Skocz do zawartości

Co jeszcze?


Churchille

Recommended Posts

Dobra Airlick. Więc napiszę to normalnie: Nie podoba mi się sposób Twojej wypowiedzi i poziom, który prezentujesz w dziale. Przez Ciebie stacza się on na dno nie mówiąc już o tym, że nie przyjmujesz żadnej krytyki twierdząc, że wszystko robisz najlepiej, a inni mają się schować, bo się nie znają.

Widzisz, jednak można. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że po dłuższych obserwacjach w ściekach forum, tak zwanym SB, użytkownicy zaczęli cenić ten dział niżej od offtopu, który jak wiadomo jest wylęgarnią spamu i niemiłych kupoburz (przynajmniej według mojej opinii), być może przez to że w offtopie można chociażby dostrzeć nutkę aktywności działowej.
Zacznijmy od gier i zabaw.
#1
Znajdź userowi zaletę. Brzmi jak "Powiedz coś miłego o poprzednim użytkowniku" i "Powiedz coś miłego o poprzednim użytkowniku v2", które zostały zamknięte przez co raz szybciej narastający spam i nic nie warte posty. A więc tag [Rzuć parę randomowych słów i zniknij]
#2
Znajdź userowi wroga
Typowa przydzielanka o średniej jakości i aktywności. 
#3 
Artykuł do szkolnej gazetki
Pierwsza zabawa w której trzeba użyć trochę więcej mózgu, dwie osoby udzieliły odpowiedzi. Albo źle napisane, albo źle rozreklamowane.
#4
Znajdź userowi przyjaciela bla bla na zawsze
Kolejna typowa przydzielanka, nic do zarzucenia, nic do pochwalenia. 
#5 
Ot zaskoczenie, kolejna przydzielanka, tym razem z mniejszym sensem i niezbyt oblegana przez userów
Podsumowując: 
W zabawach piszą ciągle te same osoby, jest ich stanowczo za mało, plus żadna z nich nie została wprowadzona przez avatarkę.
Posada avatara zobowiązuje chyba również do indywidualnych pomysłów, prawda?
Pamiętnik.
Dwa wpisy, nie przekraczające 10 linijek.

 

7HPrp.png


Nie rozumiem >.<  
Po co drugi topic, o temacie takim samym, z postawionym jedynie pytaniem, można to było dołączyć do ogólnej dyskusji.

 

7HPAA.png


Czy tylko ja widzę, że wkład avatarki w dziale to jedynie konkurs rysowniczy? (Nie wliczam tematów typu Galeria, spis fanfików, bo to ma większość działów)
Posada avatara jakiejś postaci powinna zobowiązywać do kreatywności i chęci do pracy w dziale, tak aby pozostawał aktywny. Moja opinia na temat tego wszystkiego jest nijaka, z każdą chwilą skłania się ku tej złej stronie. 
Lubię pisać w niektórych działach, są takie pomysły, które bardzo przypadły mi do gustu (Dział Pinkie Pie, Fluttershy i okazyjnie Twilight), ale tutaj chociażby ktoś chciał coś sensownego napisać, musi się naprawdę wysilić. 
Napisałem że moja opinia jest nijaka? Przepraszam, to jest wstyd i hańba dla całkiem fajnej postaci.

 

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem jednej rzeczy . 

Skoro pamiętnik jest Diamond Tiary, a ona pisze tam o prawdziwych kucykach i o sobie to skąd w Ponyville wzięła się twoja ponyfikacja?! 

,,Harmony mi coś o nim mówiła, że to brat jej ponyfikacji czy coś. " 

Teraz pomyśl... Łazisz po świecie Diamond tiary jako człowiek, ona spotyka kucyka, a ty jej mówisz, że go właśnie wymyśliłaś ... 

Według mnie to nie ma za grosz sensu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mi się zdaje, że założyłaś ten temat, licząc na jakieś pochwały. Ja niestety na razie czarno widzę w domku Diamond Tiary i Silver Spoon, gdzie o tej drugiej nawet żadnej mowy nie ma. W całości zgodzę się z Kruczkiem, ponieważ mam to samo zdanie. Quiz o Diamond Tiarze cały w pajęczynie, ostatni post był w lutym. Myślę, iż powinien być nabór na avatara Silver Spoon, i na pomocników - jeden do DT, a drugi do SS. Coraz bardziej widać, że z całym wątkiem nie dajesz sobie sama rady. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, iż powinien być nabór na avatara Silver Spoon, i na pomocników - jeden do DT, a drugi do SS. Coraz bardziej widać, że z całym wątkiem nie dajesz sobie sama rady. 

