Skocz do zawartości

Odcinek 11: Three’s a Crowd


Byaku

  

83 użytkowników zagłosowało

  1. 1. I jak?

    • 1
      1
    • 2
      1
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      2
    • 6
      3
    • 7
      4
    • 8
      11
    • 9
      18
    • 10 - YEEEEAH
      42


Recommended Posts

Plusy:
++ Piosenka Discorda na pewno ;)
++ Pluszowa Twilight (to będzie memem)
++ Friendship Test ;P
++ Discord na samym końcu odcinka ;D
 
+ W końcu latająca Twilight
+ Breezies.. potwierdzone? ;D
+ Cadence
+ Discord shippuje RariJack ;_:
+ Shippings.. everywhere
+ Star Swirl
+ Krzyk Willhelma
 
Minusy:
- Flash Sentry (Podobno nie miało być niczego związanego z EG)
 
10/10 LOVED IT.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skurwysyn

Odcinek Całkiem fajny.

Choć nic specjalnego w nim nie było, był zabawny i strasznie szybko minęło to 26 minut.

Było parę momentów, które się aż proszą żeby były Meme'm ale cóż...

 

:discord: "Can I trouble you for one more thing?" 

:twiangry: "...NO!..."

 

Myślałem, że Weird Al Yankovic będzie w tym odcinku, a jednak będzie w następnym.

Kłamstwa Equestria Daily albo ja ślepy  :rarityderp:

 

No cóż, Odcinek mi się spodobał:

9 / 10   :rarityawesome:

Edytowano przez Bonnet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam kiedy tak się śmiałem przez cały odcinek!

Zwykle jestem bardzo surowy ale tutaj naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Wszystko było świetne!

Jest to pierwszy odcinek w którym zmiana Twi w alicorna miała sens (mam nadzieje że będzie ich więcej) pierwszy w którym Discord spotkał Cadence i oczywiście on ON ON!... chciał szklankę wody (a tak i śpiewał). Uważam że Bats jest lepszą piosenką ale nie zmienia to faktu że to ten odcinek jest moim pierwszym 10/10 z 4 sezonu (nie licząc bats ale tylko dlatego że tam Flutterbat mnie kupiła)

A tak przy okazji Discord zrobił z mapy papierową czapkę dla Twi czy tylko mi się wydaje że to było nawiązanie do czegoś :lunathink: http://4.bp.blogspot.com/-BgFMg-5Ab9M/UF2F7KAAEVI/AAAAAAAA5iI/_HDJQANjUHo/s640/1.jpg :lunaderp:

Edytowano przez Jaro142
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek po prostu świetny. Zawierał w sobie wszystkie elementy które cenię sobie najbardziej.

+ Mimo że M6 jako grupa stały w tym odcinku trochę na uboczu, to ich charaktery zostały dobrze oddane. W sumie nawet lepiej niż zwykle. W niektórych momentach miałem wrażenie, że znowu twórcy sugerują się twórczością fanów. Np: kiedy Rainbow uciekła, wyglądało to tak samo jak w animacji Rainbowlicious.

+ Discord. Gość jest przezabawny i udowadnia to za każdym razem gdy się pojawia. Co najlepsze nadal jest tricksterem.
a) Pokazanie jego charakteru od innej strony. Kto by pomyślał, że jest aż tak zazdrosny.
b) Znowu uknuł dosyć misterny plan.
c) Piosenka i YAY taniec z Twilight!
d)Nauczka ... ^^
 

+ Cadence. Naprawdę lubię tą postać. Jej podejście na końcu było bardzo ok, ... sam zawsze powtarzam, że odrobina chaosu/adrenaliny dodaje życiu kolorytu.

+ Akcja, dużo akcji! Lasery! Wybuchy! i to wielkie coś ... o święta Celestio! Co to miało w paszczy?

+ Twilight potrafi latać. Hah! In your faces, haters!

 

Mam jeszcze jedną sprawę która chodzi mi po głowie. Nie uznam tego za minus, ale ... miało nie być nawiązań do EQ Girls ... (napisał zapalając pochodnię i idąc w stronę Crystal Empire)

 

Ogólnie odcinek 10/10

 

EDIT: Jaro142 .. Woona! Słuszna uwaga.

Edytowano przez Razjel666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż odcinek obejrzany a co było plusem a co minusem rzeknę

+ Chaos Chaos o co jeszcze ah tak CHAOS - genialna kreacja manipulacji :discord:

+ :pinkie: random - jej zachowanie na początku po prostu powala 

+ piosenka Pana Chaosu - Pan De Lance spisał się na medal, aż się boję żeby tylko nie zmaścili w dub pl bo się pogniewam

+ moje dwie ulubione księżniczki razem :yay:

+ twarz :aj: 

+ Friendship test - trochę nie fer, ale liczy się to, że zadziałał

+ Flutershy and Dsicord shipp is Canon - to co pragnąlem stało się prawdą

+ kryształowy strażnik - zabijcie ,moe jeśli chcecie, ale Crystal Ponies Rulez

 

- eh :twilight: dzień w muzeum na serio, to takie. .... <--- [tu wpisać koment :rd: z tego odcinka]

ale ogólnie 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po 17, odcinek pojawi się najbliżej i w niższej jakości około 19, 20, kilka godzin później napisy, jak zawsze, ludzie zapamiętajcie ;P

 

PS. Dla wszystkich nielubiących Flash'a:

 

6xEqh.png

Flash Sentry nie będzie brał udziału jako postać w sezonie czwartym.

