Skocz do zawartości

Komputerowe tapety by Bartek :P


Gość Littlebart

Recommended Posts

Gość Littlebart

Cześć, prezentuje Wam tutaj moje tapety związane z My little pony. Oczywiście będę próbował dodawać regularnie jakieś, no ale wiecie zawsze jak jest z czasem. Prosiłbym o ocenę tapet. Tapety są w kolejności od najstarszej do nowszej.

Tapety znajdują się w spoilerze, bo jest ich troszkę. Tak że zapraszam do przeglądania galerii :giggle:

 

ak809_ver2.jpg

pq152_Pinkie-Pie-tapeta.jpg
op264_LUNA.jpg
fr738_RD.jpg
yr537_pp-apet2a.png

kx878_Rainbow-apple.jpg

ji397_Tapetka2.jpg

mm348_tapet.jpg

lm974_ozz.jpg

Edytowano przez Littlebart
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Dzięki. Zamówienia przyjmuje jeśli ktoś napiszę na priw. Tylko muszę mieć też chęci zrobić coś konkretnego i muszę mieć podane jakieś szczegóły bym mógł to wykonać. Aktualnie mam ferię więc troszkę prac mogę wykonać, więc możesz napisać mi na prywatnej wiadomości. Najlepiej by była to tapetka :rariderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Czy tapety MUSZĄ być kucykowe, czy czynisz też inne?

 

Ogólnie to tapeta nie muszą być kucykowe i mógłbym czynić też jakieś inne na zamówienie. Tylko by nie wykraczały poza jakąś specjalną wiedzę, bym musiał się domyślać jakiś rzeczy,bo bez tego tapeta by nie miała jakiegokolwiek sensu.

Jeżeli ktoś chce to proszę śmiało napisać mi na prywatnej wiadomości z czym chce tapetkę albo coś. Nie koniecznie jak pisałem muszą być to kuce, ba nawet bym chciał aby to nie były kuce tylko np jakieś motywy albo coś :P Akurat zamówienia staram się wykonywać jakoś szybko jak widzicie, choć trochę czasu schodzi, to się i tak doszkalam w tym co robię, a umiejętności zawsze się przydają :P

Edytowano przez Littlebart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Littlebart

Następna tapetka dla AppleDash z jej pieskiem :D

 

VER 1.

ey838_ozz2.jpg

 

Ver 2 : Ciemniejsza.

 

lm974_ozz.jpg

Edytowano przez Littlebart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...