Skocz do zawartości

Sygnatury i tapety od Rainbow.


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

Skończyłam, ale niestety muszę przyznać, że zadowolona nie jestem i z chęcią zrobię nowe, jeśli te się nie spodobają. Tylko tym razem jeśli można więcej szczegółów.

Artiem:

(ta mi chyba szczególnie nie wyszła...)

 

Wyszła, wyszła :) Jak dla mnie wszystkie są super! :twilight2:  Dzięki że zrobiłaś aż 3, będą na dłużej, zanim znów się do Ciebie zwrócę :giggle:

Edit: Tak na przyszłość chciałbym abyś robiła mi większe sygny, czyli wysokość 240pix i szerokość jakaś proporcjonalna. Po za tym lepiej aby były one w PNG a nie w JPG i to jeszcze skompresowane do 20kb :) Na tym forum można umieszczać sygny do 3mb więc nie ma problemu a jakość na pewno się poprawi ;)

Edytowano przez Artiem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne są, nadal jeszcze nie są tym na co ciągle czekam, tyle że nie wiem na co, jak taką zrobisz to ci napisze. 

A co do tych dużych obrazków - za duże na sygnaturę, za małe na tapetę, ale można spokojnie ich używać jako tapety do tableta, więc i ja chciała bym prosić o takową. 

Prosiłabym z Pinkie pie i Pinkie meną, niech będzie czarno różowa, już twoja sprawa jak to wymyślisz :) i dość dużo, ale nie za dużo dodatków i nie zbyt kolorowych :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Celly, mam nadzieję, że ci się spodobają (albo chociaż jedna xd):

kr4q.png

 

u86e.png

 

bxli.png

 

yuf1.png

 

Te duże Cassidy, to powiększone sygnatury, a za twoje zamówienie niedługo się zabiorę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza podoba mi się najbardziej, jest taka 'dopasowana' wszystko pod kolor :) 

Druga wygląda jak napis sister i wklejone dwa wektory na tło, nie jest źle. 

Trzecia też śliczna, ale wydaje mi się, że Sweetie Belle jest rozmazana.. :\ 

W czwartej to samo.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te sygnatury dla Celly...

W tej pierwszej jest napis w którym właściwie nie wiadomo o co chodzi, bo jest chyba niedokończony. "You can see, that the sisters" to znaczy: można zobaczyć, że siostry. i na tym koniec... nie wiadomo co można zobaczyć u tych sióstr. Po za tym ten napis jest kijowo dopasowany, ogólnie widać, że masz z tym problem i właściwie nad tym trzeba by jeszcze popracować. No, przede wszystkim, raczej nie najeżdżać napisem na postać, jak w tej ostatniej.

I radziłabym nie wtapiać tak tych postaci, bo w większości przypadków niezbyt fajnie to wygląda, kolory są wtedy bardzo blade (patrz przedostatnia sygnatura).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Bardzo dziękuje za rady, niedawno zaczęłam i nie jestem w tym najlepsza... W każdym razie potem zastanowię się jak naprawić te widoczne błędy...

Cass, obawiam się, że mi nie poszło:

0in6.png

yh8s.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga śliczna, pierwsza, lekko wektory nie komponują się w kolor i sprawia wrażenie latania, w drugim też ale mnieeej przez kolory ;P

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Dashek w pierwszym miało być wrażenie latania, bo miałam ochotę tak zrobić xD.

qtf3.png

3ci6.png

5h6d.png

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rainbow :) Mógłbym prosić Cię o sygnaturkę na której znalazłyby się Rarity i Twilight? Chciałbym tylko, aby była ona w png, a nie  skompresowana do 20kb w jpg :D i żeby miała wysokość conajmniej 200pix, szerokość jakaś proporcjonalna.

Jeśli dałabyś radę chciałbym też jakiś avek z Rarity, najlepiej beż żadnego napisu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Oczywiście Artiem, a moje prace teraz są w png...

Feather, na łaskotki nie mogłam nic wymyślić, więc jest takie coś:

rj1k.png

5859.png

r8p5.png

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Artiem, jeśli chcesz zrobię jutro nowe, bo przy robieniu tych wena mnie opuściła xD:

r10k.png

jqfo.png

jx46.png

zori.png

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Czyli robić jutro drugie czy nie potrzeba :)?

Pierwszy avek robiłam jako ostatni i też mi się nie podoba. Wena wyczerpała mi się wtedy zupełnie xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Jutro ostatni dzień ferii mam, więc jeśli czasu nie zabraknie to zrobię w poniedziałek. (Chyba, że jakimś cudem czas będzie i jutro)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...