Skocz do zawartości

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]


kapi

Recommended Posts

Damned, zapomniałem odwiedzać ten temat. Z moją pomocą ta rozmowa mogłaby przyjąć ciekawy obrót  :badass:

Atlantis, znam ci ja informatyków: dzieciniada. Może i macie PODSTAWY programowania, ale my mamy teorię obwodów analogowych i cyfrowych.

A na zawodowych ( wszystkich ) robią mniej, niż my zazwyczaj na jednej lekcji.

Mówię tu o moich kolegach. Nie znam twojej klasy. Po prostu porównuję.

Kapi stara się mieć dobre oceny. Świetnie. Mi zadowalające przychodzą same z siebie, więc nie przeznaczam wolnego czasu na szkołę w momencie, gdy mam już odrobioną pracę domową. Ale nie każdy jak ja ogranicza się do 4,5. Jeśli już pracuję, to na podwyższenie ocen.

Gdybyś się starał, to też miałbyś zajęty terminarzyk.

Mówiłem, że mam czas wolny? *patrzy w górę posta, tj. odrobinę przesuwa wzrok* Tak, zwykle mam. Ale bywa, że przez dwa, trzy dni tylko kładę się na pięć minut, w przerwach. 

 

BTW. Rebon, brohoof! Też jestem z braci elektronicznej!

 

Jak tak się nudzisz, to znajdź sobie hobby. Nie wiem.... pisałem: twój sposób pisania, jak dla mnie, kuleje. Znajdź jakieś ciekawe "cegiełki" i czytaj je, aż autokorekta w Wordzie nie podkreśli ci niczego na całej stronie A4 tekstu arialem ósemką. Przyda ci się.


Na biurko towarzysza Tomka składa swoje podanie.

Ciągle narzekam do siebie, że mój styl kuleje. Będzie okazja, by na bieżąco ktoś wytykał mi błędy :)

.

.

.

Czy to zdanie nie wygląda na przepełnione masochizmem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłoby nas dwóch. Korygować błędy możemy oboje, plus zaciągnie się do pomocy Gandzię, jak znajdzie czas. Szczegółpy przez PW dogrywamy, czy tutaj, czy jak? W tym temacie to trochę jak nabijanie postów, a chciaałbym, by potencjalni członkowie ekipy wyrazili swoje zdanie i dali sugestie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla lepszego oddania historii z pewnością przydadzą się sugestywniejsze opisy niektórych, bardziej czerwonych, wydarzeń. Za.

Choć do osiemnastki ciut brakuje... ale skoro zaliczyłem wszystkie wydane części Pieśni Lodu i Ognia, a w gimnazjum nawet coś Bakera.... byle by nie popaść w przesadę.

 

Uważam, że szybkie przejście w PW będzie najodpowiedniejsze. Kolejne osoby najwyżej wyrażą zainteresowanie dołączeniem, a my ich uświadomimy w decyzjach albo tu, albo przez PW, zależnie co wybiorą. 

Edytowano przez PiekielneCiastko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za , mogę pomóc z poprawnością ortograficzną i gramatycznà. :) Jestem za +18 (co tam że sam mam 14 lat i 5 miesięcy :rainderp:) Prosiłbym o ewentualne dopisanie do ekipy , umiem pisać o uczuciach :)

Edytowano przez Giercownik13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ogłaszam przejście na PW. W ekipie są: Jaenr, Rebon, ja, Ciastko, Plague, Giercownik (na próbę), Guardian. Nati/Liddell i Arceus mogą przystąpić, ale ktoś musi dać im osobne PW, bo niestety się nie zmieścili. Albo Arcek może dawać pomysły np. mi poprzez wiadomość dotyczącą sesji "Czarne Chmury".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za, tyle że mam na głowie kilka (jeden) swoich projektów i nie wiem ile czasu będę miał na pisanie, ale spróbować cośtam naskrobać ;)

Edit: ja mogę komunikować się z wami poprzez pw dotyczące "Equestriakorps".

Edytowano przez WładcaCiemnościIWszelkiegoZła
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak się nie zapiszę to IRL też będę miał kontakt z tworzeniem tego Fanfica więc też dajcie zapro.

 

PS: Sam chodzę do technikum Elektrycznego na profilu Mechatronika (dawniej Automatyk przemysłowy) mam kontakt z kilkoma informatykami na z różnych klas wiekowych i to co oni umieją to używać skrótów klawiszowych i pisać to co większość osób o tym samym hobby dowiaduje się z czasopism, no potrafią też zrobić Wi-Fi na, którym stoi E-szkoła( Kij, że hasła są łamane w ciągu tygodnia, a sam system się wiesza co 3 minuty. Ot tak sam z siebie.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WCIWZ, czy mógłbyś jakoś dodać mnie do odbiorców, bowiem usunąłem z rozpędu konwersację?

Chętnie bym to zrobił, lecz albo się nie da (w co wątpię), albo nie jestem na tyle bystry, by umieć to zrobić (to już jest bardziej prawdopodobne)... Cóż, wrazie czego będziemy się porozumiewać przez pw, ew. jeśli potrafisz i miałbyś czas, mógłbyś mi wytłumaczyć jak to zrobić, ponieważ ja niestety nie widzę żadnego przycisku dodawania (może system wciąż ma Cię zapisanego jako uczestnika konwersacji i to dlatego? Nie mam pojęcia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że jestem zarówno wzruszony Waszą postawą, jak i zaszczycony, że chcecie robić ficka na podstawie tej sesji. Popieram całkowicie. Mogę jakby co założyć temat w dziale specjalnie do tego, gdybyście chcieli i służę pomocą na ile mnie stać będzie. Na PW zwykle odpowiadam dość szybko w trybie dziennym, więc jak coś to piszcie + jest skype (info możecie albo ode mnie uzyskać, albo od Guardiana).

 

Dziękuję Wam bardzo za wsparcie duchowo mentalnie i zaszczyt, który mnie spotkał, w postaci bawienia się z ludźmi tak wspaniałymi jak Wy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...