Skocz do zawartości

Kolejna część Equestria Girls?


Violett

Recommended Posts

Większość amerykanów hejci ten film, a sam ten pomysł wydaje się bardzo kontrowersyjny dla wielu.

 

Kicz dla nastolatek? Bo film o tematyce dla dzieci robiony. Zresztą, pierwsza części niby miała być kiczowata, a wszyło coś zupełnie na odwrót, przynajmniej ja tak sądzę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, już są do kupienia lalki z tego nowego filmu, oceńcie czy są lepsze, czy gorsze od tych z poprzedniej części.

http://puu.sh/6V4BJ.jpg

 

Lalki niezbyt mi się podobają, ale za to jadę do pobliskiego Carrefoura po figurki z Rainbow Power. Ale do rzeczy. 

 

"Mam dla Was 12 nowych piosenek, które pojawią się w EG Rainbow Rocks, według Was, kto ma w nich zaśpiewać?"

 

Już jestem ciekawa, jak będą brzmieć te piosenki. Mam nadzieję, że Hasbro postara się bardziej, bo przyznam szczerze, że mi się piosenki z EG bardzo spodobały i czasami słucham je w kółko. 

 

Powracając do lalek, zauważyłam takie coś:

 

Vhi2Z44.png

 

Czy mi się zdaje, że albo źle gorset (że tak nazwę) uszyli do lalki, albo taki efekt był zamierzony. Jeśli to drugie, to niezbyt fajnie to wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze kucyki w formie ludzkiej znów się spotkają i mane6 założy zespół. Każda będzie mieć instrument, wiadomo tylko, że Pinkie będzie grać na perkusji. Najlepszą rzeczą w tym filmie ma być to, że Dj Pon-3 ma mieć jakiś superancki samochód, gdzie przednie szyby mają kształt.... okularów. 

Kolejna część EG? Ok, o ile zachowa jako taki poziom. Początek zdania narobił mi nadziei, ale Vinyl i fura z szybą w kształcie okularów? Co to? Mario Kart? Mówiąc krótko:

Domyślam się, że Trixie (wbrew przeciekom) znowu będzie chciała narozrabiać.

EDIT.

 

q6za.jpg

jeszcze zabawka samochód vinyl

- Vinyl pozostała DJką - plus, jeśli nie będzie tego... czegoś to może być OK. Oby to dziwactwo rodem z Saints Row 3 było podpuchą zrobioną przez "fanów" 

 

Czyli zapewne dostaniemy techno i regge w filmie.

Nie obrażaj proszę techno. To co było w tym trailerze ma tyle wspólnego z techno co ja z fizyką kwantową i obsługą zderzacza hadronów. Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talar, według mnie widzisz jedynie negatywne komentarze. Zajrzałem tam i połowa się cieszyła, a druga nie. A swoją opinię można wyrazić w jakikolwiek sposób się chce, chociażby dwa komentarze tuż nad sobą, jakie widziałem: 

"F*CK YEAH!!!"

"F*CK NO!!!"

I tyle. Na tym polega wolność słowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, to prawda. Ja często widzę tylko wady, przez co pod tym filmem rzucają mi się w oczy te negatywne komentarze.

A wolność słowa wolnością słowa. Gdyby ktoś napisał, że nie podobała mu się jedynka i jakoś dwójki nie oczekiwał, to zastrzeżeń nie mam. Ale jak piszą, że to jest apokalipsa dla świata itd. do aż ręce opadają. Nie zabronię im pisać takich rzeczy, lecz te komentarze tylko negatywnie świadczą o tych ludziach.

Zresztą, w ogóle komentarze, nie tylko na YT (który swoją drogą ma dzisiaj 9 urodziny :P), ale wszędzie to jest jakaś masakra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy, zobaczymy. Jeśli będzie humor rodem z Hasbro (serialu) a to tałatajstwo Vinyl pojawi się w jak najmniejszej ilości scen (jednej, w tle?) to z przyjemnością obejrzę. I najważniejsze - oby nie przesadzili z efekciarstwem. Osobiście czekam i zdaję sobie sprawę z "syndromu sequela".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG! Pewnie uznacie, że jestem dziwna, ale podoba mi się że będzie coś z ludzkimi postaciami. Mam tylko nadzieję, że będzie to film, a nie serial i że Twi znów wskoczy do portalu. Najdziwniejsze jest to, że nigdzie nie było widać Sunset Shimmer...

Będzie więcej DJ PON3! <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


OMG! Pewnie uznacie, że jestem dziwna, ale podoba mi się że będzie coś z ludzkimi postaciami. Mam tylko nadzieję, że będzie to film, a nie serial i że Twi znów wskoczy do portalu. Najdziwniejsze jest to, że nigdzie nie było widać Sunset Shimmer...
Będzie więcej DJ PON3! <3

Cóż, pomimo tego całego hejtu na dalszą część, to ja jestem zaciekawiony właśnie co będzie w tym sequelu, w końcu będą tam bohaterki z naszego ukochanego serialu, prawda? :) Myślę, że właśnie pomimo tylu negatywnych emocji Hasbro jak w pierwszej części podciągnie tak tą część, że większość Bronies będzie jednak nastawiona pozytywnie i nie zobaczymy efektu "tylko dla pieniędzy i zabawek", nad tym filmem pracuje też ta sama ekipa co nad serialem, więc może się postarali ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"tylko dla pieniędzy i zabawek"

Cały serial powstał tylko dla pieniędzy i zabawek, więc hejt z takim powodem nie ma sensu. Sprzedane zabawki = pieniądze = nowe sezony.

 

Wszystko co związane z MLP wychodzi dobrze, bałam się EG - wyszło bardzo fajnie, bałam się 4 sezonu - niczym nie różni się od innych, więc nawet się cieszę że powstaje EG:RR. Bronies się przyzwyczają. No i będzie Sonic Rainboom, więc sequelowi już mogę dać plus.

Ps. W takich chwilach żałuję, że nie mieszkam w USA, chętnie bym poszła do kina na premierę. ;_;

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały serial powstał tylko dla pieniędzy i zabawek, więc hejt z takim powodem nie ma sensu. Sprzedane zabawki = pieniądze = nowe sezony.

Jestem świadomy, że show jest dla zabawek i pieniędzy, ale mówię o tym, że akurat ta firma sprawia, że tak to nie wygląda i zasługują na te pieniądze ;P

 

 

 

Ps. W takich chwilach żałuję, że nie mieszkam w USA, chętnie bym poszła do kina na premierę. ;_;

Ja również, jeszcze by można było spotkać Bronies między pewnymi nielicznymi grupkami dziećmi, które nie wiedzą co się dzieje jak nagle dorośli krzyczą; Derpy! ;p

 

 

 

EDIT:

Jesteście gotowi na Octavię w RR?

 

Bgi0jKiCIAAM3Hc.png

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...