Skocz do zawartości

Ołówek + ja = ??


Recommended Posts

Ogólnie masz fajny styl , i rysujesz na dużym formacie i podoba mi się to. Ja osobiście wole szkicownik .

Dowcip właśnie polega na tym że ogon . grzywa i kopyta. to najlepsza cześć twojego rysunku. :fluttershy4:

Ja bym popracował trochę nad proporcjami,(ma trochę za cienki tułów , chyba że jest to na styl to w tedy jest git) .

Jak chcesz to pisz na priv to wyślę ci linki do poradników które używam.

I tak jak już powiedziała Anathiela nie rysuj na kartce w kratkę choć po kratkach łatwiej się rysuje to na bloku rysunkowym , lub szkicowniku wygląda to o wiele lepiej.

Ogólnie twój rysunek bardzo mi się podoba ćwicz i rób tak dalej a dorównasz najlepszym. :pinkie4:

Czekam na twoje kolejne pracę. :yay:

 

PS:Fotki spróbuj wstawiać w spoiler.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga z twoich prac która mi się podoba :rarityexcited: , ja bym jeśli chodzi o oczy zrobił bym kawałek konturu ołówkiem B2 a dolną cześć delikatnie HB. Tak jak jest w u Rarity :RPHVO: 

z racji białej sierści. Natomiast w kolorze to tylko zarys góry. :TaTds:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna kreska. Ostatni obrazek najbardziej mi się podoba. Przeszkadza mi tylko jedno, a mianowicie to, że pierwszy i trzeci kucyk narysowany jest w tej samej pozie. Ale wstawiaj dalej prace, bo zapowiada się ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz naprawdę fajną, pewną kreskę. Pyszczek, grzywa i ogon wyszły ci naprawdę doskonale. Nie podobają mi się jednak tylne nogi tego ostatniego kucyka- są za grube. Kłoda jest zaś trochę za mała i za cienka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś  rysowałem kucyka w tej pozycji była to Rarity :RPHVO: , rysowałem od ciała na końcu dopasowałem głowę , która z tego co pamiętam niezbyt mi wyszła , bardziej jak z 3 generacji. Sam jak skończę rysować arta na te akcje to narysuje jakiegoś  kuca w tej pozycji. :fluttershy4:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...