Skocz do zawartości

Mint rysuje czyli marnotrawienie kartek =


AskMint

Recommended Posts

Tak sb przeglądałam te forum i nadziałam się na ten wątek więc myślę -czemu by nie założyć sb też tu tematu ? - Prosiłabym bez hejtów ja nie umiem zbyt rysować dopiero się uczę ;/

Celestia to tak bardziej na jesień :P
tumblr_mztgu2qb7r1skfvt7o1_1280.jpg

Twili w sukni na galę :crazytwi3:
tumblr_mztgu2qb7r1skfvt7o2_1280.jpg

Pinkie w stroju na galę :pinkiesmile:  Tak wiem nie widać ust zbyt dobrze :P
tumblr_mztgu2qb7r1skfvt7o3_1280.jpg

Aj w stroju na galę :yHRvV:
tumblr_mztgsuAvmF1skfvt7o3_1280.jpg

Twilight kilka razy (rysowane suchymi pastelami więc trochę rozmazane ) :crazytwi3:
tumblr_mztgsuAvmF1skfvt7o4_1280.jpgtumblr_mztgsuAvmF1skfvt7o5_1280.jpgtumblr_mztgsuAvmF1skfvt7o7_1280.jpg
Ranbow też pastelami trochę rozmazana :rd2:tumblr_mztgsuAvmF1skfvt7o9_1280.jpg

 

+ Tak na koniec google :3 :twistare:
tumblr_mztgsuAvmF1skfvt7o6_1280.jpg

Oceniajcie,poprawiajcie, ale proszę bez hejtów :twilight3:
Ps Można dodawać też nie kucykowe prace ? Bo mam kilka takich fajnych nawet :giggle:

Edytowano przez AskMint
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwsze rysunki to mogą być. :TaTds:

Mocno u ciebie kuleją proporcję , ale tego da się wyuczyć . :rainderp:

Mimo to masz fajny styl.

Natomiast bardzo podobają mi się humanizację .

http://www.fge.com.pl/2012/08/jak-rysowac-kucyki.html - tutaj masz wszystkie poradniki jakie znam .

A tutaj samouczek z którego ja tez często korzystam.

Powodzenia i czekam na kolejne prace.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Jako że nie jestem jakimś wyśmienitym artystą ręcznym więc niestety nie dam Ci jakiś szczególnych rad, lecz napiszę co mi się podobało, a co nie. Będziesz to mogła uznać jako charakter aprobaty :twilight4:  Zacznijmy od tego co mi spasowało. Bardzo, ale to bardzo podoba mi się praca z Twilight na śniegu, ta po lewej stronie strony. Tak samo te dwie Twilight też mi się podobają, mają taki specyficzny, ładny styl. Rainbow troszeczkę za długie nogi, a Celestia skrzydła. No tak jak mówiłem. Profesjonalych rad niestety nie potrafię Ci dać, lecz napisałem co mi się podobało, a co nie. Mam nadzieję, że narysujesz jeszcze coś tymi pastelami, bo to według mnie wygląda pięknie :raritylaugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no, rysunki spoko. Najbardziej podobali mi się ludzie i ich stroje. Zrób, proszę, jeszcze Rarcię i Flutterkę, a także, no i jakby inaczej Rainbow. Wychodzą Ci cudownie. Czego nie można powiedzić o kucach, lecz kilka miesięcy i będą naprawdę dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwsze rysunki to mogą być. :TaTds:

Mocno u ciebie kuleją proporcję , ale tego da się wyuczyć . :rainderp:

Mimo to masz fajny styl.

Natomiast bardzo podobają mi się humanizację .

 

Jeśli chodzi o proporcje to już mam tak wyuczone. Po prostu lubię jak kucyk ma mniejszy pyszczek wielkie skrzydła długie kopytka i dłuższy tłów. Jakoś mi się to tak już wyrobiło Nigdy nie korzystałam z samouczków po prostu pewnego dnia znalazłam taki fajny arcik i chciałam se go narysować xD I tak jakoś wyszło poźniej. Patrzę na obrazek i rysuję :fluttershy3: A co rysowania to nie moje 1 rysunki :giggle: Rysuję już od dłuższego czasu a te prace są najnowsze :crazytwi3:

 

 

Jako że nie jestem jakimś wyśmienitym artystą ręcznym więc niestety nie dam Ci jakiś szczególnych rad, lecz napiszę co mi się podobało, a co nie. Będziesz to mogła uznać jako charakter aprobaty :twilight4:  Zacznijmy od tego co mi spasowało. Bardzo, ale to bardzo podoba mi się praca z Twilight na śniegu, ta po lewej stronie strony. Tak samo te dwie Twilight też mi się podobają, mają taki specyficzny, ładny styl. Rainbow troszeczkę za długie nogi, a Celestia skrzydła. No tak jak mówiłem. Profesjonalych rad niestety nie potrafię Ci dać, lecz napisałem co mi się podobało, a co nie. Mam nadzieję, że narysujesz jeszcze coś tymi pastelami, bo to według mnie wygląda pięknie :raritylaugh:

 Jeśli chodzi o pastele to podaj jakiś przykład to mogę ci go narysować :crazytwi3:

 

 

Nie, no, rysunki spoko. Najbardziej podobali mi się ludzie i ich stroje. Zrób, proszę, jeszcze Rarcię i Flutterkę, a także, no i jakby inaczej Rainbow. Wychodzą Ci cudownie. Czego nie można powiedzić o kucach, lecz kilka miesięcy i będą naprawdę dobre.

