Skocz do zawartości

SystemShy

Recommended Posts

Mi osobiście się wydaje że nigdy nie zdobędą uroczych znaczków.

Zgadzam się

Już nie będzie ich karkołomnych "zmagań" o dostanie ich...

I ogólnie cała akcja prawie o nich zaniknie a są jakieś takie bardziej pierwszoplanowe lub drugoplanowe bardzo blisko mane6 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sa nareszcie odpowiedzi na wasze pytania.

Wybaczcie ze tyle czekaliscie ale liczylismy ze Bartis upora sie z problemami komputerowymi...

Niestety nie udalo mu sie to, wiec na jego miejsce wskoczyl wasz wielki avatar Tarreth, który wdzial maske Applebloom i razem z nami staral sie odpowiedziec zadowalajaco na wasz pytania.

jak sie wam one podobaja i co o nich myslicie?

jestesmy otwarci na krytyke!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem odpowiedź na moje pytania, to przez minutę nie mogłem przestać się śmiać. Nie ma to jak mała inkwizycja. Reszta odpowiedzi też była dobra, ale może jeśli się da to na przyszłość dawajcie więcej obrazków. Jedyne co mi się nie podobało to to że kolor tekstu Sweetie Belle to zielony. Ten kolor do niej niepasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostal zielony bo jak je pisalismy to nagle do nas dotarlo ... sygnalizacja swietlna LOL

ofc zmienimy to bedzie cos bardziej do niej pasujacego :P

co do obrazków ofc postaramy sie ... osobiscie chcialem je zrobic tak jak robilem odpowiedzi u fluttershy ale to wymaga naprawde sporo czasu którego obecnie nie mam tyle :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi bardzo fajnie wyszły. Nie wszystkie, ale zdecydowana większość jest śmieszna i po prostu dobra. No i ze względu na potrójne odpowiedzi zyskuje to zabawny, charakterystyczny styl. Brakuje właśnie tylko jeszcze jakiś urozmaiceń w stylu wspomnianych obrazków. Niekoniecznie do wszystkiego, ale gdzieś tam od czasu do czasu by dużo dodało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...