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po 17, odcinek pojawi się najbliżej i w niższej jakości około 19, 20, kilka godzin później napisy, jak zawsze, ludzie zapamiętajcie ;P

 

PS. Dla wszystkich nielubiących Flash'a:

 

6xEqh.png

Flash Sentry nie będzie brał udziału jako postać w sezonie czwartym.

No i co z tego, skoro to miało oznaczać, że w ogóle się nie pojawi, a jednak się pojawił w dzisiejszym odcinku? xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://derpicdn.net/img/view/2014/1/25/534070__safe_flash+sentry_twitter.png

Wg. Jima Millera, postać Flasha to tylko "ukłon". Dlatego nie ma żadnych linijek tekstu. Ludzie, naprawdę, ogarnijcie się.

Co do odcinka, właśnie idę go zobaczyć. Ale sądząć po screenshotach na derpybooru już mogę powiedzieć, że będzie super.

Edytowano przez Sonic
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż co mogę powiedzieć o odcinku( odnosi się to do części odcinka po scenie z tą rośliną, steam odmówił mi współpracy)
Ok. Na początek Spike przynosi list po raz kolejny robiąc z siebie niezadare. Twilight jara się wykonując typowe dla niej w takich sytuacjach ruchy... a nie chwila. Twilight latała! Nie wierze! A to dopiero pierwsze 2 minuty.
okazuje się, że Fluttershy wyjeżdża- myślałem, że będzie to zabieg polegający na nieuzasadnionym, wykluczeniu jej z odcinka, jednak potem wszystko się wyjaśniło.
Cadence pojawiła się w wielkim stylu( jak na pierwsze wystąpienie w 4 sezonie przystało). Uwagę ludu przykuł oczywiście Flash, który ( jak wywnioskowałem z komentarzy na czacie) stał się wrogiem publicznym numer jeden.
Wszystko to było nic nieznaczące w porównaniu z (dźwięk trąb) pojawieniem się Discorda. Na jego chorobę można się było nabrać do pewnego momentu. Zazwyczaj pośrednikiem pomiędzy nim a Mane Six była Fluttershy, a jej brak spowodował oczywiście wystąpienie pewnych... komplikacji. Discord oczywiście zachowywał się tak jak przystało na władce chaosu- jego charakter i kreatywność w trolowaniu wszystkiego co napotka nie przestaje mnie zadziwiać.
Piosenka- w co 2 odcinku jest teraz piosenka, jednak to, że śpiewa ją Discord czyni ją wyjątkową. W międzyczasie odcinek przypomniał nam kim był Starswil, a być może nawet poprzez plakaty twórcy zdradzili nam jego wygląd.
Cadence iDiscord- zderzenie tych postaci, które nigdy wcześniej się nie spotkały spowodowały przełom. Odcinek dość mocno skupił się na nich- po raz kolejny twórcy docenili postacie epizodowe.
Następnie Twilight i Cadence wiozą Discorda po lekarstwo- ich niska inteligencja trochę zadziwiła, ale to w końcu program dla dzieci w wieku 5- 8 lat. Akcja po raz kolejny przeniosła się do lokacji innej niż Ponyville. Następnie nastąpiła walka pomiędzy Cadenc i Twilight, a żywym chwastem- dżdżownicą- wężem. Walka przebiegała tak jak zazwyczaj- po przez nawalanie w przeciwnika laserami z rogów. Na usta już pchało mi się pytanie" nie znają innych zaklęć", ale wtedy przypomniałem sobie- program dla dzieci.
Następnie straciłem obraz, ale z dźwięków wnioskuje, że Discord udawał chorobę, żeby dać Twilight test przyjaźni. Widzę, że naprawdę zaangażował się w przyjaźń.

Podsumowując: Była masa nowych memów i gagów( posiłek dla fandomu), pojawiły się postacie, które nieczęsto widujemy, piosenki nie brałbym pod uwagę,( 4 sezon zdążył nas do nich przyzwyczaić) ale skoro śpiewa ją postać, która jeszcze nie śpiewała piosenki dam to jako spory plus.

Dziękuje dobranoc
PS: Szacun dla tych co przeczytali całość.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś za dobry ten czwarty sezon :) 

Kolejna dycha, już nie wiem, ile ich jak dla mnie było w tym sezonie...

No ale od początku przejdźmy do plusów (Minusów nie wykryto. Nie licząc tego uśmieszku Flasha...):

- Discooooord I'm howling a the moon... Pan Chaosu w całej swej okazałości i w dodatku z piosenką :3

- Cadence, dawno jej nie widzieliśmy, a to fajna postać jest

- Discord i Flutterka ze sobą piszą ;)

- Znowu dbałość o szczegóły w tle

- Całość trzyma się kupy i jest dobrą, zamkniętą kompozycją

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie odcinek fajny.

