Skocz do zawartości

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]


kapi

Recommended Posts

A, mam jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś z was dzwonił lub chciał mnie dodać na skype? Jeśli tak to niech te osoby napiszą jaki mają nick na skype bo nie ogarniam kiedy ktoś do mnie dzwoni a ja nie wiem kto, więc na przyszłość jeśli dzwonicie do mnie to napiszcie swój nick z forum, będę wdzięczny :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W tym samym miejscu co ostatnio czyli na dworcu.

 

 

edit

Tymczasem wewnątrz dworca do Rebona i innych docierali co raz to nowi posłańcy, meldując o rozpoczęciu ataku na bramę i spodziewanym rychłym zwycięstwie w tamtym miejscu. Był też pierwszy raport o stratach. Z wstępnych szacunków lekarzy do szpitali dostało się do tej pory 200 rannych z miasta i 30 z koszar, kolejne 150 kucy nie żyje, a przypuszczalnie jeszcze kolejne tyle lżej rannych dalej uczestniczy w bojach. Za to przyłączyło się do rebelii znaczna część kucy z dolnego miasta, którzy dostali wyposażenie bojowe, ale nie stanowią przeszkolonej siły zbrojne

Edytowano przez Wiecznie WnerwionyAtlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaenr Linnre (mam nadzieję bez błędu) miałbym do ciebie małą prośbę: pisząc jako narrator używaj automatycznego, mówię tak bo automatyczny miej kontrastuje z czarnym i jest widoczny na białym, a biały z białego trudno odczytać :/ można sobie z tym poradzić, ale nie ukrywajmy jeden ruch myszki to dla mnie za dużo o 7. Jeśli to nie problem mógłbyś tak zrobić?   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Odpowiedział bym jakim prawem, ale po zarwanej nocy nie chce mi się szukać odpowiednich zapisów w konstytucji :P

Po za tym ponoć przyblokowana jest postać Seluny mimo tego że nie zdradziła. Rzecz w tym że no muszę opisywać różnice między naszymi blokadami?

PS. Nie ja zdradziłem tylko kierowana przezemnie postać. Swoją drogą wybierając ten sposób popełniłem ten sam błąd co rebelia, ale nie będę tu tego wyjaśniał, może w sesji ale jak znam ludzi nie uwierzą mi. Łatwiej jest kupiś przyjemne kłamstewko niż surową prawdę.

I spokojnie nie gniewam się.

PS2. W zasadzie Nick nie jest zdrajcą tylko dwulicowym szpiegiem i oszustem. Obiektywnie ten podmieniec nigdy nie zdradził bo tak naprawdę nigdy nie wspierał rebelii a podmieniec jedynej zdrady jakiej może się dopuścić to zdrada królowej i kraju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...