Do Rarity i Rainbow już mam poprawione kontury a do Shy mam szkic. Oprócz tego mam jeszcze Cadance w takim stroju :):crazytwi3:

Dzięki za wszystkie opinie jak narazie

+Derpy też dziękuję :twilight2:

tumblr_mzimkrgVji1skfvt7o1_1280.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Jeśli chodzi o pastele to podaj jakiś przykład to mogę ci go narysować :crazytwi3:

 

O to super :D Jeśli możesz i byś miała czas to proszę  narysuj tymi pastelami taką Fluttershy jaka jest u mnie na avku :pinkie2:

Edytowano przez Littlebart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to super :D Jeśli możesz i byś miała czas to proszę  narysuj tymi pastelami taką Fluttershy jaka jest u mnie na avku :pinkie2:

Okej już rysuję jak zdążę  to wieczorem będzie :)

Kolejne rysunki :D

Moje 2 oc :P

tumblr_mxn8q3VYkT1skfvt7o2_500.jpg

Tia-rysowane do fanficka

tumblr_mxn8q3VYkT1skfvt7o3_1280.jpg

Teatralnie moja OC :D

tumblr_mxn8q3VYkT1skfvt7o8_1280.jpg

Nie wiem co mnie naszło xD

tumblr_mxn8q3VYkT1skfvt7o9_1280.jpg

To jak narazie wszystkie :fluttershy6: Oceniajcię :fluttershy3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skomentowałabym więcej, ale zabrałam się za generalny przegląd tematów rysunkowych, więc jak na razie tylko dwie rzeczy.

  1. Ostatni rysunek: kuce nie zginają tak przednich kopytek. Poprzyglądaj się artom ze zgiętymi przednimi kopytkami i załap zasadę c;
  2. Humanizacje w sukienkach z gali są śliczne, bardzo mi się podoba styl twarzy c:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

w pastelkach strasznie paluchy odbijasz. Łapkami rozmazujesz? Bo takie niedokładne są... spróbuj paleczki do ucha np

Rozmazuję patyczkami ale czasem łapnę palcem i mam ślady ;__; na dodatek strasznie mi się rozmazują całą teczkę mam w kolorach ;__;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmazuję patyczkami ale czasem łapnę palcem i mam ślady ;__; na dodatek strasznie mi się rozmazują całą teczkę mam w kolorach ;__;

to wkładaj kazdy rysunek w osobna koszulkę. No i za żadne skarby paluchów, szczególnie tłustych do pracy nie dokładaj bo to wygląda strasznie nieestetycznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawwnooo mnie tu nie było :x Niezbt miałam czas na rysowanie więc dodam kilka proac ktore narysowałam kiedys :x

tumblr_n1186vYUPU1skfvt7o1_1280.jpgtumblr_n11863fJiM1skfvt7o7_1280.jpgtumblr_n11863fJiM1skfvt7o9_1280.jpg

Patrzę na te obrazki i tak. 

1 - Jakie cudo! Masz śliczny styl, ta grzywa i kopytka. 

2- Też piękne, bardzo się poprawiłaś ^^ 

3- Większość właśnie oko rysuje najlepiej, ale ty to rysujesz najlepiej lepiej. 

Czekam na kolejne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Oahyo wszystkim! ^^. Z racji tego że ostatni post tutaj jest prawie z początku lutego chcę zrobic tu małe porządki ^^. Miałam ostatnio nie małe problemy z internetem :') Wyszło na to że miałam coś około 2 gb na miesiąc więc raczej nic nie mogłam robić na kompie :'). Na szczęscie wszystko wróciło do normy więc spokojnie mogę znowu surfować po internetach^^.A więc przy okazji dodaję parę nowych prac :3 Z chcęcią przyjmę każdą radę (:
tumblr_n7rylwSjd61tfxeseo1_1280.jpg
tumblr_n7rylwSjd61tfxeseo2_1280.jpgtumblr_n7rylwSjd61tfxeseo3_1280.jpgtumblr_n7rylwSjd61tfxeseo5_1280.jpgtumblr_n7ryn0AthO1tfxeseo2_1280.jpgtumblr_n7ryn0AthO1tfxeseo1_1280.jpgtumblr_n7ryn0AthO1tfxeseo7_1280.jpgtumblr_n7ryn0AthO1tfxeseo5_1280.jpgtumblr_n7ryo1jSi11tfxeseo8_1280.jpgtumblr_n7ryo1jSi11tfxeseo6_1280.jpgtumblr_n7ryo1jSi11tfxeseo7_1280.jpgtumblr_n7ryo1jSi11tfxeseo9_1280.jpg

Z góry przepraszam za bardzo słabą jakość ale to jest właśnie mój super telefon .-. Trochę mało jakoś kucyków ale nadrobię to '-' Za wszystkie komentarze arigato ^^. Przyjmuję uzasadnioną krytykę
Sayonara ^^ :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...