Skocz do zawartości

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]


kapi

Recommended Posts

1 Cóż jest osłabiony, nie przeczę, ale nadal żywy.

2 tak naprawdę nigdy nie zdradził bo, jak na changelinga przystało, cały czas pracował dla Chrysalis.

3 Nie wyrwiesz skrzydeł Atlantisowi >: ) tak Nick jest podmieńcem i może to zrobić

a zresztą odkryje karty. Tak to jest prawdziwy Nick

1. Imię Nick
2. Gatunek Changeling od księżniczki Amanity (why not   :crazytwi: )
3. Wygląd (wizualizacja w zbroi)  16-to letni podmieniec... Podziurawione kopytka, ciemno umaszczony, szara grzywa i ogon tego samego koloru (także podziurawione), poszarpane owadzie skrzydełka oraz, w przeciwieństwie do Changelingów od Chrysalis, pomarańczowe oczy i cień źrenic.

4. Historia postaci: Nick uciekł, nie wytrzymał dobrych chęci narodu i postanowił porzucić to wszystko i zacząć nowe życie. Od zawsze lubił podróże i tym się głównie zajmował, zwiedzał Equestrie i okolice Czasami wpadał do jakiegoś domu, na nocleg czy obiad, mieszkańcy byli gościnni więc zawsze coś cię znalazło. Pewnego razu jednak nie znalazł żadnego domu, nocował więc w jaskini. Padało tego dnia, a mu to nie przeszkadzało, jednak przestraszył się kiedy usłyszał chlupot kroków i jakieś syknięcia. Byli to podmieńcy, ale inni niż ci którzy chcieli przejąć Canterlot. Nick postanowił się ujawnić i dogadać z nimi. Przeliczył się, Dostał w głowę i stracił przytomność, obudził się na dywaniku Chrysalis

-Bądź, co bądź twoi go znaleźli, masz jeńca.-powiedziała królowa do siostry, a Nick został wyprowadzony i zdany na wolę Amanity... Został Podmieńcem, odebrał wyszkolenie wojskowe i polubił się z księżniczką, ta powiedziała mu że ma potencjał który lepiej może zostać wykorzystany u królowej, Nick jednocześnie cieszył się i smucił, jednak kiedy usłyszał "dla Changeli" od swojej władczyni poszedł do Chrysalis, tam sprawdzili co umie i zaproponowali mu prace w KWKC. Tam został wyszkolony, przez Mistrza Aiona, nauczył się strzelać z łuku, walczyć nożem i wręcz, oraz walki na dwa miecze, jedyne co sprawiało mu problemy to szermierka, ale uznał że z tym brakiem można żyć. Nick wykonał wiele misji ciesząc się uznaniem w KWKC. Jego ostatnia misja to zniszczyć Equestriańską rebelię.   
5.Cutie Mark i zdolności z nim powiązane: kolejną różnicą między tymi dwoma gatunkami jest to że ci od Amanity mają CM tak ta zielona gwiazda, przynosi im szczęście w granicach rozsądku (tzn. strike na kręglach ok wygrana w lotto w jednej próbie nie) i to co reszta Changeli
 zmiana w innych i przy sposobności może kogoś zahipnotyzować (to akurat wymagające zaklęcie).

6.Umiejętności dodatkowe: umiejętne posługiwanie się bronią białą (lubi walkę na dwa miecze) i bronią dalekiego zasięgu np. łuk. Umie też "czytać z innych", zna trochę kucykową psychikę a miłości przed podmieńcem (lub dobrym przyjacielem) ukryć nie można. Poza tym odnośnie czarów potrafi utrzymać przez pewien czas zielony płomień na przednich kopytkach (magia, nie poparzy się no chyba że przez przypadek), nie umie walczyć z szermierzami. 
7.Informacje dodatkowe: lubi śpiewać i nucić coś pod nosem. Zna się na swojej robocie i wie jak osiągnąć cel. Łatwo zdobywa zaufanie.
8. Wyposażenie: zazwyczaj nóż, czasem łuk lub dwa miecze (obecnie łuk) w "czasie pracy" bez zapasu miłości, za to z jabłkami. "Po pracy" odrabia zaległości, a jabłko jak ma ochotę też zje, 1001 innych kucyków do wyboru "w kogo by się zmienić?", oraz czego nie opisałem wcześniej ciemny płaszcz z kapturem i jeszcze jedna niespodzianka. I to co na początku: mapy, kijek do strugania, "orla strzała" nóż i łuk.

Kapi wiedział o tym znacznie wcześniej.

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż changelingi to stworzenia wampiropodobne wysysają miłość z innych są czarne i nie przepadają za słońcem. Jak to mówią "ciągnie swój do swego" więc troszkę nademoconalny changeling mógł poczuć miętę...

 

ciekawe czemu nick taki był przyjazny do Dakelin...

sugerujesz żebym też zdradził Arcek?

Na pewno Ci nie zabronię

 

Jak by co to ja nie zdradzę bo jam jest Prawyożądny [...]  :P

Czy myślałeś tak samo o Nicku 2 tygodnie temu?

Jak to mówi moja nauczycielka języka angielskiego "każdy ma swoją cenę", więc nigdy nie mów nigdy.

 

Wprowadziłem za dużo szumu?  :aj:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak...

Zdajcy: Nick, Moonlinght

Lojalni wobec equestrii: Animal, Rebon, Grim, Atlantis, MT, Thermal, Magic Hooves

Ci którzy niewiadomo czy zdradzą: Masked Dalekin, Serox, Poison, Pokemona i reszta których nie wymieniłem bo zapomniałem... Przepraszam

Edytowano przez Rebon Alchemist
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...