Ostatnio pisała mi o tym, że prosiła Tarretha o dział Silver Spoon i Tiary, ale żeby druga miała innego opiekuna czy coś w tym stylu. 

Jęczała też, że odpowiada ciągle ,,Póki co, nie . Dział jest świeży" czy jakoś tak. 

Czyli albo weźmie się do roboty, albo dział wyląduje w archiwum, ale wolę nie mówić co według mnie będzie pierwsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar SS nic nie pomoże. Moim zdaniem Harmony w ogóle nie powinna pełnić swojej funkcji. Niestety, ale taka prawda. Nie nadaje się. Nowy avatar jest aktualnie jedyną nadzieją dla tego... Tego "czegoś" (bo działem nie da się tego nazwać). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stwierdzam, że to brzydko, że do wszyskich miejsc w konkursie jest jedna nagroda. Najeżdżasz myszką i pisze ,,Nagroda za pierwsze miejsce'' klikasz w nagrodę użytkownika i okazuje się, że praca zajęła 2 albo 3 miejsce. Avatarowi nie chciało się robić oddzielnych nagród? Nie ładnie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stwierdzam, że to brzydko, że do wszyskich miejsc w konkursie jest jedna nagroda. Najeżdżasz myszką i pisze ,,Nagroda za pierwsze miejsce'' klikasz w nagrodę użytkownika i okazuje się, że praca zajęła 2 albo 3 miejsce. Avatarowi nie chciało się robić oddzielnych nagród? Nie ładnie.

Chciałam, żeby była za trzy pierwsze miejsca i napisałam do Arjena, ale nie.
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałam, dzisiaj zajrzałam, bo chciałam obczaić, czy zastosowałaś się do rad użytkowników forum, gdyż w konstruktywny sposób wymienili to co w dziale należy poprawić. Niestety, nic się nie zmieniło, a Ty sprawiasz wrażenie osoby, która opinie innych ma, pisząc kolokwialnie- w dupie. Dlatego, pewnie ten dział prezentuje tak straszni niski poziom, że aż wstyd temu forum przynosi.

Jak już całkiem sporo osób dostrzegło, wrzucanie do pamiętnika siebie i jakiegoś swojego OC, nie jest dobrym pomyłem. Czytałaś kiedyś pamiętniki innych kucyków? Widać, że nie. Wszystko opisane skrótowo, na szybko, to w ogóle nie wciąga i nie należy do tekstów, które przyjemnie się czyta. Ale o tym już pisałam, o ile się nie mylę. Poza tym, chyba nie za bardzo ogarniasz jak wygląda język pisany. Piszesz wszystko tak, jakbyś to powiedziała. Pamiętnik, pamiętnikiem i jak najbardziej powinny się tak znaleźć zwroty/wyrażenia/budowa zdań używana przez daną postać i rzeczywiście jest to luźna forma, jednak nie powinno to wyglądać w ten sposób. Powtórzeń mnóstwo, co jak na tak krótki tekst jest wyczynem ogromnym. Błędy stylistyczne. Wpisy w ogóle nie oddają charakteru Dimaond Tiary.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mi się zdaje, że założyłaś ten temat, licząc na jakieś pochwały. Ja niestety na razie czarno widzę w domku Diamond Tiary i Silver Spoon, gdzie o tej drugiej nawet żadnej mowy nie ma. W całości zgodzę się z Kruczkiem, ponieważ mam to samo zdanie. Quiz o Diamond Tiarze cały w pajęczynie, ostatni post był w lutym. Myślę, iż powinien być nabór na avatara Silver Spoon, i na pomocników - jeden do DT, a drugi do SS. Coraz bardziej widać, że z całym wątkiem nie dajesz sobie sama rady.

W quizie i pamiętniku odpowiedziałam.
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętnik działa na nerwy... 

