Skocz do zawartości

Witam


Sir Hugoholic :3

Recommended Posts


Do tego jestem fanem Star Wars, uniwersum to pociągało mnie od małego, kiedy to moim marzeniem było zostać rycerzem jedi i ratować świat od złego z mieczem świetlnym w ręku XD

Chrzanisz waszmość. Imperium - to jest to! Dołącz do nas, dostaniesz TIE Fightera i fajny biały pancerz. xd

Witaj, baw się dobrze, :cydr:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrzanisz waszmość. Imperium - to jest to! Dołącz do nas, dostaniesz TIE Fightera i fajny biały pancerz. xd

Witaj, baw się dobrze, :cydr:

Teraz to pewnie i bym się zgodził, ale wtedy miało się trochę inne poglądy i jedi znałem tylko z tego, co było pokazane w starej trylogii ^^ Ale białego pancerza nie chcę. Kiepsko wpływa na precyzję strzałów XD Da się na lightsaber'a zamienić? :3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci załatwić posadę strzelca pokładowego AT-AT. Uwierz, to lepsze niż najlepsze lajtsejbery.

Ja tam w czasach mojej młodości (dawno, jeszcze za Mieszka II) byłem za Imperium sercem i duszą. Pamiętam, że byłem niepocieszony, gdy przegrali w ROTJ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Cholera.. dałeś taki wykład oraz może i jesteś na forumę krótko, ale sprawiasz wrazenie bardzo pozytywnej duszy, więc równiez Cię przywitam,o. Plusem jest to, że lubisz hugi, Star Warsy oraz słuchasz różnych gatunków muzyki ;p. Teraz jeśli nie masz nic przeciwko, to zadam kilka pytań.

1. Byłeś/jesteś jeszcze w jakimś fandomie oprócz bronies?

2. Hm.. Twoja ulubiona postać z Gwiezdnych Wojen ?

3. Wyczytałem, że lubisz gry, w takim razie wolisz katować z kims czy raczej samemu?

Myślę, że raczej szybko sie tutaj odnajdziesz ^^. Na koniec łap :hug2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, podejrzewam że szybko się tu zaaklimatyzujesz i znajdziesz swój kącik na forum.

 

 

Muszę przyznać, że bardzo przyjemnie czyta się to, co piszesz. Witaj, mam nadzieję że będziesz się tu dobrze bawił :enjoy:

 

 

Witaj na forum, baw się dobrze. :3

 

Dzięki wam, trochę spóźniona odpowiedź, wybaczcie, nie mam nic na swoje wytłumaczenie. Po prostu nie chcę podpaść na start moderacji nabijaniem postów :( Mam nadzieję, że się nie gniewacie :C  :hug3:

Cholera.. dałeś taki wykład oraz może i jesteś na forumę krótko, ale sprawiasz wrazenie bardzo pozytywnej duszy, więc równiez Cię przywitam,o. Plusem jest to, że lubisz hugi, Star Warsy oraz słuchasz różnych gatunków muzyki ;p. Teraz jeśli nie masz nic przeciwko, to zadam kilka pytań.

1. Byłeś/jesteś jeszcze w jakimś fandomie oprócz bronies?

2. Hm.. Twoja ulubiona postać z Gwiezdnych Wojen ?

3. Wyczytałem, że lubisz gry, w takim razie wolisz katować z kims czy raczej samemu?

Myślę, że raczej szybko sie tutaj odnajdziesz ^^. Na koniec łap :hug2:

Dziękuję :3

 

1. Nie, to mój pierwszy fandom. Byłem fanem paru rzeczy, które fandomów się *chyba* doczekały, lecz wtedy nie zdawałem sobie nawet sprawy z istnienia czegoś takiego jak fandom oO

2. Z filmów - Han Solo. Do kompletu z Chewbaccą. Jeszcze do tego dochodzą gry itd, ale z nich to najchętniej bym wytypował Darth Revan'a. Chociaż ciężko mi określić, czy to sith, czy jedi. Czy po prostu ktoś pomiędzy.

3. Samemu albo coop. Jestem beznadziejny w graniu PvP. Z coopa grywam głównie w Magickę albo Borderlands 2

 

:hug3: Dziękować (po raz drugi :3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum i baw się dobrze a oto moje pytania ;)

- Jaka jest twoja ulubiona gra komputerowa ?

- Jaki jest ulubiony kucyk drugoplanowy ?

