Skocz do zawartości

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]


kapi

Recommended Posts

Co się będę rozpisywał, pomysł dany przez Rebona, jedynie słuszny i właściwy. Zatem offtopujcie sobie harmoniści ile chcecie, w granicach rozsądku, żeby nie trzeba było usuwać postów z sesji.

 

Dla niewtajemniczonych i dla oficjalności temat powstaje do pisania offtopu dotyczącego sesji W poszukiwaniu harmonii. 

 

PS

Tak będę starać się to czytać xD

 

:pinkie: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie nie musicie usuwać offtopu, bo odkąd dostałem uprawnienia, to się wszystkim zająłem. Każdy offtop, który nie był śmieszny, nie nawiązywał do sesji i nie pomagał w niej już usunąłem, wszystko co zostało ma moje zatwierdzenie offtopu znośnego, bądź wręcz właściwego, więc nie musicie się fatygować :pinkie3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo to uszanujmy to... Do tego pamiętaj, że rola Mistrza jest trudniejsza i jednak męczące może bywać pisanie bardzo długiej odpowiedzi, a do tego patrzenia jak inni marudzą, że wciąż nie ma odpisu. Coś takiego odbiera chęci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanstis powiem tak. Słyszałem że jest wolne miejsce na MG, Idź zapisz się, zostań MG, zrób własna sesje i zobaczymy jak to będzie u ciebie wyglądać. Pamiętaj że "Pozukiwanie Harmoni" to nie jedyna sesja Kapiego i inne sesjie też oczekują na odpisy. Więc nie rób problemu tam gdzie go nie ma.  Ja po fizycznej pracy w fabryce czasami jak przychodze (mam nocki) to nie jem kolacji tylko jak przyjde to kłade się do łóżka. Kapi ma pasje by być dobrym uczniem, wiec poświęca temu cały czas jaki może przeznaczyć. Gadałem z nim.... 3 godziny czytania postów i teraz pisze duzy odpis. Ciesz się że Kapi nie robi jak inni MG jakich poznałem (grałem w Amerykańskiej Sesji :P ) np. Atlantis poszedł spac i mu się śniły koszmary (tyle), Kapi to osoba która lubi rozwinąc tekst, z chęcią rozwinie i napisze o czym był koszmar itp. Więc Atlantis bardzo cię prosze.... Uszanuj to.... Szanuj innych a sam będziesz szanowany ~Czytał Piotr Fronczewski

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlantis nie tylko ty chodzisz do technikum. Ja chodze do Zespołu szkół elektronicznych - w skrócie elektronik - w Radomiu, jestem na profilu technik-elektronik który jest najtrudniejszy - ogólnie szkoła jest ciężka - i mimo ogromu nauki mam czas na wszystko... Może dlatego, że się nie uczę hehehe

Edytowano przez Rebon Alchemist
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...