Skocz do zawartości

Krakowski Pony Meet 6.5 Edycja Podków i Serc


sz6sty

Recommended Posts

Ja tam wbijam samotnie chyba, że przypadkiem ustalicie jakieś miejsce spotkania, które będzie mi w miare po drodze (na przykład gdzieś koło Dworca Głównego, pod Galerią czy coś). Najchętniej znalazłabym grupkę z tego forum już na samym meecie, choć jak już się do niej dołączę, to pewnie się nie odłączę, więc najpierw chyba pospaceruję trochę sama.... zobaczymy.

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dworca masz bezpośredni tramwaj numer 10, jedziesz nim sobie spokojnie na Borek Fałęcki i stamtąd masz kilka kroków do miejsca meetu. ...tak na wypadek gdybyś się zgubił. Polecam NIE brać autobusów, bo zwykle o wiele dłużej zajmuje im dojechanie gdziekolwiek.

 

I jeszcze pytanie od n00ba: czy trzeba koniecznie dokonywać tej przedpłaty przy rejestracji, czy można sobie zapłacić na miejscu przy wchodzeniu na meeta?

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak będę na miejscu. Poza tym jak zobaczę chmarę bronies idących na meeta od razu was poznam xD. Powtórzę moje pytanie Czy opiekun musi dokonać rejestracji czy może zapłacić i wejść bo moja mama strasznie chce was poznać xD?

Opiekun może zapłacić przy wejściu 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Jest nam niezwykle miło ogłosić, iż na meet’cie odwiedzi nas jeden z aktorów głosowych z polskiej wersji językowej, Pan Mikołaj Klimek, który wcielił się w rolę króla Sombry.

no02-274x300.jpg

Mikołaj Klimek - Aktor głosowy oraz telewizyjny. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną imienia Ludwika Solskiego w Krakowie. Swojego głosu użyczał w dubbingu takich filmów oraz gier jak Megamocny, Jak wytresować smoka, Rango czy w grze Dragon Age. W serialu My Little Pony podkłada głos pod postać Króla Sombry.

Edytowano przez sz6sty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...