3/4 linijki na wpis, a na dole zawsze ten napis ,,Muszę już kończyć" ! Co ? To tak jakby siedziała na FB, pisała i ,,muszę już kończyć, jadę na wieś " (czy jakoś tak) A wpis do pamiętnika nawet na plaży może kontynuować, więc zmień to zakończenie. Nie dość, że się powtarza to pisze w pamiętniku, że musisz kończyć. Co nie ma sensu tak jak wprowadzanie w jej życie twojej ponyfikacji co nie wiem po co w ogóle było, jak byś nie mogła napisać, że to nie twoja ponyfikacja, ale ktoś jej powiedział, że to np. jakiś ogier z wymiany :rainderp: cokolwiek tylko nie, że ponyfikacja, bo mnie szlak trafi jak zobaczę takie kolejne wpisy ;-; No i resztę też pewnie trafi . 

Podsumowując  : 

1. Nie pisz w pamiętniku o ponyfikacji. 

2. Zmień zakończenie od ,,muszę kończyć" już lepiej brzmi chodźmy ,,I tak minął kolejny dzień mojego życia" (cokolwiek :rainderp:

3. Dłuższe wpisy...Idź do innego działu i znajdź pamiętnik, przeczytaj (nie mówię, że cały) i rób to samo. 

 

Po za tym, nie strasz mnie i Kruczka, że im bardziej będziemy narzekać na twoje odpisanie tym dłużej go nie będzie, bo im dłużej go nie będzie tym szybciej ty wylecisz :v No więc...Nam to na złość nie robi. 

 

 

Nie pozdrawia~

Cassidy/Ferejli 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7RlPj.png

 

Przecież pisałem Ci o tym (Pozwolę sobie umieścić screena nie zawierającego żadnych prywatnych informacji: http://puu.sh/7RlL3.jpg), a Ty to zbyłaś dwoma słowami (10 March 2014 - 03:21 PM) i już się nie odezwałaś w tej sprawie. Do tego poziom całego tego działu, poziom Twoich ostrzeżeń, bo o zmianie nicku bez zachowania jakiegoś starego członu nie wspomnę... Musimy porozmawiać Harmony ;/

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W quizie i pamiętniku odpowiedziałam.

I liczysz na to, że dostaniesz za to gratulacje?

 

"Odpowiedziałam" to za mało. Liczy się sens wypowiedzi, a Twoje posty pisane są, żeby odwalić robotę i inni się od Ciebie odczepili. To nie jest zajmowanie się działem. Prosiłaś o dział, który mógł (specjalnie podreśliłam słowo "mógł") być fajnym miejscem, a niestety jest odwrotnie. Chyba, że zaczniesz pisać, że się starasz i ten dział wygląda olśniewająco. Chociaż wątpię, aby ktokolwiek w to uwierzył. No i jak napisała Cavusia, masz na wszystko wywalone. Moim skromnym zdaniem prosiłaś o ten dział tylko dlatego, że liczyłaś na fajny kolorek i na to, że za to Cię polubią, bo działem kompletnie się nie interesujesz i tylko udajesz, że coś w nim robisz. No i że starasz się cokolwiek załatwić. Bo się nie starasz.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Według mnie lepiej rozwijają zdania. Wszystko jedno czy tłumacząc zabawy czy opisując dyskusje. Nie będę się na ten temat rozpisywać gdyż dużo osób już o tym pisało. Więc na napisze moje pomysły co działu.

- Może nowy konkurs? Jest dużo rysowniczych. A może do napisania wiersza? Ja nie wiem ty to wymyślasz...

- Dział z dyskusjami? A na głównej zostałyby konkursy i tematy organizacyjne.

- Może zabawa. Przypasowywanie tiary było ale na pewno nie zagardzimy. Albo taka, że jedna osoba wstawia czegoś zdjęcie następna osoba opisuje to jako Diamond i wstawia kolejne zdjęcie. Możliwe jednak, że taka zabawa już była więc...

To na tyle... Mam nadzieję, że moje pomysły się przydają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłaś, ale avatar Diamond Tiary jest teraz na księżycu ... A to oznacza, że nie ma kto opiekować się działem , czyli nie warto odpisywać w zabawach i w temacie ,,co jeszcze" ponieważ i tak DT nie ma avatara i nikt się na razie tym nie zajmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłaś, ale avatar Diamond Tiary jest teraz na księżycu ... A to oznacza, że nie ma kto opiekować się działem , czyli nie warto odpisywać w zabawach i w temacie ,,co jeszcze" ponieważ i tak DT nie ma avatara i nikt się na razie tym nie zajmie.

Wiem o tym i zauważyłam to... Nie chciałam tylko, żeby pomysły mi z głowy wypadły :P Edytowano przez lenka24603
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...