Skocz do zawartości

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]


kapi

Recommended Posts

Tak, ale nie należy go pisać sobie tak bez powodu, jeśli nie ma potrzeby. Poza tym, czy to co napisał Guardian nie jest czytelne? Każdy wie o co chodzi ,a On ujął to w ładniejsze słowa. Niestety w języku polskim brak nieskrajnienuakowych lub nieskrajniewulgarnych określeń na stosunek płciowy itp. zatem musimy posiłkować się metaforami i skojarzeniami.

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie należy go pisać sobie tak bez powodu, jeśli nie ma potrzeby. Poza tym, czy to co napisał Guardian nie jest czytelne? Każdy wie o co chodzi ,a On ujął to w ładniejsze słowa. Niestety w języku polskim brak nieskrajnienuakowych lub nieskrajniewulgarnych określeń na stosunek płciowy itp. zatem musimy posiłkować się metaforami i skojarzeniami.

Aha :) Przepraszam... A określenia ,,bawią się " też nie wolno pisać ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upraszam o nie wrzucanie takowych treści do sesji a zostawienie tego w waszym PW gdyż w sesji mogłyby to czytać osoby do tego nieupoważnione wiekowo jak i emocjonalnie... A jak już musicie, to zaproście kilka osób do tego PW żeby i oni mogli poczytać, byle osoby "+18"... (Giercownik, odpadasz) Bowiem za takie treści nie tylko my, bądź wy a nawet Kapi może mieć drobne problemy na forum, lub choćby warny...

 

Dziękuję za zapoznanie się z moim zdaniem. Czytał: Jaenr Linnre, gwardzista...

Edytowano przez Jaenr Linnre
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi rok brakuje więc sobie nie poczytam heheh... W sumie to może bym nie chciał. Chyba odrzuca mnie od tego fakt, że w rzeczywistości jesteście facetami a ja do tolerancyjnych nie należę (jestem kulturalnym rasistą bo nie rzucam mięchem jak coś takiego ma miejsce)

Edytowano przez Rebon Alchemist
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...