Skocz do zawartości

Klacz zniszczenia [NZ][Adventure][Sad][Romans]


Selejdii

Recommended Posts

Opis: O co chodzi z tajemniczą przepowiednią? Gdzie ona poprowadzi naszą bohaterkę? I czy Pani Harmonii i Władca Chaosu mogą się w sobie zakochać? 

Od autorki:  W tym opowiadaniu nie istnieje Drzewo Harmonii.

 

Prolog

Początek rozdziału 1  (Informacje na końcu)

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle nie komentuje, ale wiem jak to jest czekać na pierwszy komentarzyk.

 

Choć mówiąc szczerze nie mam za dużo do powiedzenia, bo prolog jest krótki. Bardzo, bardzo krótki. Z profesjonalną opinią poczekam na coś dłuższego, jak na razie wydaje się ciekawe ;)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wut? A gdzie opowiadanie?
...(Szuka)...
Czo?
 
Ok, taka mała prośba...
Wrzuć może coś więcej niż przepowiednia i 3 wiersze tekstu?
Puppy please?   :OTE2F:
Po namyśle, stwierdzam, iż, azaliż, dziękuję za opis, bardzo miodny, ale wolałbym opowiadanie.

:youdontsay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo krótko, ale nie mówię, że źle.

W sumie jedyny błąd jaki zauważyłam to ,,Canterlodzkiego''. Odmieniamy to ,,Canterlockiego''

Troszkę zdziwiło mnie, że Harmonia żyje w czasach Mane 6. Myślałam raczej, że będzie żyła w dawnych czasach, bo jest boginią.

Zaciekawiłaś mnie, będę czytać dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza opinia: Formatowanie tekstu... boli... i ten brak dodawania komentarzy... Canterlodzki... 1 strona... alicorn... auć... 1 strona... niedokończony rozdział...   

 

Techniczny bełkot: Zmniejsz trochę czcionkę, wywal pogrubienie(Po co one w ogóle?), dodaj akapity, brakuje paru przecinków i popraw odmianę: Canterlodzki na Canterlocki

Nie będę się czepiał użycia formy: "Później w bibliotece", chyba że będzie nadużywane jako sposób przenoszenia akcji.

 

Fabuła: Ach, te zawiązania akcji długości jednej strony. Nie ma to jak poczuć klimat...

 

Warsztat&Styl: Nie ma opisów... znowu... odnoszę wrażenie, że większość "świeżych" twórców nie dodaje tych przeklętych opisów. Czy to naprawdę takie trudne?

Pisarstwo natomiast jest... średnie. Nie jest to tragiczne, ale brakuje rozbudowania zdań, zamiast używania tylko form pojedynczych.

Co do tekstu: "Później w bibliotece" wyraziłem się wyżej.

 

Postaci: Póki co nie jestem w stanie nic powiedzieć. Po prostu.

 

Gatunek: Adventure - Ok. Początek pasuje do tego gatunku

Sad - Zobaczymy

Romans - Zobaczym

 

Podsumowanie: Chcę się przekonać co z tego wyjdzie. Póki co jest źle. Ale mam nadzieję, że jak dodasz resztę pierwszego rozdziału* będę miał większe pole do oceny.

 

*

No to jest po prostu wredne. Wrzucać 1 stronę tekstu i to do tego nie dokończonego. Naprawdę, nie rozumiem.


Czy nie lepiej napisać więcej, ale kazać ludziom czekać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...