Skocz do zawartości

[Zabawa] Znajdź komuś Cutie Mark i talent!


SystemShy

Recommended Posts

To może ja wskoczę? ;P Talent Tarrusia: Rysowanie! No spójrzcie na jego dzieła! CM Tarrusia: Słonko z ołówkiem, który wtapia się w tło słonka. I ja... prowadzenie sesji forumowych? Da faq!? Teraz to nie rozumiem, serio O.o A por tylko dlatego że mam go na avatarze? Heh. Mogę być równie dobrze Farfetchem (pokemon) ;P Kawaii Flutterka-Luigi-Farfetch-Miku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sliver - posiada marka w postaci: Duże "G" z napisu Google lub Znaczek: Eee... Może diamentowe dłuto.

zas jego talentem jest wyszukiwanie artów

Goblin Józef - Znaczek jest oczywisty - żólty sierp i młot na czerwonym a jego talent to: Pisanie fajnych sesji Niklasowi i bycie tró komisarzem ludowym.

Magenta - Talent toRysowanie, bycie "fabulous" i jej markiem zostaje Komplet ołówków o różnej grubości

BlackHayate - Talent: trollowanie cutie Mark: Trollface ... pro troll z powolania

Airlick - jego talentem jest Dostawanie warnów za gore i bycie Burżuiem a znaczkiem sukienka z Kieliszekiem wina

Lemurr - specjalnym talentem lemiego zostaje bycie pomocnym . jego znaczkiem czerwony krzyż

Flutteryay - jej talentem jest porowadzenie sesji forumowych a znaczkiem zielony por 0.o

Tarreth - talent to jednak rysowanie nie banowanie ale znaczkiem jego zostaje mlot na tle namalowanego slonca...

kolejny brony który chce przestac byc Blank Flank :Warmen!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warmen ostry gość Sprawiedliwy i lubi palić stos To jego osobliwy talent dość dobra koniec wiersza CM cóż niektórzy podają stosy, ale bym dał bym mu Krzyż z Bagnetów i Biblie (takie Hellsingowe, zawsze jak patrzę na sygnę Warmena lub Avek myślę Anderson i jego AMEN !!!) ps ciekawe jaki talent mi wynajdziecie skoro mało o mnie wiecie albo wiedzieć nie chcecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sliver - posiada marka w postaci: Duże "G" z napisu Google lub Znaczek: Eee... Może diamentowe dłuto.

zas jego talentem jest wyszukiwanie artów

Goblin Józef - Znaczek jest oczywisty - żólty sierp i młot na czerwonym a jego talent to: Pisanie fajnych sesji Niklasowi i bycie tró komisarzem ludowym.

Magenta - Talent toRysowanie, bycie "fabulous" i jej markiem zostaje Komplet ołówków o różnej grubości

BlackHayate - Talent: trollowanie cutie Mark: Trollface ... pro troll z powolania

Airlick - jego talentem jest Dostawanie warnów za gore i bycie Burżuiem a znaczkiem sukienka z Kieliszekiem wina

Lemurr - specjalnym talentem lemiego zostaje bycie pomocnym . jego znaczkiem czerwony krzyż

Flutteryay - jej talentem jest porowadzenie sesji forumowych a znaczkiem zielony por 0.o

Tarreth - talent to jednak rysowanie nie banowanie ale znaczkiem jego zostaje mlot na tle namalowanego slonca...

Warmen - znaczkiem bedzie stos atalentem wyszukiwanie i palenie heretyków

kolejna osoba to : ThatIsSoSad

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...