Skocz do zawartości

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]


kapi

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

I czemu żeś tego nie robił?

"Ten, kto nie potrafi docenić tego co posiada, nie będzie szczęśliwy nawet gdyby miał cały świat"-Epikur. 

But wait...

Kochający changeling? Cóż to jest?! Toż to to nie ma prawa bytu. Przekarmił by sam siebie. To go ocaliło.

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, no widać wsadzili cię w kokon po obiedzie i już miłości z ciebie nie wyssali. Cilne uczucie plepleple, przypomniałeś sobie o kimś ważnym plepleple "osz kurczę jestem kucykiem" plepleple i uciekłeś do eq bo w Changei za ciemno :v 

Mniejwięcej tak czyż nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbioza, chęć zemsty, dyscyplina. Czasem bardzo ciężko jest tak po prostu umrzeć, gdy się ma tak widoczny cel i tak wielką chęć sprawiedliwości. Nad biologią będę się zastanawiać jak już jedna głowa przeturla mi się pod nogami. Zwłaszcza, że przy takim nasyceniu magii wokół mnie jakoś nic nigdy nie pozostaje takie same.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbioza... Czyli podjadasz. Dyscyplina... Ghahahaha nie :< chęć zemsty. To byłby gniew, czyli już bardziej ku darklingowi się to skłania, ale oficjalnie ta rasa wymarła, a w interesie Changei i Equestrii zwłaszcza jest to by tak zostało. Mniejsza skąd chęć zemsty mówiłeś, ale powiedz więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...