Skocz do zawartości

Cheese Sandwich


Szczygiel

Recommended Posts

Widać drogi użytkowniku, że temat zrobiłeś by wyprzedzić innych, wymagało by napisać do czujesz do postaci, czy chodź kto to jest ;-; bo nie wszyscy musieli oglądać odcinek ;-;

....................................................................................................................................................................................................................................................................................

 

Ja żadnych obrazków nie mam, ale przyznam że jest to ciekawa postać. To jak na początku wyprzedzał Pinkie wydawało się bez serca, ale potem grzecznie się zachował, i dobrze z resztą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Wziełem sobie twojego posta do serca i napisze dłuższego posta gdyz na tablecie było to niewykonalne.

Cheese Sandwich jest jedna zciekawszych postaci. Ha$bro wzorowało się chyba na Pinkie tworzac go ( "serowy zmysł" w wolnym tłumaczeniu).

I chyba gdyby nie ona to bylby tylko drugoplanowa postacią.

Edytowano przez Szczygu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha$bro wzorowało się chyba na Pinkie tworzac go

No chyba nie... Postać jest ponifikacją Weird Ala, który też podłożył pod nią głos. Jego piosenka w serialu jest wzorowana na jednej z piosenek Ala, a to, że kradnie Pinkie jej "Smile Song", jest nawiązaniem do jego zwyczaju parodiowania aktualnych hitów z list przebojów.

Co do zakładania tematu tylko po to, żeby być osobą, która go założyła, można powiedzieć tylko jedno: :facehoof:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś napisał trochę o tej postaci, a nie, że jedynie żądasz od nas fanarty itd...  :forgiveme:

 

Co do zakładania tematu tylko po to, żeby być osobą, która go założyła, można powiedzieć tylko jedno: :facehoof:

 

Arlick ma rację. Zanim założysz wątek o jakiejś postaci, poszukaj trochę w internecie czy coś. Bo takie nabijanie to jest nieco żałosne, bez obrazy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arlick ma rację. 

Też się zgodzę, mogę wyprzedzać innych pisać imię kucyka i ,,Fanarty, komiksy itd!" i tak w każdym temacie, nie oglądałam odcinka, ale chodzi o tę postać? : 

Cheese_Sandwich_ID_S4E12.png

Pamiętam jak niedawno ktoś mówił, że będzie postać z grzywą podobną do jednej z kucyków z mane 6 i o tym samym charakterze. 

Niestety mało kto wierzył. 

 

Cheese_Sandwich_with_mouse_on_his_tounge

Ps. jeszcze nie ogarnęłam tej postaci..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać jest ponifikacją Weird Ala, który też podłożył pod nią głos.

 

Pomyliłeś się. powinno być napisane pod niego XD Ale ok.

 

Moim zdaniem jest to postać barwa. I w tym samym znaczeniu zabawna. Umiał też powiedzieć, że skłamał. Więc... myślę, że fani zdobyli do niego zaufanie  :pbpt:   Zgadzam się co ponifikacji.

 

Macie kilka fanart'ów

 

cheese_sandwich_and_pinkie_pie_by_derpii

cheese_sandwich_by_grendeleev-d72hgw8.jp

cheesey_by_yuji8sushi-d74j5kf.jpg

02_01_14_goof_off_by_astarothathros-d74r

try_not_to_simle_by_jowybean-d74uhjp.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W ogóle nie podoba mi się Cheese Sandwich - co to ma być!?

Równie dobrze mógłby być clownem. W pewnej części przez niego nie lubię Pinkie Pie - zgraja clownów, która się kłóci o to, kto jest głupszy, śmieszniejszy itd.

Mamy nowego pedała wśród kucyków, weźcie, on jest gorszy od Brabeurna.

A jego imię to  już w ogóle... oznacza "Tandetny" albo "Głupi".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...