Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

Jak ja o tym słyszę, to od razu czuję że to będzie niewypał. Raczej wolałabym żeby przyłożono się bardziej do 4, albo zrobiono jakieś powiązanie. A nie od razu Equestria Girls 2. Nie można zapominać, że to może być tylko plotka. Jeśli dobrze to rozegrają, to będzie ciekawie. Narazie nic nie wiemy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę teraz na ten szał tym Rainbow Rocks i milionami zabawek wychodzącymi razem z tym.. Boję się co to będzie i czy to na pewno zrobiło Hasbro? Bo design zabawek strasznie dziwny, plakat również, w ogóle nie pasuje do stylu Hasbro, czyżby nowy grafik? Cóż, zobaczy się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten design cuchnie Monster High -_-"

 

Pocieszę Was, że nie Wam jedynym się to nie podoba. Ostatnio pod moją human Sunset Shimmer wybuchła dyskusja, że ludzie chcieliby Equestria Girls 2 w takim stylu.

http://ruhisu.deviantart.com/art/GIFT-Sunset-Shimmer-for-DANMAKUMAN-digital-428793744?q=gallery%3ARuhisu&qo=3

Edytowano przez Ruhisu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się dowiedziałem o drugiej części filmu, załamałem się.  :fluttercry:

 

Jestem sympatykiem serialu, ale nie mogę być bezkrytyczny do filmu na jego podstawie, a zwłaszcza jak to mają być humanizację. 

 

Pierwsza część - kiepska.

 

Druga część - przewiduje, że również nie będzie mi się podobać, mi jako widzowi.

 

Ale jak się spodoba dzieciakom...

 

Osobiście wolałbym film aktorski, coś ala Zaczarowana Disneya czy inne Smerfy, ale oczywiście z lepszą fabułą i nie osadzonym w Nowym Jorku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem, dwóch pracowników hasbro potwierdziło że pracują nad filmem. Potwierdzone jest też to że będzie to kontynuacja 1 części. Raczej ściemy z tego nie zrobią. A co do filmu... jedynka jeszcze mogła być, ale ten lateks i gitary... please... .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem, dwóch pracowników hasbro potwierdziło że pracują nad filmem. Potwierdzone jest też to że będzie to kontynuacja 1 części. Raczej ściemy z tego nie zrobią. A co do filmu... jedynka jeszcze mogła być, ale ten lateks i gitary... please... .

 

Powiedziałabym to samo. Jedynie wpadła mi do gustu Pinkie ze swoim serduszkowo-cukierkowym strojem. Nie wiem czemu, ale mi się spodobała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...