Skocz do zawartości

Sławne osoby/youtuberzy którzy są bronymi


Gość

Recommended Posts

Można tu bawić się w zgadywanki, ale jeśli chodzi o mnie to myślę, że już nie ogląda, oczywiście nie znam go więc nie wiem ale wydaje mi się, że nie siedział w fandomie, ot oglądał serial bo mu się podobał, możliwe, że jak bum się skończył to zakończył przygodę z MLP. Mam dość śmiałe plany jechać na tegoroczne PGA i jeżeli tylko spotkam na nich JJaya zapytam Go o to na pewno, bo nie spotkałem się z takim pytaniem w wywiadach z ostatnich paru lat. Jeżeli mi się uda napiszę o tym :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Co do JJaya. Miałem go zapytać o to na PGA, ale ostatnio napisałem do niego wiadomość i mimochodem zapytałem o fandom i MLP. Tak wygląda odpowiedź:

 

Ja teraz raczej w fandomie nie siedzę. I ogólnie już nie ogladam od jakiegoś czasu show.

Jak widać myliłem się co do jego obecności w fandomie, ale zgadłem, że nie ogląda już serialu. Jednak jako ciekawostkę podam fakt, że na jego CupSellu, który pojawił się jakoś ostatnio można kupić koszulkę z Discordem.

Edytowano przez TowelSWAG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 3 months later...
4.02.2014 at 19:24 akidamo napisał:

Wypisujemy nazwiska sławnych ludzi lub youtuberów które są bronymi. Nie pisać osób, które są sławne i zajmują się głównie kucykami.

Ludzie:

-John Cena-amerykański wrestler

-Markuss Notch Person-twórca Minecrafta

-Gabe Newell-założyciel firmy Valve, twórca m. in. Half Life'a

-Bill Clinton-były prezydent Stanów Zjednoczonych

-CM Punk-wrestler Raw

-Kristian Nairn-aktor w serialu "Gra o Tron"

Youtuberzy:

-StalinCWHC-tworzy przeróbki "bez ivony" znanych filmów i kreskówek (w tym My Little Pony)

-Gurgie-tworzy różne rzeczy jak np. Gurgorecenzje albo Gurgomiejsca

-JJayJoker-polski Lets Player, znany z serii "Przygody z Minecraft"

-Dudul-polski Lets Player

-cr1tikal-polski Lets Player

-CichyWuj-polski Lets Player i animator

-Hank Green-amerykański blogger/vlogger, tworzy muzykę

-yachuprodukcja-tworzy mixy z filmów z Youtube

-CR-członek ekipy TeamTGWTG

Dodaj Gimpera i TLT (niektórzy zapominają, że był bronym)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TLT czyli The living tombstone? 

Z tego co wiem nadal jest w fandomie. Co jak co, ale jego wkład w popularyzacje serialu w internecie, powinien mu zapewnić ten ,,tytuł,, dożywotnio. :twiblush:

 

I z ciekawszych ostatnio hm..,,wyjść z szafy,,. Linkara nie jest chyba broniakiem, ale fajnie, że szanuje i jest otwarty na markę MLP. 

CR to powinien wypie******* z tej listy. Koleś, który groził scenarzystą śmiercią oraz nazwał wszystkich ludzi, którzy lubili finał sezonu 3, ofiarami syndromu sztokholmskiego, raczej nie jest w fandomie. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dodajcie do tej listy draconagera

Zapraszam na jego kanał tak btw https://www.youtube.com/channel/UCDR5iezmOMrd_tfzD4gAn7w

:kappapride:

 

Jjayjoker nie jest brony osobiście na live się jego spytałem więc wywal go z tej listy.

 

Dnia 14.09.2016 o 12:17, Gość napisał:

Dodaj Gimpera i TLT (niektórzy zapominają, że był bronym)

 

Ale to chodzi w tym że są a nie że byli XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...