Skocz do zawartości

[Dyskusja] Tajemnicza Maud Pie!


DiscorsBass

Recommended Posts

Oglądaliście najnowszy odcinek? Pinkie Pride, hm? Kojarzycie może scenę, gdy Pinkie przeglądała zdjęcia swoich imprezek~? x)

 

853837c8de241984498729db9fa7aeb4-d74xz7o

 
O tak, właśnie o tym będzie mowa, w rogu jej rodzinnego zdjęcia pojawiła się tajemnicza mała klacz! Co o niej sądzicie? Kim jest? Skąd się tam wzięła? Kolejna wpadka animatorów? Nowa siostra-widmo? Może gość z pobliskiej farmy?! Jak myślicie, co sądzicie? Czy kiedyś poznamy prawdę na jej temat?! D:
 
Podzielcie się swoją opinią, może akurat będziecie mieli rację odnośnie tej tajemniczej siostry Pie!!   :pinkie4:

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację z kasą, chociaż jest pewna szansa na to, że jednak Pinkie ma kolejną siostrę. Jeśli tak, to Discorss powinieneś ogłosić imprezę z okazji narysodzin nowej członkini rodzinki Pie :pinkie: Because You can :crazy:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie wygląda jak by było zrobione po przyjściu reszty rodzinki?
Może ona dołączyła później bo, np. Była w toalecie (banalny przykład).

 

Ale tak czy siak to jest oczywista oczywistość, że to błąd.

 

Gdyby na to spojrzeć z innej strony...To chyba...Jest to dobry temat na FF.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nową klaczkę tylko jedno jest pewne - wcześniej o niej ani słuchu ani widu nie było! Reszta to też zagadka...
 
Nie wiadomo, czy była planowana, tyle że z jakichś powodów w odcinku z retrospekcją Pinkie jej nie przedstawiono... dziwne. Powiedziałbym nawet bardzo o_0 Coś już wcześniej krążyły słuchy, że Pinkie ma jeszcze jedną starszą siostrę widmo i... to by się zgadzało, nie zdziwiłbym się jakby nawet znikła w późniejszych odcinkach, to naprawdę dobry motyw na fanfica, a widmo do niej nad wyraz pasuje .__.
 
No, a z drugiej strony, zakładając, że wcześniej faktycznie jej nie było to... co skłoniło twórców do jej dodania do serialu? o_0 Kto wpadł nagle na pomysł, hej, a co by było gdyby Pinkie miała jeszcze jedną siostrę! Co z tego, że jej nie było w retrospekcji, może akurat była wtedy w toalecie czy innej stodole... Zarówno to jak i tamto tłumaczenie jest niezadowalające i... tajemnicze, dlaczego? o_0
 
Cóż, może dowiemy się tego w odcinku poświęconym siostrom Pie, a osobiście bardzo na niego liczę, zwłaszcza, że taki rozwiązałby w końcu zagadkę, kim właściwie jest ta klacz i czy... w ogóle jest, bo widma mają to do siebie, że lubią znikać, co z tego, że zazwyczaj w pamięci zostają, a ulatniają się ze zdjęć, to siostra Pinkie! Nic dziwnego, że w jej wypadku jest zupełnie na odwrót - w pamięci (retrospekcji) znikła, na zdjęciu jak gdyby nigdy nic była x)
 

Discorss powinieneś ogłosić imprezę z okazji narysodzin nowej członkini rodzinki Pie

 

Narysodzin? Haha, I see what you did there x) 

~ale ona jest podobno starsza,

nie zdziwiłbym się nawet jakby miała dwa wieki wieku :v
Toż to jakiś upiór, a nie siostra! o_o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a z drugiej strony, zakładając, że wcześniej faktycznie jej nie było to... co skłoniło twórców do jej dodania do serialu? o_0 Kto wpadł nagle na pomysł, hej, a co by było gdyby Pinkie miała jeszcze jedną siostrę! Co z tego, że jej nie było w retrospekcji, może akurat była wtedy w toalecie czy innej stodole... Zarówno to jak i tamto tłumaczenie jest niezadowalające i... tajemnicze, dlaczego? o_0

Ja wychodzę z założenia, że, tak jak już o tym wspomnieliśmy, nikt nie pamiętał ile sióstr miała Pinkie. Może... Hmm... Wyglądało to tak:

<Tworzenie obrazka Pinkie i jej sióstr>

- Ile tam było tych małych kucyków?

- Trzy. (Razem z Pinkie oczywiście).

