Skocz do zawartości

Err... Próba napisania czegoś o sobie.


AzazeL

Recommended Posts

Witajcie o ludu tegoż wspaniałego forum!

 

Jestem wielkim sułtanem ludu Osmańskiego, i przybywam na to forum w celach tylko i wyłącznie przyjacielskich!

 

Nazywam się Krzysztof i mam 17 lat. Interesuję się, cóż... W zasadzie wszystkim :D. Najbardziej jednak lubię siedzieć przy komputerze, i pisać Fanfiki, jednak tak źle mi to wychodzi, (IMO) że nie publikuję tego. 

Bardzo lubię słuchać muzyki szczególnie Metalu.

Moje TOP 5 serii gier ever.

1."Hirołsy" 

2. Assassin`s Creed

3.Total War.

4.The Elder Scrolls

5.Gry Paradoxu (Victoria 2, HoI3, Crusader Kings 2 itp.)

Kocham poszerzać swoją wiedzę szczególnie ogólną, historyczną i geograficzną. Nigdy nie byłem dobry z matmy albo polskiego (pewnie będzie widać :P).

 

Nie wiem, co innego napisać... Jak chcecie piszcie mi pytania.

 

Pozdrawiam!

 

 

 

 

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Legwan

3.Mogą być

 

2. Ale fajnie :x bo tak się składa, że mam w domu takiego legwana o imieniu Iga, ponieważ Iguana zielona to to samo co legwan, kocham ją <3 

Interesujący fakcik : Iguany zielone żyją od 20-30 lat, potrzebują specjalnych lamp ogrzewających, rosną do 2-3 metrów, na dwór muszą mieć szelki, ich główną 

bronią jest cienki ogon, z którego bardzo boli, iguany nie mają dużych zębów, ale malutkie kiełki, żywią się niektórymi owocami, po za nimi żywią się rukolom, mleczem, koniczyną, liśćmi od babki lancytowatej, liśćmi od rzodkiewki, oraz specjalną suchą karmą. Jednak Iguana nie może jeść trawy..  

 

4eca271c8f964_g1.jpg

 

 

Zdjęcie przypadkowej iguany, moja ma około 3-4 lata, więc na razie jest takiego wzrostu : 

 

 

3. i za to masz + 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrawstwuj. Gry Paradoxu i seria Total War? Plus u mnie, powiadam. Tak bardziej w tematach forum to zachęcam cię do publikacji ficów, oczywiście po dogadaniu się z dobrym korektorem i tego typu rzeczami. No i tego ten, nie leź modom w oczy i baw się tu jak najlepiej możesz.

Dzięki za miłe słowa.

Btw: Masz Crusader Kings 2? Jeśli tak, to możemy zagrać multi.

2. Ale fajnie :x bo tak się składa, że mam w domu takiego legwana o imieniu Iga, ponieważ Iguana zielona to to samo co legwan, kocham ją <3

Interesujący fakcik : Iguany zielone żyją od 20-30 lat, potrzebują specjalnych lamp ogrzewających, rosną do 2-3 metrów, na dwór muszą mieć szelki, ich główną

bronią jest cienki ogon, z którego bardzo boli, iguany nie mają dużych zębów, ale malutkie kiełki, żywią się niektórymi owocami, po za nimi żywią się rukolom, mleczem, koniczyną, liśćmi od babki lancytowatej, liśćmi od rzodkiewki, oraz specjalną suchą karmą. Jednak Iguana nie może jeść trawy..

4eca271c8f964_g1.jpg

Zdjęcie przypadkowej iguany, moja ma około 3-4 lata, więc na razie jest takiego wzrostu :

3. i za to masz +

Dzięki za naprawdę interesujące ciekawostki i za plus :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem wielkim sułtanem ludu Osmańskiego, i przybywam na to forum w celach tylko i wyłącznie przyjacielskich!

"Kozacy Zaporoscy do sułtana osmańskiego!

Ty, sułtanie, diable turecki..."

 

Boże, jak ja kocham Kozaków!

Witaj, baw się dobrze, :muffin: na start. Jak będziesz rozbrajał, to wpadną Kozacy i spalą ci miasto, więc uważaj...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kozacy Zaporoscy do sułtana osmańskiego!

Ty, sułtanie, diable turecki..."

Boże, jak ja kocham Kozaków!

Witaj, baw się dobrze, :muffin: na start. Jak będziesz rozbrajał, to wpadną Kozacy i spalą ci miasto, więc uważaj...

Rozstawię Janczarów w razie czego :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...