Skocz do zawartości

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]


kapi

Recommended Posts

na wszym miejscu, jak bym miał pokazaćże jednak jestem zły to poczekałbym do samego końca walki, upewniłbym się że walka zakończy się tak a nie inaczej i w sytuacji w której towarzyszy prosili by o pomoc, poprostu bym ich wtedy (osłabionych walką) zaatakował. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale nadal było by 1 na 5, z czego moja sytuacja to raczej 0,5 na 5 a i jeszcze pamiętajmy że gdyby nie drobna interwencja Nicka to ciemna strona zaczynała by bez NMM. Nie ma co rozpamiętywać gra idzie do przodu a do jej końca wszystko się może jeszcze zmienić.

(po walce! teraz albo nigdy! xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny offtop, czy tylko ja widzę pewne podobieństwo między Moonlight i Celestią oraz między Maskedem i Chrysalis? :) (ekhem nie żeby coś, dobry z niego rebeliant tak jak z niej changeling, po prostu cała ta sytuacja wydaje mi się znajoma, pomijając fakt że losem podmieńca nikt się nie przejął :( )

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

w sumie... nie wiele NMM na dywaniku u Shadow, pociąg unicestwiony, Canterlot w ogniu ale wydaje się że jako tako wolny. Aha bo bym zapomniał: nieprzyjaciel wdarł się do bazy rebeliantów. z rzeczy ważnych chyba tyle, ktoś ma coś jeszcze do powiedzenia? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jeszcze komenda czy co to tam było gdzie Rebon i spółka razem z rebeliantami dostają po d... Tyłkach. A właśnie czy mógłby mi ktoś streścić sytuację która się tam odbywa plus raporty od zolniezy? Chcę wreszcie coś napisać ale się pogubiłem..

Edytowano przez Rebon Alchemist
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem o tym bo nie przybliżam sobie dziejów tej drużyny i nie chciałem tu przekręcać/naginać prawdy. Z tegoż samego powodu mimo szczerych chęci na tą chwilę pomóc Ci nie mogę :(

Polecam albo poczytać kontrolne posty MG, albo go poprosić o wyjaśnienie tu czy na PW, jak wolisz ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak:

 

- Peron zdobyty, niedobitki changelingów są niszczone przez rebeliantów (być może część sprzętu z pociągów ocaleje, ale aktualnie rozpętał się pożar, więc mogą jeszcze powybuchać) 

 

- Rozpoczął się szturm na bramę oddzielającą dolną dzielnicę od miasta właściwego. (raczej szturm zakończy się sukcesem, bo obrońców jest mało, a rebelianci zaatakowali z dwóch stron, gdyż Green przekradł się kanałami razem ze swymi kucami i znienacka przypuścił atak.)

 

-NMM została porwana (ale Rebon o tym nie wie)

 

- Podziemia rebeliantów są atakowane, przez changelingów, ale tego też Rebon nie wie.

 

- Zamek wygląda trochę jakby się walił.

 

-Thermal zauważył z lotu smoka, że changelingi usunęły się ze wszystkich części miasta poza zamkiem i wysoką dzielnicą arystokracji i tam się grupują (ich siły są dalej znaczne i zagrażają powodzeniu całej akcji)

 

- Koszary są stopniowo zagazowywane, dzięki czemu changelingi zostały pozbawione sporego zapasu broni i prochu, który przejmują rebelianci, ale wróg nie poniósł dotkliwych strat w tym budynku, szybko go ewakuując) 

 

To tak w skrócie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...