Skocz do zawartości

Recommended Posts

479589__safe_solo_animated_sweetie+belle

 

to jest chyba jakiś jasny odcień seledynu z domieszką turkusu.

 

W wartości szesnastkowej to będzie 97f0f7

 

http://www.colorhexa.com/97f0f7

 

Bardzo miękki błękitny .

Ależ to jest magia Rarity :) Jest identyczna z efektami magicznymi starszej siostry. Również nie bardzo rozumiem, dlaczego akurat to rzuciło się na róg Sweetie Belle, ale to jest nawiazanie do tego, ze na wskutek czarów DIscorda Rarity nie mogła używać magii. Co za tym idzie, ciężar kontroli magii spadł w 100% na Ttwilight. Widać to też po innych scenach, gdzie po kolei różne przedstawicielki Mane 6 nie mogły wykorzystywać swoich talentów do walki z pnączami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

 

No to czyja to aura jak nie jej?

To nie jej. Jej jest jasno zielona. To przez te nasiona Discorda jest taka, można więc powiedzieć, że ''to ich aura'' :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dayan, RD macie punkty Spidi, :pinkie: też babeczki nie smakowały, ale jako element śmiechu, nie chciała urazić :spin:, bo widziała jak ta była bardzo przybita i smutna, a jak wiemy uśmiech na każdej buzi to cel Panny Pie, a która :cmc: próbowała zjeść jedną z feralych babeczek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup spidi dostaje punkta a reszta :muffin: pytanie jaki źrebak z serialu jest według Past Sins honorowym  członkiem :cmc:


Widzisz błąd? Tak wiem, sama robię, ale tobie się często zdarza... ;< a niby jesteś Avatar Babs~   

Po za tym Scootaloo.

Bo Babs to nie słownik, a poza tym pisałem po ciemku więc często zdarzają mi się błędy

Edytowano przez Komfiturka Zandi
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...