Skocz do zawartości

Co jeszcze?


Churchille

Recommended Posts

Może jakaś zabawa? Coś w stylu ,,Zaszantażuj kucyka" (nawiązanie do odc. ,,Sekrety Ponyville, gdy Diamond Tiara szantażowała CMC).

Nie jestem pewna, czy to był by dobry pomysł, ale rozważę to.~Harmony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem nwm czemu nie podoba mi się tu :/
Wątki takie 'mdłe' i brak zabaw mnie dobija...
Po za tym zamiast tak rażącego koloru w patrzały, mogłabyś używać tego?
Więc jak to wygląda teraz?~Harmony 

Idealnie

Edytowano przez Wilk Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno! Ona dopiero zaczęła prowadzić dział, a ty już narzekasz... Daj jej czas. -.-

Czy mi się wydaje, czy miałam SZCZERZE napisać moje zdanie?  :rd10:

Jasne, że dam jej czas, każdy powinien, z Derpy było to samo, a ja nie chce się z tobą kłócić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quiz o Diamond Tiarze z punktami i nagrodą. Cóż za oryginalny pomysł, nic tylko pogratulować umiejętności kopiowania pomysłów innych. Rozumiem, jakbyś sobie kopiowała zabawy, które są we wszystkich działach, bo jedna taka sama zabawa więcej nie robi różnicy. Ale zupełnie inna sytuacja jest jak kopiujesz coś co jest tylko i wyłącznie w jednym dziale, bez choćby pytania o zgodę osoby, która daną rzeczy wymyśliła. Bo tylko w dziale Rainbow Dash jest punktacja i specjalna quizowa nagroda. Chociaż już wcześniej jeden dział próbował skopiować cały ten pomysł i bez interwencji Arjena się wtedy nie odbyło, więc temat ten już był wałkowany, ale męski organ rozrodczy z tym.

Wtedy wspominałam o jednej ważnej rzeczy, a mianowicie, że jeżeli w każdym dziale byłyby wręcz identyczne zabawy, to z samą ich ideą pies by robił brzydkie rzeczy, bo różniłby się tylko i wyłącznie kucykiem przewodnim.

Już pominę fakt, że quiz zrobiony na odwal się, nawet nie raczyłaś zaznaczyć przedziału punktowego pytań i sam pomysł robienia quizu o Diamond jest ciut bezsensowny, bo to postać dalszoplanowa, której udział w serialu nie jest dużo. I nie pomyślałaś też, że jak zrobisz do 10, to co tydzień będziesz te nagrody rozdawać i startować od nowa. I ta nagroda wtedy nie będzie unikatowa, bo mnóstwo osób będzie ją mieć. O ile w ogóle tyle pytań wymyślisz.

Skoro już tu jestem to wypowiem się na temat dyskusji- jako opiekun działu powinnaś dawać przykład i pisać bardziej rozwinięte wypowiedzi w tematach dyskusyjnych, bo prowadzenie czy choćby tylko rozpoczęcie dyskusji nie powinno wyglądać tak jak wygląda teraz, czyli jedno/dwa pytania i lecimy z następną dyskusją. Po za tym dyskusja na temat czy Silver Spoon jest przyjaciółką Diamond jest trochę bezsensowna, bo samym serialu widać, że przyjaciółkami są, więc żadna sensowna dyskusja się nie wytworzy.

Póki co, nie znalazłam w tym dziale nic co byłoby zrobione porządnie.

Tyle ode mnie.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz bardziej rozwinięte wypowiedzi, jeżeli chodzi o zakładanie tematów. Samo: Tutaj jest taka zabawa, w której należy zrobić to i to, nie wystarcza. Może wkleisz jakieś zdjęcie, czy coś. Wtedy by wyglądało lepiej.

