Skocz do zawartości

Sławne osoby/youtuberzy którzy są bronymi


Gość

Recommended Posts

Wypisujemy nazwiska sławnych ludzi lub youtuberów które są bronymi. Nie pisać osób, które są sławne i zajmują się głównie kucykami.

Ludzie:

-John Cena-amerykański wrestler

-Markuss Notch Person-twórca Minecrafta

-Gabe Newell-założyciel firmy Valve, twórca m. in. Half Life'a

-Bill Clinton-były prezydent Stanów Zjednoczonych

-CM Punk-wrestler Raw

-Kristian Nairn-aktor w serialu "Gra o Tron"

Youtuberzy:

-StalinCWHC-tworzy przeróbki "bez ivony" znanych filmów i kreskówek (w tym My Little Pony)

-Gurgie-tworzy różne rzeczy jak np. Gurgorecenzje albo Gurgomiejsca

-JJayJoker-polski Lets Player, znany z serii "Przygody z Minecraft"

-Dudul-polski Lets Player

-cr1tikal-polski Lets Player

-CichyWuj-polski Lets Player i animator

-Hank Green-amerykański blogger/vlogger, tworzy muzykę

-yachuprodukcja-tworzy mixy z filmów z Youtube

-CR-członek ekipy TeamTGWTG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Ja! (Syndrom Rainbow xD)

 

Tak na serio, to chyba JJay, a z tych żywych*, to Stalin, Dudul i ktoś tam jeszcze, ale nie pamiętam nicku :P



*Nie, to, że się nabijam ze śmierci... To po prostu mój czarny humor się udziela... :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zatem autora tematu o dodawanie wymienionych youtuberów w pierwszym poście, tak jak zaproponował to Zegarmistrz, by kolejne wiadomości nie powielały już wspomnianych. Utrzyma to porządek i przejrzystość w temacie. Pozostałych również uczulam, by przejrzeli wymienione osoby. W przeciwnym razie, temat wyląduje w koszu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sławnych osobistości to wiem że Deadmau5, i twórca Minecrafta i właściciel mojang nazywa się chyba Markus Persson (notch) i podobno jak legenda głosi sam Eminem jest bronym bo chyba w jednym z jego teledysków coś było z Trixie ale nie pamiętam dokładnie tylko to jest niepotwierdzone. Btw jak komuś się będzie nudziło i znajdzie ten teledysk to bym był wdzięczny gdyby mi go podesłał  :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zatem autora tematu o dodawanie wymienionych youtuberów w pierwszym poście, tak jak zaproponował to Zegarmistrz, by kolejne wiadomości nie powielały już wspomnianych. Utrzyma to porządek i przejrzystość w temacie. Pozostałych również uczulam, by przejrzeli wymienione osoby. W przeciwnym razie, temat wyląduje w koszu.

Już się robi, z aktualizacjami nie powinno być problemu gdyż codziennie wchodzę na MLPPolska

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewdepie,no nie?

W którymśtam filmiku powiedział, że nie jest brony, bo nagrywał Amnesia Small Horse, gdzie było trochę kuców i ludzie się darli, że jest brony i zaczęli unsubować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, od teraz będe tu zamieszczał ludzi potwierdzonych i niepotwierdzonych, nie będe zamieszczał tych, którzy wyparli się z bycia brony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Serio?

Rock nie jest bronym..on tylko wypowiada się na temat serialu i mówi, że jego syn go ogląda. Naprawdę bardziej weryfikujcie takie informacje. 

Edytowano przez Sttark
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym youtuberem jest RATCHETNESS ,gość jest niesamowity robi ekstra reakcje na filmiki fanowski a najlepsze że to murzyn ,nie że jestem rasistą ,ale szczerze ile znacie czarnych bronych youtuberów?

Polecam naprawdę jak go zacząłem oglądać to nawet Pewdiepie wydawał mi się nie śmieszny .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jjoker i dudul są broniakami (wnioskuje tak z niektórych wypowiedzi ich fanów).

Dudul należał kiedyś do trójmiejskiego fandomu. Był on od pierwszego meeta. Jak wszystko zaczeło rosnąć odłączył się od mlp całkowicie i nie chce się przyznawać do tego, że był broniaczem. Jednym z mniejszych jutuberów jest Gurgie. Jest on z krakowa i częściowo dzięki niemu poszedłem na mój pierwszy meet, bo gurgorecenzował meet w krakowie. Ciekawostką jest to, że jeast w Bronies Kambodża.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z mniejszych jutuberów jest Gurgie. Jest on z krakowa i częściowo dzięki niemu poszedłem na mój pierwszy meet, bo gurgorecenzował meet w krakowie. Ciekawostką jest to, że jeast w Bronies Kambodża.

Już jest zapisany, sam go dodałem na początku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...