Skocz do zawartości

Sygnatury i tapety od Rainbow.


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

A więc... stworzyłam temat, bo chciałam wam pokazać efekty mojej niedawno zaczętej pracy. Nie są one świetne, ponieważ dopiero zaczynam :)

Na początek może moje 2 pierwsze sygnatury, zrobione wczoraj:

p5yr.jpg

p8kx.jpg

A także pierwsza tapeta zrobiona z pół roku temu:

aiv0.jpg

Oraz taka z dzisiaj:

2dx7.jpg

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

No to takie rady teraz dam. Ogólnie jak na początek nie jest tragicznie, lecz jest kilka błędów które rażą w oczy. Tak jak Cassidy zauważyła już, wielkość prac. Prace rób w wysokich rozdzielczościach, pasują wtedy do każdego pulpitu i wygląda stokroć lepiej :) Ocenię drugą tapetkę. Ogólnie jak mówiłem, estetycznie ona tragiczna nie jest. Jest ona fajnie przemyślana, dobra użyta czcionka do tego, ale ta rozdzielczość... Ogólnie to idziesz w dobrym kierunku, ale nie dodawaj bardzo dużo efektów, rób tak aby można było na czymś zawiesić oko :P A mam pytanie. W jakim programie robisz? Osobiście polecam Ci tylko Photoshopa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej tapecie średnio mi się podoba ta czarna ramka.
Druga jest wcale ok. Tych promieni w rogach mogłoby nie być i może od rogu ten blask nieco delikatniejszy. No i zgadzam się z przedmówcami co do wielkości tapet. Najlepiej, żebyś robiła tapety w kilku rozmiarach monitorów - najpopularniejsze są chyba 16:9 (najlepiej 1920x1080) i 4:3 (np.1600x1200). Tutaj masz linka do wiki, jest tam tabela ze standardami monitorów. Popatrz, wybierz, co ci będzie odpowiadać. I lepiej zrobić tapetę za dużą, niż za małą (oczywiście nie mówię, że masz od razu po 2 tysiącach szastać c; ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Weny nie miałam :v i dlatego to z tłem akurat wiem. Ale napisy według mnie w porządku...

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

 

 

Całkiem ładne.

Ktoś twierdzi, że moja praca jest całkiem ładna  :x.

Nowe (w spoilerach inna wersja):

I pamiętajcie, love is in apple pie.

hdzg.png

8z1l.png

omjn.png

1oeq.png

lb6n.png

ingm.png

hg0b.png

os6q.png

ur9p.png

vmu8.png

7ewy.jpg

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie, ktoś lubi shipp Soarin x Dash i dobrze to wykorzystał. Tak się cieszę, że nie jestem wyjątkiem. A tak w ogóle tapetki są śliczne. Nie znam się na tym, ale czcionkę i kolor bardzo ładnie dobierasz, a także inne dodatki. Sama w tych sprawach jestem słaba itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

 

 

Ładne te tapety, mogłabyś dać też jakieś tekstury, żeby było tak "ciekawiej"
Naprawdę ładne. 
Śliczne, jak by właśnie poprawić tą jakość tekstur i wektorów to by było ładnie :3
A tak w ogóle tapetki są śliczne. Nie znam się na tym, ale czcionkę i kolor bardzo ładnie dobierasz, a także inne dodatki.

Dziękuję :x. Tylko to nie są tapety, to są powiększone sygnatury i jeden avatar xd. Może lepiej, żebym jednak wstawiała mniejsze.

 

Z jakością mam problemy, a to chyba mój główny problem w tworzeniu sygnatur, patrząc po komentarzach.

 

 

 

No nareszcie, ktoś lubi shipp Soarin x Dash i dobrze to wykorzystał. Tak się cieszę, że nie jestem wyjątkiem. 

Uwielbiam go :3.

 

Nowe (wiem, że pierwsza mi nie wyszła):

wnaq.png

yy20.png

vek7.png

7j3s.png - ta mi się pewnie wiele razy przyda : P.

72jy.png

wn98.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

K mi zjadło, a ja głupia nie zauważyłam ;____;. Dzięki za zwrócenie uwagi, bo bym pewnie zapomniała i nigdy się nie domyśliła. Potem sobie poprawię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje sygnatury są po prostu zajefajne. :rarityexcited:  Masz do tego talent! Przyjmujesz zamówienia? Ponieważ chciałbym sygnę na której znalazłaby się Fluffle i Rarcia z jakimś napisem,  :rwink:  żeby całość wyglądała tak słodko jak ostatnia Twoja sygna z napisem Smile! Na pewno coś byś wymyśliła i byłoby świetnie :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Skończyłam, ale niestety muszę przyznać, że zadowolona nie jestem i z chęcią zrobię nowe, jeśli te się nie spodobają. Tylko tym razem jeśli można więcej szczegółów.

Artiem:

(ta mi chyba szczególnie nie wyszła...)

jpvr.png

s9q3.png

n1fl.png

Leah:

(ten pierwszy... nie zwracaj na niego uwagi ;____; )

5mln.png

(wybacz wiolonczeli nie miałam)

altm.png

1g33.png

(miałam pomysł na jeden taki so awesome dla ciebie, ale tyle bym przy nim pracować musiała, że najwyżej na urodziny byś go dostać mogła xD)

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...