Wymyśl jakąś oryginalną zabawę. Nie jest to takie trudne jak Ci się wydaje. Obejrzyj jeszcze raz wszystkie odcinki z tą klaczką, zwracając uwagę na szczegóły, a następnie w swoim notesiku pisz to co wydaje Ci się sensowne i mogłabyś wykorzystać. Np. Ostatnio Diamond śpiewała w Pinkie Pride, że Pie zorganizowała jej świetną imprezę(chyba) z okazji zdobycia cutie marka. I już masa pomysłów się nasówa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni z powyższymi wypowiedziami. Musisz bardziej rozpisywać swoje odpowiedzi, nie jest to trudną rzeczą, a zmienia wiele. Jak na razie widzę zdania typu: Tu będzie się odbywać zabawa o tym i o tym jak powiedziała Magiczna. Zgadzam się z nią także pod względem obrazka. To przecież nie boli wejść w grafikę, poszukać ładnego obrazka z Diamond i dodać go do tematu. Cuddly napisała że dyskusja czy Diamond i Silver są przyjaciółkami jest całkowicie bezsensowna. Zgadzam się. Co to za pomysł?! To chyba najbardziej wiadoma rzecz. A uwagę mam też z odpowiedziami. Mogłabyś poprowadzić z Diamond dialog, przyjemniej się czyta w tedy. Mogłabyś też unikać powtórzeń i uporządkować ten dział. Poproś adminów o zrobienie subforów z zabawami i dyskusjami osobno. Może dodaj też konkurs tak na dobry początek. Jak na razie tyle mam uwag. Powodzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno pytanie...

 

 

Chwila, moment... jaką własność? Po za tym kuców się nie pożycza.

A tym bardziej mnie. Po za tym poszłam na chwilę do Brave. To nic takiego.

Ta, nic... poszłaś bez mojej wiedzy!

Nie jestem aż tak zależna od Ciebie. W ogóle nie jestem.

Ta, na pewno.

Mówiłaś coś?

Nie nic.~Harmony i Diamond Tiara.

Co to ma być na Celestię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno pytanie...

 

Co to ma być na Celestię?

 

Mam to samo pytanie co Estelle, a jeśli mogę to zapytam.

Co to ma być na ciemne kopytko Luny? 

 

Spytałam wtedy czy Braviary może pożyczać sobie Diamond Tiarę, bo rozumiem, nie jestem moderatorem robię zabawę bez kucyka, 

ale ona rozmawiała z Diamond Tiarą podczas zabawy, a myślałam, że to twoja działka, dlatego spytałam, a ty zamiast mi odpowiedzieć zaczęłaś prowadzić 

z Diamond bezsensowny dialog. Po za tym rozumiem, że możesz mieć białe tło, ale Estelle raczej ma czarne tak samo jak ja, przez co w tym cytacie widać tylko napisy Tiary, pisz normalnym kolorem i Diamond, a nie jakimiś niewidzialnymi, że trzeba ciągle zaznaczać sobie literki. 

Z grafiką też się zgodzę, Diamond cię chyba nie ugryzie za jedno zdjęcie? 

Tym bardziej nie ugryzie cie za rozwinięte odpowiedzi.

I nie tłumacz się, że Tiara nie ma żadnych zdjęć, bo jakoś ci nie uwierzę. 

thumb.png

Edytowano przez Wilk Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam tu ostatnio tydzień temu (no tak ponad) i niestety od tamtego czasu na lepsze to chyba nic się nie zmieniło. Pominę już fakt, że moja ostatnia wypowiedź została przez Harmony zignorowana i nie odpisała ona na żaden z zarzutów, dopiero potem, gdy inni użytkownicy też mieli jakieś zastrzeżenia co do jej pracy mimochodem walnęła jakąś odpowiedź, krótką, która nie tłumaczyła nic.

Wszelkie zabawy znajdujące się w tym dziale są zabawami tylko i wyłącznie spamerskimi. Poziom Twoich wypowiedzi w ogóle się nie poprawił. Cały czas liczba zdań w poście nie przekracza magicznej liczby dwa. Odpowiedzi robione są na odwal się, są bardzo krótkie, ale ktoś o tym wspominał już w temacie z opiniami na temat odpowiedzi. Konkurs również zrobiony na odwal się, jakieś ogólne informacje, zamieszczone w trzech może czterech zdaniach. Twoje "kłótnie" z Diamond nie wychodzą najlepiej, nie są ani zabawne, ani ciekawe. Tym bardziej, że niezbyt dobrze oddajesz charakter postaci, Twoja Diamond Tiara jest tak zwyczajna, podczas gdy serialowa uważa się za lepszą od wszystkich, jest typowym rozpieszczonym, bogatym bachorem, który dostaje wszystko to co chce i nie, nie jest sympatyczna.

Wpis w pamiętniku również nie zachwyca. Tego typu tekst powinny być pisane jak opowiadanie w pierwszej osobie, a nie kilku zdaniowa wypowiedź, to nie jest w ogóle ani ciekawe, ani dobre.