- Ok, trzy. <do rysunku z Pinkie dorysowuje trzy inne kucyki>

 

Śmieszna teoria, ale tylko ona mi teraz przyszła do głowy. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest tu coś jednak nie tak... możemy sobie tłumaczyć, czemu wtedy jej nie było, a tu tak nagle się znikąd pojawiła, ale te wszystkie tłumaczenia są mało satysfakcjonujące, owszem, mogła być wtedy gdzie indziej z jakichś przyziemnych powodów, jak choćby ta toaleta, niemniej jak pewnie znamy to z wielu bajek czy opowiadań, takie sprawy są zwykle pomijane, gdy nie mają znaczenie fabularnego, jej brak w retrospekcji może mieć głębsze korzenie~
 

Śmieszna teoria, ale tylko ona mi teraz przyszła do głowy. xD

Teoria całkiem fajna, ale łatwo ją obalić, bo zakłada ona, że niby twórcy nie wiedzieli, ile sióstr ma Pinkie? Sądzę, że trochę bardziej byli świadomi, ile ich jest, zwłaszcza, że wiedzieli nawet jak wyglądają - przecież nie stworzyli sióstr na nowo na poczekaniu, jest Inkie, jest Blinkie, takie jak były w retrospekcji i... skąd wzięli czwartą? o_0 chyba nie wymyślili jej designu na bieżąco? ;P
 
Moja teoria jest trochę inna - od początku w rodzinie Pinkie były łącznie cztery siostry, ale twórcy nie traktowali ich jako ważne postacie, raczej jako kucyki tła, które zapełniają otoczenie, by było bardziej żywe, tak więc w retrospekcji potrzebowali tylko dwóch "statystów", którzy mieli pokazać, że Pinkie faktycznie ma siostry i z dostępnych trzech sióstr rolę dostały akurat Inkie i Blinkie... czwarta siostra istniała, ale trzy na planie filmowym starczały nadto, to nie był IV sezon i chyba scenarzystom aż tak na konsekwencji nie zależało i dopiero w ostatnich odcinkach stwierdzili, iż winni pokazać jednak całą rodzinę, aby później w odcinku na farmie** nie było szoku, że nagle jakaś siostra nowa*! xD
 
*-ten szok już w sumie jest, ale to był tylko taki dodatek teraz, co innego, gdyby siostry były głównym motywem odcinka**
**-osobiście liczę na takowy odcinek jeszcze w tym sezonie ^^

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrałeś, Twoja teoria jest lepsza. Miałem jeszcze jakieś argumenty, ale zdążyłeś mi je zepsuć zanim je podałem. xD W sumie to najlepszym wyjaśnieniem byłoby zrobienie tego odcinka z całą rodziną Pie. Teraz też będę wyczekiwał takowego. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.. To ja powiem takie coś.

Czytam sobie mlp.wiki.pl i widzę, że jest kolejny tytuł nowego odcinka. Więc czytam krótki opis i.....

Kiedy siostra Pinkie Pie przybywa do miasta, dziewczyny zauważają, że znacznie różni się od opisu podanego przez Pinkie.

http://pl.mlp.wikia.com/wiki/Maud_Pie

prawdopodobnie ta tajemnicza siostra Pinkie to Maud. Ale to tylko takie przypuszczenie. :derp:

Ps. Nie zdziwi mnie to, jeżeli ta siostra będzie inna niż całą rodzina Pie. Np. Zrozumiała, taka która wie wszystko... Na owym zdjęciu pokazanym w odc. Pinkie Pride miała makijaż. Nie zdziwi mnie to jak jest to taki typ plastikowy XD

Ale ok. A np. Wyjechała z pewno dla niej przysłowiowej wiochy z tego powodu by nie mieć nic wspólnego z rodziną Pie..

Ale to tylko moje idiotyczne wymysł.

Edytowano przez Rita Croft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oglądaliście najnowszy odcinek? Pinkie Pride, hm? Kojarzycie może scenę, gdy Pinkie przeglądała zdjęcia swoich imprezek~? x)

 

853837c8de241984498729db9fa7aeb4-d74xz7o

 

O tak, właśnie o tym będzie mowa, w rogu jej rodzinnego zdjęcia pojawiła się tajemnicza mała klacz! Co o niej sądzicie? Kim jest? Skąd się tam wzięła? Kolejna wpadka animatorów? Nowa siostra-widmo? Może gość z pobliskiej farmy?! Jak myślicie, co sądzicie? Czy kiedyś poznamy prawdę na jej temat?! D:

 

Podzielcie się swoją opinią, może akurat będziecie mieli rację odnośnie tej tajemniczej siostry Pie!!   :pinkie4:

 

Oglądałem ten odcinek to była jej pierwsza impreza kiedy byłą mała. Odcinek 12-różowa duma!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisała Rita Croft, myślę, że nowa siostra będzie bohaterką zbliżającego się odcinka, a wyglądać będzie pewnie on tak, że Pinkie zacznie mówić przyjaciółkom jaka jest jej siostra radosna, miła itp, jednak okaże się że nawet Fluttershy będzie miała jej dość, a odcinek skończy się tym, że Pinkie porozmawia z siostrą i tamta zacznie przepraszać a reszta jej wybaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...