jeśli ona też dołączy :yay:.

Wątpię, by w 5. filmie (ile się pojawi) znalazło się miejsce dla Sunset 2.0. Ta postać powróciła po swoim zniknięciu w drugim odcinku 5. sezonu głównie dlatego, że twórcy nie mogli przyłączyć do Mane 6. Sunset Shimmer, bo jeszcze przed premierą 1. filmu zaznaczyli, że cała seria jest wyłącznie spin-offem nie mającym wpływu na serial. Stawiam też, że również z tego powodu wycięli z FG motyw chęci powrotu Sunset do Equestrii i "zostawili" Sci-Twi w CHS, co było widać w scenach usuniętych.

Edytowano przez Krisu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że 4 część będzie bardziej napakowana piosenkami niż 3. Drugie EG to serio była wspaniała muzyczna podróż i mimo że musicali nie trawię zbyt to serio to było przepiękne. Brakowało mi tego w 3 i oby zrobili więcej klimatycznych nutek do nowej części które będą współgrały z opowiadaniem fabuły.

Fugg lecę przez to chyba posłuchać piosenek z Rainbow Rocks.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Driady byłyby świetne tylko pytanie czy wrzucą je do filmu skoro książki były chyba kompletnie odrębnymi fabułami nie mającymi się jakkolwiek do serialu. Ale ja bym chętnie coś takiego ujrzał w EG 4. Ale widać że jakieś ciekawe pomysły mają to nie obawiam się już tam czy dobrze wykonają nową część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to wszystkie książki EG są po prostu filmami (w jednej z nich nawet wszystkie shorty do "Rainbow Rocks" zostały "spięte" w formie opowiadań). Reasumując: fabuła filmu pokrywa się z treścią książki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minuty temu Talar napisał:

Cokolwiek ma być, niech będzie.

Ale j na kolanach proszę twórców, aby w końcu znowu Dazzlingi dali, bo to jest jedyna rzecz, jaką od tego uniwersum wymagam.

pls!

Dazzlings straciły swoje głosy, więc nie miałyby czego robić w filmie :rainderp:. Pewnie zostały wyrzucone ze szkoły albo (co jest bardziej prawdopodobne) same odeszły. Co się z nimi stało? Niech każdy sam sobie dopowie.

Poza tym tak jak to @Krisu napisał: "nowa linia zabawek czeka na wypromowanie". Nie byłoby sensu wracać do starego wątku.

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu BiP napisał:

Ciekawe, czy pojawi się Księżniczka Twilight, czy tym razem sobie ją odpuszczą...

Myślę, że ją już sobie odpuszczą.

Ostatnio pojawiła się tylko na kilka sekund...  Nie wyczuwam też, żeby Sunset odwiedziła Twilight w Equestrii, na co czeka wielu fanów Sunset Shimmer (w tym ja XD).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się wydaje mało prawdopodobny, aby dziewczyny ze świata ludzi, dotarły do świata kucy, choć mogłoby być ciekawie. Gdyby tym razem zagrożony byłby świat kucyków i to kucykowa Twilight potrzebowałaby pomocy, ale i tak jest to tak mało prawdopodobne, że nawet nie biorę tego pod uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o samą Sunset. W EG 3 już chciała raz przejść przez portal (tyle, że miała pecha). Mogłaby to teraz zrobić z tego samego powodu (potrzebowała rady/pomocy) albo, żeby powspominać stare czasy, gdy była kucykiem. Jeśli coś takiego będzie to normalnie spełnienie marzeń :soawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że kilkusekundowe cameo księżniczki Twilight było ostatnim elementem spajającym uniwersum serialu i serii EG. Tak jak już pisałem: twórcy filmów jeszcze przed premierą pierwszego zastrzegli, że to wyłącznie spin-off (przez co mamy różne Sunset 2.0), więc nie ma mowy, by oba światy przeniknęły się w jakimś większym stopniu niż do tej pory.

Cytuj

W EG 3 już chciała raz przejść przez portal (tyle, że miała pecha). Mogłaby to teraz zrobić z tego samego powodu (potrzebowała rady/pomocy) albo, żeby powspominać stare czasy, gdy była kucykiem. Jeśli coś takiego będzie to normalnie spełnienie marzeń :soawesome:

W scenach usuniętych to pragnienie było zaznaczone dużo bardziej niż w finalnej wersji.

Edytowano przez Krisu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Krisu napisał:

więc nie ma mowy, by oba światy przeniknęły się w jakimś większym stopniu niż do tej pory.

Chyba, że zrobią jakiś specjalny film, który nie będzie należeć do serii EQ. Pomarzyć sobie można... :twilight7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Equestria Girls... IN EQUESTRIA. Ale w sumie ciekawe by było. Tylko co jak Sunset spotka Starlight hmm... Mane 6 & double 7 :wow:

Niestety jednak przy EG będą się trzymać tylko i wyłącznie świata ludzi tu nie będzie zmiany raczej. Może i dobrze bo tam wiele pomysłów mają do wyczerpania. Chociaż możliwość połączenia tych światów by im spore możliwości zabawkowe dało xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...