Edit: Zapomniałam wspomnieć o grafice działowej. Tekstura wchodząca na kucyka wygląda kijowo, ogólnie sama tekstura wyglądająca jak dżins/płótno/whatever wygląda niezbyt ładnie. I ten napis "Diamond Tiara zaprasza do swojego domku" nie dopasowany do obrazka w ogóle.

Edytowano przez Cuddly doggy
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij swój dział. Mówię poważnie. Nie mówię tu o poziomie twoich wypowiedzi. Ludzie piszą lepiej lub gorzej, nie muszą mieć stylu jak Dostojewski. Ale spam, jaki masz w zabawach, jest po prostu niedopuszczalny. W chwili, w której piszę tego posta, Inkwizycja robi to, czego ty najwyraźniej nie chcesz albo nie umiesz zrobić - czyści twój dział ze spamu. Masz możliwość usuwania postów, a poza tym to ty tu rządzisz - jeśli widzisz, że dany user łamie regulamin albo zasady działu - a zwyczajny spam jest łamaniem regulaminu - możesz albo usunąć dane posty, albo zgłosić je, a wtedy my się tym zajmiemy, a kara będzie dotkliwsza.

Nie chcę cię straszyć, poza tym nie mam tu mocy sprawczej, ale administracja dała ci ten dział w nadziei, że podołasz prowadzeniu go. Na razie zwyczajnie nie dajesz sobie rady. A nikt nie będzie trzymał tego działu z łaski. Na razie jest tu zwykła spamernia i nic więcej, jeśli to się nie poprawi, to na pewno ten dział stracisz. Dział Derpy zostałby usunięty, gdyby jego opiekunka nie dorobiła się wcześniej bana, i nie przejął go bardziej ogarnięty user.

I jeszcze jedno: http://mlppolska.pl/watek/9280-zabawa-znajd%C5%BA-userowi-zalet%C4%99/

Ta zabawa. Nie dość, że jest porażająco głupia i jest kopią zabawy ze znajdowaniem wady, to jeszcze w ogóle nie pasuje do działu Diamond Tiary. Miejscem tego czegoś jest śmietnik, a nie dział któregokolwiek kucyka.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszelkie zabawy znajdujące się w tym dziale są zabawami tylko i wyłącznie spamerskimi. Poziom Twoich wypowiedzi w ogóle się nie poprawił. Cały czas liczba zdań w poście nie przekracza magicznej liczby dwa. Odpowiedzi robione są na odwal się, są bardzo krótkie, ale ktoś o tym wspominał już w temacie z opiniami na temat odpowiedzi. Konkurs również zrobiony na odwal się, jakieś ogólne informacje, zamieszczone w trzech może czterech zdaniach. Twoje "kłótnie" z Diamond nie wychodzą najlepiej, nie są ani zabawne, ani ciekawe. Tym bardziej, że niezbyt dobrze oddajesz charakter postaci, Twoja Diamond Tiara jest tak zwyczajna, podczas gdy serialowa uważa się za lepszą od wszystkich, jest typowym rozpieszczonym, bogatym bachorem, który dostaje wszystko to co chce i nie, nie jest sympatyczna.

Wpis w pamiętniku również nie zachwyca. Tego typu tekst powinny być pisane jak opowiadanie w pierwszej osobie, a nie kilku zdaniowa wypowiedź, to nie jest w ogóle ani ciekawe, ani dobre.

Widzę że zostałem skutecznie wyprzedzony, nic dodać nic ująć, naprawdę warto wziąć pod uwagę wypowiedzi Cuddly i Airlicka bo idealnie ujęli stan w jakim jest teraz Twój dział.
Jeżeli choć trochę Ci na nim zależy(Co marnie do tej pory pokazywałaś) to powinnaś wziąć się w garść.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam, że w dziale są dwie bardzo podobne do siebie zabawy. Jedna polega na znalezieniu wady dla użytkownika, a druga zalety. I po co to? -_- Moim zdaniem sama powinnaś tworzyć zabawy w dziale, a nie zdawać się na innych użytkowników i ich ,,dobre" pomysły, bo jeszcze gorzej na tym wychodzisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Sama Diamond ma dużo tematów, ale jednak mało ... :P

Gdyby tak opiekowałabyś się też Silver Spoon ?

Byłoby na pewno więcej pomysłów, tematów i zabaw, po za tym, że dwa tematy już do niej należą.

Ty tylko udajesz, że nie wiesz nic na ten temat.
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...