Skocz do zawartości

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]


kapi

Recommended Posts

Niestety Atlantisie, czytając twoje posty mogę śmiało podjąć hipotezę jakobyś znacznie zawyżał swój wiek, bądź do niego nie dorósł. Twoje teraźniejsze zachowanie bardziej przystoi do typowego dzieciaka myślącego że jest najważniejszy... Nie chcąc cie jednak obrażać i rozwodzić się nad tym wszystkim z całego serca upraszam cie o nie odpisywanie w tym wątku, jak i w samej harmonii gdyż jedynie psujesz humor innym swoim samolubnym zachowaniem... Z góry dziękuję ~Czytał sir Jaenr Linnre gwardzista

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje prośby zostały odrzucone z powodu błędnej treści,dziękuje i przepraszam za utrudnienia.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mam 18 lat inie kłamię bo nie mam po co.<wiem że nie gramatycznie ale tak się czuję po ostatnim poście oraz dniu w szkole>.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A co do sesji to czytam już ją trzeci raz oraz dwa razy sesje średniowieczna Eq.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlantis, nie podoba się to nie graj, co za problem :v Każdy ma swoje życie prywatne i czasami może zabraknąć czasu na różne rzeczy, w tym sesje. Pamiętam czasy, gdy nikt (ani gracze, ani MG) nie odpisywał w sesji nie przez dwa tygodnie, a dwa miesiące. Skoro - jak mówił Guard - szykuje się bardzo duży odpis, to może warto trochę poczekać? Jeśli nie warto - droga wolna. IMHO mi też się nie podoba długi czas oczekiwania na odpis, gdyż jestem zwolennikiem szybkiej rozgrywki (mało pisania i czekania, dużo szybkiej akcji), ale znam Kapiego jako Game Mastera na tyle, że wiem jedno - nie zawiedzie nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Nieodejde a ato a to dlatego iż wlozylem w tę grę rok życia więc nie chce go zmarnować odchodząc.

O tak bez Ciebie ta gra legnie w gruzach, byłeś nieodłączną cześcią tej drużyny. A tak na poważnie jeśli przeszkadza Ci tempo tej gry i marnujesz swój iście cenny czas to droga wolna, a jeśli masz zamiar dalej grać to zamknij sie i czekaj na odpis. Edytowano przez Wolfast
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Kapi jest słowny, przecież poinformował nas o swoim braku czasu... Ponadto doskonale prowadzi sesję i stara się ciekawie obudować każdą swoją odpowiedź, jedynie tobie to wszystko przeszkadza...

 

PS.: Nie wyglądasz na 18 lat. (Z pozdrowieniami od PpTomka.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh to ma służyć offtopowi do sesji a nie zbędnym kłótniom. Dla mnie dobrze, że kapiego nie ma. Dzięki temu nie ma nowych 50 lub więcej postów do przeczytania. Oczywiście szanuję to, że Kapi robi coś czego mi się za cholerę nie chce i życzę mu powodzenia.

Edytowano przez Rebon Alchemist
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegnie na ciebie tłum, można odejść, można iść na nich solo (miło było poznać) można uciec i biec razem z nimi, trzeba się dostosować, sądzisz Atlantisie że "za nic"? Moim zdaniem dlatego że nie potrafisz się dostosować do innych, inni też są ludźmi tak samo ważnymi jak Ty, i każdego trzeba słuchać i zrozumieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlantis z tego co napisałeś to chętnie z całego serca bym ci przywalił. Nie podoba mi się twoje podejście do takich spraw jak nauka, gadałem z Kapim... Powiedział że na koniec roku chce wyciagnąć 5.0, ja w liceum ledwo miałem 2.5 . Btw. Jak ci się nudzi to otwórz MS Word , przeczytaj wszystkie posty w Sesji, streść je i napisz historyjke.... może jak skończysz to będzie już Kapi

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwórz MS Word , przeczytaj wszystkie posty w Sesji, streść je i napisz historyjke...

Jak ta sesja jeszcze raczkowała miałem pomysł, by zekranizować przebieg sesji, ale do tego potrzeba animatorów, dubbingowców, monterów, producentów itp., więc sobie darowałem... Ale historyjka też złym pomysłem nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...