Skocz do zawartości

Prace w digitalu by GFG.


GoForGold

Recommended Posts

Co do obrazka z Celestią mam podobne zdanie jak reszta. Kucyk jest przesłodki i śliczny~ Właściwie brak zastrzeżeń co do niego, ale ze słońcem sprawa ma się inaczej. Niepotrzebnie dodawałeś te kropeczki, jakby piasek, ziemia...brush jak sądzę. I brakuje poświaty. Bo w końcu słońce świeci silnym blaskiem~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko piękne, poważnie. Oczka ma takie śliczne, szklące się~ I cieniowanie bardzo mi się podoba, futerko na uszach i szyi. Tylko te skrzydła...same w sobie są bardzo ładne. Pióra przypadły mi do gustu, tylko, że nie pasują do Fluttershy moim zdaniem. Może jakby były mniejsze to wtedy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie za bardzo komentuje arty, ale pozostawię tutaj swoje trzy grosze.

Przejrzałem cały ten od początku z zaciekawieniem i jedno co się najbardziej rzuca w uwagę to jak bardzo się rozwinąłeś. Twoje początkowe dzieła nie były oczywiście złe, ale mało się wyróżniały. Brakowało w nich unikalnego stylu. Jak dla mnie twoje bardzo dobre arty zaczynają się od rysunku Spitfire, gdzie widać twoją większą ingerencje. Interesująco rysujesz skrzydła i grzywy. Moim zdaniem perełką w tym zbiorze jest Nightmare Moon, dlatego że świetnie komponuje się w tle.

Chętnie bym zobaczył księżniczkę Twilight w twoim wykonaniu :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To Słońce wygląda trochę jak rozbite jajko :^) 

 

Po co jej tak uszko postrzępiłeś? Miało być takie mocno futrzaste? :D

 

No, ale ogólnie, jak zwykle ładnie. To ucho mnie trochę razi, ale art jak najbardziej udany. Narysuj jakąś FS znowu :<

 

Yup, dokładnie takie miało być. Czasem się podobają, czasem nie. ~Gold

Edytowano przez GoForGold
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Na miniaturce tatuaż wygląda jak czubek kutasa, który czasami wystaje psu xD
A tak na poważnie - niesamowita dbałość o szczegół, dzięki Twojemu artowi przypomniałem sobie, że Ciri w ogóle ma jakikolwiek tatuaż :3 Tło zrobione na szybko wygląda lepiej niż niejedno, któremu autor poświęcił dłuższą chwilę, całość zasługuje na solidne 10/10!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Fajne, 2/10. Rysuj dalej.
 


No dobra, a teraz tak na serio. Jest to całkiem fajnie wykonana praca z sympatycznie wyglądającą postacią. Pojawiło się jednak parę niedociągnięć. Zacznę jednak od pozytywów.
Przede wszystkim strój. Jest to w moim uczuciu najlepiej wykonany element obrazu. Bardzo mi się podoba jego szczegółowość. Podobają mi się paski i świetnie wykonana pochwa miecza. No i sam miecz. Efekciarskie kształty (chociaż nadal twierdzę, że ta broń by poszła po pierwszym użyciu :v).
Kolejna naprawdę dobrze wykonana rzecz, to mimika. Naprawdę dobrze wygląda z pyska. Zwłaszcza oczy. Nie są to najlepsze oczy jakie widziałem, ale na pewno są na plus.
No i tło. Bardzo klimatyczne. Uczepiłbym się jednak pęknięć na kolumnach. Nie wyglądają one najlepiej. Zwłaszcza na tej po prawej.
To teraz czas na wady. Pierwsze co mi się rzuca w oczy to proporcje. Taki kuc by się poruszał z nosem wrytym w ziemię. Przednie kopyta zdają się być krótsze od tylnych (chociaż może to wynikać z ich „modliszkowego” ułożenia...).
Kolejna sprawa to grzywa i ogon. Na pierwszy rzut oka wydały mi się nie pasować po reszty postaci. Staraj się zachować konsekwencję w używaniu konturów. Jeżeli sama postać posiada kontury, to i włosy powinny je posiadać. W dodatku nie są one pocieniowane.
Efekt wiatru. Nad nim też powinieneś popracować. O ile ogon sugeruje, że wieje porządnie, to grzywa mówi o lekkim przeciągu. W dodatku włosy układają się dość nienaturalnie. Te po prawej zdają się reagować na wiatr dopiero na pewnej długości (nie wiedziałem jak to lepiej wytłumaczyć...).
 
A propos tatuażu: Na początku byłem pewien, że to jest CM po wewnętrznej części uda. Pamiętam, że kiedyś ten motyw był używany przez paru artystów.  Tak więc od razu skojarzyło mi się z tym:
Sugestyw
large.png


Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszedł ci ten Geralt tylko czemu akurat jako Lisa? I polubiłem twoje tło na otwartej przestrzeni :)

Jeszcze dodam: Czemu on jest w sukience? :wut: I brakuje mu drugiego miecza, FIX THIS PLZ. "Don't waste runes for levitate sword report surr at 20 omg.", ale w sumie pasuje ta czerwona kolorystyka :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...