Skocz do zawartości

Recommended Posts

CUTIE MARK CRUSADERS Quiz! YAY!!!

Zasady proste, jak w innych quizach - jeden z nas daje pytanie, Wy odpowiadacie.
Zaczynamy:

W którym odcinku CMC dostały domek na drzewie oraz kto im go podarował?

 

Pora na podsumowanie Waszych starań i sprawdzenie wyników najaktywniejszych userów w dziale:  :cmc:

Dayan - 175

Elfka z Amanu - 172

SPIDIvonMARDER - 101 

Magus - 77

plo1154 - 76

Wilk Cassidy - 58

BRONIESiPEGASIS - 34

Lady Sałata Psotka von Cat - 12

Geralt of Poland - 11

Blackbird 9
Dayan 27
SpidiVonMader 5
Casisdy 6 (Fereji)
Magus 14
KamilPL94 4
sniper 202 4

Edytowano przez Phinbella Flynn
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Call of the Cutie, The Show Stoppers, Cutie Mark Chronicles (nie wiem, czy można ten zaliczyć, w końcu to M6 opowiada o swoich znaczkach, ale to jednak one o nie wypytują. Chyba jednak nie powinno się zaliczać), Hearts and Hooves Day, Ponyville Confidential. 2. Ja nie stwierdziłem ich obecności tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: Ale liczą się też odcinki o pojedynczych Cuite Mark Crusaders? Jeśli tak, to Call of the Cutie, Stare Master, The Show Stoppers, The Cutie Mark Chronicles, Sisterhooves Social, The Cutie Pox, Family Appreciation Day Hearts and Hooves Day i Ponyville Confidential. (wow, dużo ich :derp2: ). 2. Tak, w nowym intrze, które jest od 3 odcinka 2 sezonu. Są w wagonikach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie ! w odcinku pierwszym ... potem autorzy wyjasnili ze mialy to byc inne maluchy ale ostatecznie nie wyrobili sie za zrobieniem animacji wiec dali gotowa z cmc :P

nowe pytanko:

od kogo nasze zdobywczynie dostaly ksiazke o miksturze milosci w walentynkowym odcinku??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...