- ile odcinków już zobaczyłeś ?

- Czy chciałbyś odwiedzić jakiś kraj europejski ?

- Jak znajomi patrzą na Ciebie kiedy widzą że jesteś bronym ?

- Jaki gatunek muzyczny lubisz ?

 

I oczywiście przestrzegaj regulaminu !!! Pytaj ile wlezie o wszystko i na każdy temat :rdhug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum i baw się dobrze a oto moje pytania ;)

- Jaka jest twoja ulubiona gra komputerowa ?

- Jaki jest ulubiony kucyk drugoplanowy ?

- ile odcinków już zobaczyłeś ?

- Czy chciałbyś odwiedzić jakiś kraj europejski ?

- Jak znajomi patrzą na Ciebie kiedy widzą że jesteś bronym ?

- Jaki gatunek muzyczny lubisz ?

 

I oczywiście przestrzegaj regulaminu !!! Pytaj ile wlezie o wszystko i na każdy temat :rdhug:

O Jezu, przepraszam najmocniej, nie spodziewałem się, że po takim długim czasie ktoś jeszcze mnie przywita i nawet nie śledziłem tego wątku xD

 

1. Hmmm. Ciężko mi się określić. Ale ostatnio Assassin's Creed 4 bardzo mnie urzekło. Ubisoft odrobił lekcje. No, współczesność na żenująco niskim poziomie jest, ale to w sumie tradycja xD

2. pssst... mój awatar i sygnatura... xD Uwielbiam Coco Pommel :3

3. Wszystkie :D 

4. Pierwsze co mi do głowy przyszło - Norwegia. Ogółem cały półwysep skandynawski. Słyszałem, że jest tam po prostu pięknie, a uwielbiam naturę. 

5. Większość nie wie. Ci, którym powiedziałem pewnie zdążyli już zapomnieć, tak się tym "przejęli"  :rd11: No, jeden dobry kolega ostatnio się okazał "closet brony" to jego akurat to obchodziło ; D

6. Głównie rock/metal. Ale jestem otwarty na muzykę jako całość, także tak naprawdę najbardziej na miejscu będzie odpowiedź: *prawie* wszystko :)

 

Przestrzegam, przestrzegam :D Jeśli chcesz możemy pogadać trochę w PW :) Jak coś pisz śmiało, to "zasypię" tam pytaniami :D 

I oczywiście:  :hug3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to się już poznaliśmy, ale teraz wygrzebałam wątek więc oficjalnie witaj~!  :yay:

Parę pytanek: 

1. W jakim mieście mieszkasz? 

2. Jak długo grasz na gitarze? 

3. Jakie są twoje ulubione gry? 

4. Lubisz Dark Vadera? (ja go ubóstwiam wręcz!)

5. Co myślisz o piratach (nie drogowych)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to się już poznaliśmy, ale teraz wygrzebałam wątek więc oficjalnie witaj~!  :yay:

Parę pytanek: 

1. W jakim mieście mieszkasz? 

2. Jak długo grasz na gitarze? 

3. Jakie są twoje ulubione gry? 

4. Lubisz Dark Vadera? (ja go ubóstwiam wręcz!)

5. Co myślisz o piratach (nie drogowych)

Witam, witam, a gdzie hug dla mnie, ja Ci dałem!  :fluttercry2:

 

1. Dzierżoniów, woj. dolnośląskie, 50 km na południe od Wrocławia :D 

2. 6-7 lat :) 

3. Jak wyżej - ciężko mi się określić, ale ostatnio Assassin's Creed 4 mnie urzekło (fun fact! Ta gra jest o piratach!)

4. Świetna postać o niezwykle smutnej historii, uwielbiam go. 

5. Zależy, czy mówimy o prawdziwych, czy też o wytworze popkultury. O prawdziwych mam za małą wiedzę, by się określić (lecz z chęcią ją uzupełnię :) ). Co do tych z popkultury - fascynuje mnie to, uwielbiałem i nadal uwielbiam "Piratów z Karaibów", uwielbiam Risen 2 i Assassin's Creed 4, które są bogate w pirackie klimaty, jestem fanem Alestorm, czyli tzw "pirackiego metalu". Uwielbiam "piracony" angielski, ogółem - bardzo ciekawa "grupa ludzi" ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam, witam, a gdzie hug dla mnie, ja Ci dałem! 

