Skocz do zawartości

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]


kapi

Recommended Posts

To jak wyglądasz nie definuje tego kim jesteś.

Mądre, choć trochę naiwne... spójrz na podmieńce są kim są i tacy jacy są tak więc trochę definiuje. 

 

oj myśle że wyszło z tego coś więcej x]

To nie to co myślisz! :flutterblush:

 

Ej dobra to może obstawiajmy zakłady kto zdradzi a kto nie heh

Na pewno Atlantis nie zdradzi, Sandstorm... serox podjada :suspicious: ? Rebon "nigdy nie mów nigdy" Animal tu się zgadam ona nie zdradzi, Grim? po negocjacjach? tu ostrzegam. Masked nienawidzi Chrysalis i podmieńców, współpraca z nimi by go bolała i unicestwiła jego marzenia, on nie zdradzi. I inni których ciut za mało znam aby to określić.

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę myślisz, że zdradzę? Jesteś niezwykle naiwny z resztą nie mam takiej potrzeby bo nic mi to nie da. Na dodatek ja zawsze wolałem być tym dobrym nawet jeśli wiązało się to ze słabością. Jeśli ktoś mi jeszcze nie wierzy to uargumentuję dlaczego jestem lojalny:

Po 1: Nie lubię podmieńców, chrysalis, discorda, i reszty złych obwiesiów

Po 2: według serialu Chrysalis jest słaba gdy nie ma się czym "żywić" dzięki czemu leci "na hita"

Po 3: Moja postać chce być szanowana przez mieszkańców equestrii (tej dobrej equestrii)

Po 4: Chcę uratować tzw: Mane 6

Edytowano przez Rebon Alchemist
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mów nigdy.

1 ok na to nic nie poradzę

2 teraz ma i o ile miłość samego Shining Armora wystarczyła aby pokonać Celestynę to teraz ma do dyspozycji jego, jego żonę i jednym słowem Equestrię

3 o gustach się nie dyskutuje 

4 ? emmm dobra zakładając że jest jeszcze kogo ratować i że wróci się żywym... ale szanuje marzenia

Bycie dobrym nie wiąże się ze słabością, tego nie mówię. Czy myślę że zdradzisz? nie. po prostu nie zamykam ci drogi. Na potrzebę bym nie czekał bo gdy nadejdzie naprawdę nic ci to nie da. 

PS świetny argument "jestem dobry bo nienawidzę zła" zło kiełkuję, wyrwij albo dolej wody.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, za taki argument 5 na polskim nie będzie ale w cale nie powiedziałem, że nie lubię zła. Powiedziałem, że nie lubię złych postaci akurat w serialu MLP bo są... nieciekawe i ich motyw się powtarza (nawet w przypadku Discorda). Osobiście lubię zło do pewnego stopnia rzecz jasna.

Edytowano przez Rebon Alchemist
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasze przemyślenia... I się na was zawodzę.

Przecież zdrajca nigdy nie mówi "hej, jestem zdrajcą" (Moonlight to wyjątek), stara się za to wpleść w grupę tekstami typu "nigdy nie zdradzę".

Paniętajcie o tym, bo o Arceusie nikt nie myślał jako potencjalnego zdrajcę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zdrajca nigdy nie mówi "hej, jestem zdrajcą" (Moonlight to wyjątek), stara się za to wpleść w grupę tekstami typu "nigdy nie zdradzę".

 

Ty naprawdę myślisz, że zdradzę? Jesteś niezwykle naiwny z resztą nie mam takiej potrzeby bo nic mi to nie da. Na dodatek ja zawsze wolałem być tym dobrym...

 

emmm mówiłem że się zamknę i faktycznie nic nie powiem po prostu to daje do myślenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...