Skocz do zawartości

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]


kapi

Recommended Posts

Ty patrz Atlantis! Kapi odpisał! Koniec ze smutkiem i zażaleniami :D

 

ps. Atlantis, uwierz mi ja mam gorsze dni (dostawanie wypłaty o 100 funtów mniejszej niż powinieniem (podatek)), Płatności tu i w Polsce czesto było że niestarczało na jedzenie :/  I jak ci koledzy dokuczaja to ignoruj ich. Zobaczą że cię to nie rusza i przestaną - mówię naserio, życiowe doświadczenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty patrz Atlantis! Kapi odpisał! Koniec ze smutkiem i zażaleniami :D

ps. Atlantis, uwierz mi ja mam gorsze dni (dostawanie wypłaty o 100 funtów mniejszej niż powinieniem (podatek)), Płatności tu i w Polsce czesto było że niestarczało na jedzenie :/ I jak ci koledzy dokuczaja to ignoruj ich. Zobaczą że cię to nie rusza i przestaną - mówię naserio, życiowe doświadczenie

Moim ,,kolegom" się to przez 1,5 roku nie znudziło... Nie zawsze działa :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

według mnie ten plan co zaproponowała Deklin w sesji jest zły... jeśli jakiś wojownik (gwardzista) będzie miał koszmar że atakuja go potwory, a w tym samym czasie bedzie walczył z drużyną to z normalnego żołnierza który walczy w obronie, przerodzi sie w Berserkera który będzie walczył o swoje życie, a wtedy taki wojownik będzie bardzo trudny to zabicia... coś jak mini-boss.

 

Kazdy żołnierz ma tą gwarancje że jak się podda to może go przyjmą jako jeńca, ale jeśli zołnierz bedzie bez wyjścia bo czeka go śmierć to będzie walczył jak oszalały.... to tylko moje przemyślenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...