 

Wybacz, wybacz. Jak mogłam zapomnieć D: Hug dla ciebie ~  :rarityhug:

Co do piratów to powiem szczerze, że jak to było naprawdę niewiele wiem bo ciężko znaleźć książkę hm dokumentalną na ten temat, a te wielkie kolorowe dla dzieci są za drogie i nie zmieszczą się na półce. Jednak tyle co o nich wiem to ich wprost ubóstwiam *w* 

A szanty słuchasz? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, wybacz. Jak mogłam zapomnieć D: Hug dla ciebie ~  :rarityhug:

Co do piratów to powiem szczerze, że jak to było naprawdę niewiele wiem bo ciężko znaleźć książkę hm dokumentalną na ten temat, a te wielkie kolorowe dla dzieci są za drogie i nie zmieszczą się na półce. Jednak tyle co o nich wiem to ich wprost ubóstwiam *w* 

A szanty słuchasz? 

Dziękuję za huga :3

 

Z szantami nie miałem jeszcze do czynienia poza Assassin's Creed 4, mógłbym prosić o jakieś przykładowe utwory w PW? :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jedną jeszcze rzeczą, którą lubię robić jest pomoc innym we wszelakich sprawach

Sądząc po długości wiadomości wprowadzającej, powinienem poprosić o pomoc w pisaniu artykułów do Brohoofa :D

Poza tym witamy, może Ci się spodoba na forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po długości wiadomości wprowadzającej, powinienem poprosić o pomoc w pisaniu artykułów do Brohoofa :D

Poza tym witamy, może Ci się spodoba na forum :)

Mogę spróbować pomóc czasem, jednakże nie chcę się za bardzo w takie rzeczy angażować, bowiem po prostu nie zawsze miałbym na to czas. No i jest różnica między pisaniem artykułów a "krótkich" tekstów o sobie :D 

 

A na forum mi podoba się bardzo :3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo-bardzo-bardzo-bardzo późne witaj! : D 

 

Przynajmniej jest ktoś, kto gra na gitarze, lubi Coco Pommel i Gwiezdne Wojny  :pinkie2: Niech moc będzie z Tobą! Baw się dobrze w naszym gronie, bądź jak najdłużej i łap dużo hugów  :pinkiehug:  :pinkiehug:  :pinkiehug:  :pinkiehug:  :pinkiehug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że ci się podoba, to dobrze rokuje na przyszłość :)

Choć nie wiem jakim cudem oglądałeś serial tyle czasu i dopiero teraz dołączasz na forum :)

W takim razie jak będziesz chciał spróbowac, to wiesz do kogo napisać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo-bardzo-bardzo-bardzo późne witaj! : D 

 

Przynajmniej jest ktoś, kto gra na gitarze, lubi Coco Pommel i Gwiezdne Wojny  :pinkie2: Niech moc będzie z Tobą! Baw się dobrze w naszym gronie, bądź jak najdłużej i łap dużo hugów  :pinkiehug:  :pinkiehug:  :pinkiehug:  :pinkiehug:  :pinkiehug:

Kogo ja widzę. Już się chyba zdążyliśmy poznać :D Czekają na Ciebie pytania odnośnie tego wrednego słupiska XD 

 

HUGI!!! x3  :twihug:  :twihug:  :twihug:  :twihug:  :twihug:

 

To dobrze, że ci się podoba, to dobrze rokuje na przyszłość :)

Choć nie wiem jakim cudem oglądałeś serial tyle czasu i dopiero teraz dołączasz na forum :)

W takim razie jak będziesz chciał spróbowac, to wiesz do kogo napisać :D

Z początku trochę mnie parę osób straszyło, ale na szczęście jest tu lepiej niż po tym straszeniu zakładałem. O wiele lepiej :D 

Co do drugiej linijki - Ja sam nie mam bladego pojęcia, czemu. Naprawdę. Chyba mi wtedy mózg przestał pracować, bo narzekałem, że żadnego brony nie znam, a nie zrobiłem takiego podstawowego kroku jak dołączenie do forum dyskusyjnego dla bronies :D 

Postaram się odezwać w najbliższym czasie. Z tym, że na pewno nie dzisiaj. Dzisiaj świętuję zaliczoną sesję :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z początku trochę mnie parę osób straszyło, ale na szczęście jest tu lepiej niż po tym straszeniu zakładałem. O wiele lepiej :D

No ja Cię przestrzegam przed tym fandomem :D

 


Dzisiaj świętuję zaliczoną sesję :D

A no to, to rozumiem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...