Plusy:

+Discord i piosenka

+Discord i latający domek

+Zamiana grzyw Cadance i TS

+Twilight leci! To, co zwykle robiła biegając teraz lecąc

+Kryształowy pociąg

+Star Swirl Brodaty

Minusy:

-No ten, no... Wszystkie stroje Star Swirla Brodatego takie same.

-Błędy w animacji, których mi się nie chce wymieniać

Plusy i minusy (nie wiem które):

+/-Flash Sentry. Dla mnie to ani plus ani minus.

Innym słowem 9/10

Edytowano przez Harmony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był to dla mnie najlepszy odcinek sezonu, ale zdecydowanie coś wartego zobaczenia :D Już sam fakt, że to odcinek z Discordem świadczył o tym, że to będzie coś. I jak zawsze Discord nie zawiódł. Zwłaszcza podobała mi się pierwsza część odcinka i interakcje Main 6. Fluttershy w tym kostiumie wyglądała naprawdę uroczo, rozbawiła mnie Rainbow, która zmyła się przy najbliższej okazji i naprawdę się szczerze zaśmiałam, jak Pinkie poleciała za tym balonikiem XD I choć nie podoba mi się, że twórcy konsekwentnie zdają się pozbawiać ją rozumu, to w tym odcinku jakoś aż tak mi to nie przeszkadzało. Applejack i Rarity jako 'ochotniczki' do zaopiekowania się Discordem były doskonałe i naprawdę byłam zawiedziona, gdy "przypadkiem'' je zarażono, jakaś część mnie naprawdę chciała zobaczyć, co by z tego wynikło :D Miło było znów zobaczyć Cadance, chociaż mam wrażenie, że nic tak naprawdę nie wniosła do tego odcinka i nie mieliśmy też okazji dowiedzieć się czegoś więcej o niej samej, a szkoda. Natomiast fakt, że Discord przez cały czas udawał chyba nikogo nie zdziwił. Ogólnie dałabym temu odcinkowi mocne 8, naprawdę dobrze się bawiłam oglądając to, zdecydowanie lepiej niż przy 'Rainbow Falls', które mnie zawiodło.

 

+ that face!

2gxohmv.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudny odcinek!

 

Co do Discorda, to bardzo podoba mi się, jak go rozegrali (ale w pierwszym odruchu poczułam się trochę zawiedziona). W każdym razie co do niego:

+ uknuł dobry plan na sianie chaosu bez niszczenia Equestrii

+ dobrze że pokazano, że Twilight stać na jakiś gest wobec niego no i Pinkie oferowała pomoc

+ w końcu pokazano jak wygląda przyjaźń Flutterki z Discordem- uroczo ^^

+ piosenka XD

 

Inne plusy odcinka:

- Cadence i jej podejście do sprawy ^^

- Kryształowy strażnik! So fabulous XD Trochę szkoda, że nie został pilnować księżniczki na dystans chociażby.

- Pinkie- w ostatnich dwóch odcinkach jakoś bardziej mi sie podoba niż w reszcie 4 sezonu

- walka z tym robalem

- medalion od Discorda XD

 

Szczerze mówiąc myślałam, ze Discord naprawdę zachorował, ale wykorzystał to na korzyść chaosu. ^^""" Oh well...

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten odcinek był super wszystko niemal mi się w nim podobało dużo humoru który dawał w nim Discord myślałem że padnę ze śmiechu jedyne co mi się nie podobało to pojawienie się Flasha Sentry po co go wrzucają w serial nawet dla tła w każdym razie najbardziej mi się podobało. List do Pinkie Pie, Pinkie pie zapomina o Fluttershy, wejście Discorda, Discord i Fluttershy piszą ze sobą listy, Discord zaraża Applejack i Rarity, piosenka Discorda, transport Discorda, reakcja Cadence i Twilight na robala i późniejsza reakcja Dicorda na robala.

Jak dla mnie ten odcinek był po prostu świetny 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discord. Łał, super, YAY i co tam jeszcze. A tak na serio. Bardzo dobry odcinek. W końcu dali Fluttershy święty spokój bo miałem już dość katowania jej w każdym odcinku. Poza tym, w końcu można było się pośmiać, ale osobiście najbardziej zaciekawiła mnie piosenka - animacja 3D?  :hBB25: Aha - i co z tą skrzyneczką z odcinków 1-2? Póki co leży i pachnie  :grumpytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek był prześwietny! Discord powalił mnie na kolana!  :fluttershy4: Jedyne, co mi się nie spodobało to Flash Sentry... Hasbro, nie okłamujcie nas  :LZ1bP: Ale ogółem odcinek na 10/10

 

EDIT: Mina Applejack powędrowała na moją tapetę :3

 

2gxohmv.jpg

Edytowano przez Violett
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...