Skocz do zawartości

Maskotka Zgorzelca


Cygnus

Recommended Posts

1779778_666475196729634_1907020414_n.jpg

Pewnie zastanawiacie się co to jest za abominacja.

Otóż w zamierzchłych czasach (jakoś dwa lata temu, bodajże), z zazdrości, że inne większe miasta mają swoje zajebiaszcze herby miast, popełniłem ten oto obrazek. Potem jednak uznałem, że mimo że zajebisty, to nie będę jak inni, i skazałem go na wieczne potępienie, a potem w ogóle o nim zapomniałem. Do niedawna...

Skoro Zgorzelec ma już swojego balla (wybory trwają do jutra), to może przyszedł czas na godło? Osobiście jestem przeciwny takim działaniom, kucykowaniu wszystkiego co się da i w ogóle fanboyismowi czegokolwiek, jednak perspektywa miejskiego OC jest... kusząca.

I tutaj wkraczacie Wy. 
1796671_666477606729393_566736088_n.jpg

Oto oryginalny herb Zgorzelca. Mam prośbę, w imieniu zgorzeleckiego fandomu, do Was, artystów, o to, abyście... skucowali go. Po prostu; walnęli jakiegoś zarąbistego kuca.

Ogólnie potrzeba nam dwóch prac: jedna to jest skucykowany herb, druga to sam OC.

Zgorzelec to miasto nadgraniczne, kiedyś wschodnia, zanyska część Goerlitz. Jesteśmy dumni ze swojej historii, umiejscowienia (wcale nie na Śląsku, a na Górnych Łużycach!), dziedzictwa oraz udziału w dziele polsko-niemieckiego pojednania. Byłoby miło, gdyby było to uwzględnione w pracy.

OC które wygra, zostanie oficjalną maskotką fandomu zgorzeleckiego.

Pozdrawiam
Admin grupy Facebookowej "Bronies Zgorzelec"
Cygnus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zaufam korekcie Brohoofa, która poprawi artykuł. Acz mam zastrzeżenia.

1. Mają, ale skucowane herby. Dodaj ten fakt.

2. Wyczyść wszystko po "fandomu zgorzelskiego" (odmienia się "zgorzeleckiego") i daj odnośnik do tematu na MLP Polska.

3. Jeszcze kontakt - [email protected] - na ten adres mają wysyłać prace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...