Skocz do zawartości

Discord, władca chaosu odpowiada


Sajback Gray

Recommended Posts

                                                          discord___like_a_sir_by_koneko_kisses-d5

 

 

 

- Witam wszystkich! Pan chaosu, z pewnością, odpowie na nurtujące was pytania!

- Nie jestem pewien, mój drogi przyjacielu.

- Co? Dlaczego?

- Ostatnio jakoś, tak, słowa mi uciekają. *Discord wymiotuje literami* - No i nie powinienem tak się przed nimi obnażać *Z Discorda spływają kolory* - Znając was, szybko stracę twarz *Odpadają mu usta i oczy*.

- Nie martw się. W końcu to twoi fani! Wielbiciele dysharmonii, po prostu chcą poznać niektóre twoje sekrety.

- Nie mam nic do ukrycia *Discord stoi w czarnym płaszczu z kapturem, trzymając akta z napisem "ściśle tajne"*.

- Tia... z pewnością... . Przejdźmy do pytań.

 

Panie chaosu(grzeczność się nalerzy) oto moje pytania:

 

- To mój standardowy tytuł. Nie widzę, tu jakiś objawów grzeczności.

 

1.wiesz że jesteś moim misztrzem.

 

- Oczywiście, że wiem. Wiedziałem to już, zanim się urodziłaś.

 

2.lubie cię

 

- Prawię cię nie znam. Kojarzę cię jedynie z moich wypraw po miastach i siania chaosu. Ale warto wiedzieć, że są jeszcze tacy, którzy doceniają starego Discorda *Opiera się o laskę*.

 

3.czuje że mój chomik chce mnie zjeść(omal nie odgryzł mi palca )

 

- Pewnie jest głodny.

- Akurat! On chce dostać rolę w najnowszym filmie. Stres przed występem.

 

4.czy wjesz jak boli przyłorzenie metalowym prentem w łeb(LOL :ming: )

 

- Oczywiscie że wiem. To jak uderzenie metalowym prętem.

 

To tyle jeśli cię uraziłam przepraszam:)

 

- Nie przyjmuję.

- Discord, pamiętaj, że jesteś teraz dobry.

- No niech ci będzie... wybaczam.

 

 

Witaj ponownie Discordzie! Piszę do ciebie gdyż ubóstwiam twoją osobę, aczkolwiek mam do ciebie pytanie:

 

- Wystarczy mi że ubóstwiasz moją osobę. Ubóstwiania nigdy dość.

 

 

Skoro na początku byłeś ty (Chaos) to jak wytłumaczysz fakt iż podobno kiedyś byłeś źrebięciem w wieku Celestii???

 

- Na początku nie miałem postaci cielesnej. Byłem tylko chaosem. W końcu, pewnego dnia, postanowiłem się narodzić i tak oto stałem się tym, co tak ubóstwiasz. A to, że byłem źrebięciem... od czegoś trzeba zacząć.

 

 

I jak stałeś się tym cudnym dragonqestem?

 

- Patrz góra. A tym większym, stał się z czasem

 

- To chyba na razie tyle.

- CO?! Jak śmiecie, zalewać mnie taką falą pytań?!

- Podobno nie chciałeś, odpowiadać.

- Teraz już chcę.

- No cóż... ja na to nic nie poradzę. Niech chaos będzie z wami i do zobaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Na sale wchodzi chłopak w mundurku szkolnym w stylu garnituru z pakunkiem na ramieniu* -Witaj o Cesarzu chaosu. Zwę się Blazing Heart i przybyłem po odpowiedzi na me pytania.*

 

-  Mogłem się domyślić, zwłaszcza po tym, że ten temat właśnie do tego służy.

- On chyba chciał po prostu elegancko się przywitać.

- Jeśli chciał, to mu nie wyszło. I jak śmie pokazywać się mi w takim stroju?!

- ....

 

1. Czy jeżeli przekonam robotników drogowych oraz policjantów do tego że ci drudzy są studentami którzy chcą ich nabrać (policjantom powiem że banda studentów w stroju robotników drogowych niszczy ulice a drogowcom powiem że banda studentów w stroju policjantów chce ich ,,zamknąć'') to czy wprowadzam chaos czy zamęt?

 

- Ciekawe pytanie. *Discord siada na tronie* Zamęt, jest naturalną częścią chaosu, więc wprowadzasz to i, to. W ogóle, dzięki za taki pomysł na pewno go wykorzystam. *złowieszczy uśmiech*.

 

2. Wszystko co robisz jest nielogiczne? Bo piszesz normalnie a myślałem że będziesz pisać jak Leonardo Da Vinci.

 

- Co za ograniczenie. Gdybym robił wszystko nielogicznie, to nie miałbym wolnej woli. Na przykład oddycham tlenem, a nie dwutlenkiem węgla. To samo tyczy się pisania. Nawet w chaosie jest jakiś porządek. Nie zapominaj tego!

 

3. To co fandom tworzy między tobą a Celestią to tylko fandomowy wymysł jak  każdy inny czy może prawda?

 

- Pfffff... . Chyba żartujesz. Ja miałbym być z tą wkurzającą klaczą?! To przez nią rozpadł się mój chaos. To tylko wasze wymysły.

 

Blazing Heart odmeldowuje się i pozdrawia Cesarza Chaosu.

 

*Discord zamienia się w żołnierza* - Możecie się odmeldować, żołnierzu.

 

 

Dawno mnie tu nie było...

 

- Zgadza się. Nie było cię, dlatego pożałujesz swojej obojętności.

 

1 co porabiałeś kiedy błądziłem po świecie?

 

- Kłuciłem się z Hayate. Bez twojej obecności, szybko zabrakło chemii *Discord upuszcza probufki*  aż w końcu, uczucie się wypaliło *Discord zapala sie i gaśnie jak zapałka* i odeszła. Zaraz potem, zrobiłem sobie wizytę u Twilight i przyznano mi nowego opiekuna.

 

2 grał pan kiedyś w grę planszową z Fluffle?

 

- Nie. Ale kiedyś graliśmy w inną grę o nazwie rozbij piniatę!

- A skąd wziąłeś piniatę?

- Stała obok mnie.

 

3 zaśpiewa pan trololo?

 

- Nie. Cociaż muszę przyznać, że potraficie pisać super piosenki. To moja najulubieńsza. Z powodzeniem szerzyła chaos przez lata.

 

4 zgubiłeś się kiedyś w futerku Fluffle?

- Raz, kiedy się zmniejszyłem, ale szybko odnalazłem drogę.

 

5 można przesadzić z chaosem?

 

- Spójrz na Discorda. Oczywiście, że można.

- Odczep się! Chaosu nigdy za wiele!

- I oto już koniec pytań.

- Znowu tylko dwa?

- