Skocz do zawartości

Ta, która lubi niszczyć lasy - czyli moje bazgroły.


Berette

Recommended Posts

EDIT: wiesz... może od razu przejdź do końca tej strony, bo te początkowe arty były tragiczne :'D

 

Nom. Więc wstawię tu moje "dzieła" żebyście mogli się pośmiać żebyście mi doradzili... * wyjaśnia coś bez sensu * ... i właśnie dlatego proszę o wasze opinie, porady itp. Dobrze?

 

Na pierwszy ogień idą małe Celestia i Luna:

 

4cdrdxfg1185.jpg

 

Następnie jakiś kuc kolorowany ołówkiem :

 

tatf1vz0zk5l.jpg

 

 

No, na razie tyle. Jak znajdę jeszcze coś fajnego to dodam :squee: .

Edytowano przez Beret
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Hahahah, Luna zabrała Celestii zabawki :3 rozkosz i nie napisała ,,Celestia" więc mamy gniewne dziecko 9/10 bo głowa Luny za duża . 

2 -8/10 wszystko dobrze, ale skrzydło kończy się za nisko i osobiście nie lubię rysowania oczu na grzywie, bo to wygląda przerażająco i strasznie  :fluttersad:

3 - Nie ma o czym mówić! Jest Okami, jest 10~!  

 

A skoro narysowałaś już Okami, to szopa nie narysujesz?  :squee:

Czemu zedytowałaś post i usunęłaś Okamiego?!  :rarityderp:

Edytowano przez Wilk Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Ładne kolorowanie, ale musisz popracować nad anatomią. Luna ma zbyt dużą głowę, ''jakiś kuc'' krzywy pyszczek i skrzydło, a Celestii tylne kończyny nie są przykrótkie xD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Przepraszam, będę konkretna*

Celestia i Luna:

  • Głowy kiepskie. Celestia jeszcze do życia, ale Luna straasznie pucułowata, trochę mi się to kojarzy z workiem czegoś w stylu grochu, piasku czy żwiru.
  • Trochę zbyt kanciaste kopytka u Luny i zbyt krótkie tylne kopytka u 'Tii.
  • Popracuj nad uszami (przede wszystkim linia wewnętrzna zbyt blisko brzegu ucha + powinna być zagięta jeden raz, nie dwa).
  • Grzywa Lunki jakoś tak nienaturalnie się układa z przodu pyszczka.

Drugi rysunek:

  • Oko z tyłu wystaje za głowę - rysując głowę bazuj na kole, pomaga przy takich błędach (poza tym, że nie lubię oczu prześwitujących przez grzywę - w końcu są zasłonięte - ale to już kwestia gustu).
  • Dziwny kształt pyszczka, oko z przodu źle umiejscowione, ucho jakoś tak jakby za bardzo z przodu było.
  • Zgięte przednie kopytko - kopytka przednie nie wyginają się w ten sposób! Pooglądaj sobie różne zgięte kopytka c;
  • Skrzydełka jakieś dziwne i wyrastają nie tu gdzie trzeba (wydaje mi się, że za nisko i za bardzo z tyłu).

Poza tym jest do życia. Ćwicz jak najwięcej a na pewno będzie ci szło coraz lepiej c;

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - Hahahah, Luna zabrała Celestii zabawki :3 rozkosz i nie napisała ,,Celestia" więc mamy gniewne dziecko 9/10 bo głowa Luny za duża . 

2 -8/10 wszystko dobrze, ale skrzydło kończy się za nisko i osobiście nie lubię rysowania oczu na grzywie, bo to wygląda przerażająco i strasznie  :fluttersad:

3 - Nie ma o czym mówić! Jest Okami, jest 10~!  

 

A skoro narysowałaś już Okami, to szopa nie narysujesz?  :squee:

Czemu zedytowałaś post i usunęłaś Okamiego?!  :rarityderp:

 

1. Nom trochę za duża ;D

2. Z tym okiem to tak chciałam wypróbować nowy styl... ale rzeczywiście trochę dstrasznie wygląda ;-;

 

Co do Okami to ci napisałam... nie wiem czy można tu zamieszczać nie kucykowe art'y...;n;

 

 

 

Ładne kolorowanie, ale musisz popracować nad anatomią. Luna ma zbyt dużą głowę, ''jakiś kuc'' krzywy pyszczek i skrzydło, a Celestii tylne kończyny nie są przykrótkie xD?

 

No muszę ( szczególnie, że dopiero zaczynam rysiać kuce ;D ). Co do tylnych kończyn Celestii... no chciałam je jakoś zmieścić, by nie przekraczały tych przednich xD.

 

*Przepraszam, będę konkretna*

Celestia i Luna:

  • Głowy kiepskie. Celestia jeszcze do życia, ale Luna straasznie pucułowata, trochę mi się to kojarzy z workiem czegoś w stylu grochu, piasku czy żwiru.
  • Trochę zbyt kanciaste kopytka u Luny i zbyt krótkie tylne kopytka u 'Tii.
  • Popracuj nad uszami (przede wszystkim linia wewnętrzna zbyt blisko brzegu ucha + powinna być zagięta jeden raz, nie dwa).
  • Grzywa Lunki jakoś tak nienaturalnie się układa z przodu pyszczka.

Drugi rysunek:

  • Oko z tyłu wystaje za głowę - rysując głowę bazuj na kole, pomaga przy takich błędach (poza tym, że nie lubię oczu prześwitujących przez grzywę - w końcu są zasłonięte - ale to już kwestia gustu).
  • Dziwny kształt pyszczka, oko z przodu źle umiejscowione, ucho jakoś tak jakby za bardzo z przodu było.
  • Zgięte przednie kopytko - kopytka przednie nie wyginają się w ten sposób! Pooglądaj sobie różne zgięte kopytka c;
  • Skrzydełka jakieś dziwne i wyrastają nie tu gdzie trzeba (wydaje mi się, że za nisko i za bardzo z tyłu).

Poza tym jest do życia. Ćwicz jak najwięcej a na pewno będzie ci szło coraz lepiej c;

 

Dziękuję za szczerość! Dzięki temu wiem co muszę poćwiczyć :fluttershy5: !

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

+ Za prośbą Cassidy, dodaję Okami.

 

okami_by_octaviaa-d71wne1.jpg

Edytowano przez Beret
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ojojo, jak ja dawno tu nie zaglądałam D:

 

nie rozmazuj łapkami ołówka

 

Ale jak nie rozmazuję, to takie kreski zostają, no D:

 

Lekki derp :rainderp:

I trochę małe uszka...

 

Ma derpa? * zaglada * No rzeczywiście D:

No są troszkę ;-;

 

Ok. To mam tutaj kolejny art z "Zakochanego Wilczka". Tym razem jest to Lilly!

lilly_by_octaviaa-d7aszqo.jpg

 

Co ja tu jeszcze mogę pokazać... O! Mam tu moją OC'kę Beret... po dodaniu skrzydeł ;w;

sbymvvqt7p3y.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojo, jak ja dawno tu nie zaglądałam D:

 

 

Ale jak nie rozmazuję, to takie kreski zostają, no D:

 

 

to kwestia wprawy w posługiwaniu się ołówkiem. jeśli położysz rysik, tzn nie będziesz rysować czubkiem tylko jak największą powierzchnią to nie będzie krechy. Staraj się posługiwać nie kreską a plamą- wtedy będą płynne przejścia między odcieniami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucyk nie jest może wiernym odzwierciedleniem tych z serialu, ale przecież nie musi być. Mi tam ten styl (trochę urealniający anatomię) się bardzo podoba.

 

Dziękuję ;w;

 

to kwestia wprawy w posługiwaniu się ołówkiem. jeśli położysz rysik, tzn nie będziesz rysować czubkiem tylko jak największą powierzchnią to nie będzie krechy. Staraj się posługiwać nie kreską a plamą- wtedy będą płynne przejścia między odcieniami. 

 

Muszę spróbować. Dzięki za radę! :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chomikorożec <3 

Nie lubię chomików, dlatego nie specjalnie podoba mi się ten art, ale też nie każdy umie narysować latającego chomika :D 

Narysowałaś Kate z ,,Zakochany Wilczek" a umiałabyś narysować tą suczkę co śpiewa u ciebie na sygnaturze, albo tego liska ? :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chomikorożec <3 

Nie lubię chomików, dlatego nie specjalnie podoba mi się ten art, ale też nie każdy umie narysować latającego chomika :D

Narysowałaś Kate z ,,Zakochany Wilczek" a umiałabyś narysować tą suczkę co śpiewa u ciebie na sygnaturze, albo tego liska ? :x

 

Dixie? Oczywiście! Zrobię to z przyjemnością! ^^ Todd'a zresztą też! c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Dawno tu nic nie wstawiałam ;-; Ale wczoraj dostałam promarkery i teraz jakoś bardziej mnie ciągnie do rysowania w traditional'u!  :fluttershy5:

 

Dodaję moje dwie pierwsze prace promarkerami ( jeszcze uczę się nimi kolorować ;-; nie bijcie ;-; )

 

promarkers__by_bereta-d7xtem7.jpg

 

Rainbow Dash~

 

gift_for_rayshy___shy_paint_by_bereta-d7

 

OC'ka dla znajomej~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...