Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

2 minuty temu BiP napisał:

A masz link do tych wpadek z poprzednich części?

Spoiler

 

 

 Co do tego sneak peaka z 4. części EG: po obejrzeniu go naprawdę chciałbym usłyszeć duet Midnight i Twilight wykonujący tą piosenkę

Spoiler

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu Niklas napisał:

 

F4aC1tM.png

 

ANALIZA

Sci-Twilight stoi z przodu. Nie stoją wszystkie równo obok siebie. Na okładce z Igrzysk Przyjaźni z przodu wspólnie stały Sunset Shimmer i Sci-Twilight. Jak wiemy film był skupiony na tej dwójce. Tutaj z przodu stoi tylko Sci-Twilight. Tak jak pisałem już wcześniej w innym poście: film będzie przesadnie skupiony na Sci-Twilight, której NIE LUBIĘ.

 

2 godziny temu The Silver Cheese napisał:

No i dostaliśmy w końcu 1 sneak peak od Hasbro (czułem, że będzie, mówiłem xD) - nie powiem bardzo mi się spodobał :fluttershy4::

 

  Ukryj zawartość

 

 

Nie za bardzo mi się podobał ten SNEAK PEEK. Sami wiecie dlaczego :) 

PS. Ta animacja (pikseloza) była spoko.

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu Niklas napisał:

IMO taka byłaby Twi, gdyby Celestyna nie zabrała jej do Ponyville. I PS. TO PRAWDA!

Jest 1 niezgodność: gdyby nie pojechałaby do Ponyville to z tego powodu popsułby się jej wzrok i zaczęłaby nosić okulary?

 

Zastanawia mnie jak będą wyglądać stosunki między Sci-Twilight a Flash'em (nie o takie mi chodzi stosunki zboczuchy :v).

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.07.2016 at 20:06 BiP napisał:

To się wydaje mało prawdopodobny, aby dziewczyny ze świata ludzi, dotarły do świata kucy, choć mogłoby być ciekawie.

Potwierdzam, to byłby fajny motyw :) Takie "Jetsonowie spotykają Flinstonów". Szkoda, że to nie Hanna Barbera, bo oni dali rade to zrobić :D

Tylko, jak to miałoby wyglądać? Znowu fik ala "Ludzie trafiają do Equestrii"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu The Silver Cheese napisał:

Kolejny 1 min Sneak Peak, który tak na dobrą sprawę jest kontynuacją pierwszego.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

Kurcze, tak szybko :aj:.

Jeżeli kolejne będą dodawane z taką samą prędkością to do premiery będziemy mieli cały film :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Bronek napisał:

Jeżeli kolejne będą dodawane z taką samą prędkością to do premiery będziemy mieli cały film :v

Upłynęło ze 20 godzin, a już jest dobre 5 minut filmu. Za tydzień doczekasz się całości. :P

45 minuty temu Krisu napisał:

To dopiero kilka pierwszych minut filmu, a już dostarczyło więcej ship materiału niż cały pierwszy film.

  Pokaż ukrytą zawartość

we.png.3922b471c399b3cec37f2edb20dc5617.

Damn you, Hasbro! Damn you, DHX!

Flash Sentry jest ślepy czy idiotą, że odróżnia Twilights?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu Bronek napisał:

:burned:Chyba rzeczywiście będziemy mieli cały film. :burned:

W sumie do Igrzysk Przyjaźni chyba też było sporo różnych filmików. (A ten Flash to jakiś dziwny jest :/)

 

Ale do Igrzysk, były Sneak Peaki poświęcone akcji przed fabułą 3 części. No i faktycznie udostępnili 8 min filmik z fabułą filmu wraz z piosenką. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu BiP napisał:

Zapowiada się ciekawie i ta Celestia i Luna, super wyglądają ;)

Popieram.  Zapowiada się ciekawie, a Celestia i Luna wyglądają po prostu bosko :soawesome: (w sumie w Equestri to prawie boginie XD).

Tylko, że co za dużo spoiler'ów to niezdrowo. Jak dla mnie wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minuty temu Bronek napisał:

Czy ktoś coś wie o premierze w Polsce? Jak będzie wyglądała? Czy film będzie w kinach? Premiera światowa ma być chyba na NetFlix. 

 

Niestety, ale w Polsce chyba w ogóle nie interesowali się wypuszczeniem żadnego filmu EG do kin. Słyszałem, że chyba jakieś prywatne kino puściło którąś cześć i broniacze na to poszli, ale tak to nie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu The Silver Cheese napisał:

Niestety, ale w Polsce chyba w ogóle nie interesowali się wypuszczeniem żadnego filmu EG do kin. Słyszałem, że chyba jakieś prywatne kino puściło którąś cześć i broniacze na to poszli, ale tak to nie. 

Pierwsza i druga część (albo przynajmniej jedna z nich) były w kinach Helios. Nie wiem jak to było z trzecią częścią. Myślałem, że może i czwarta będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...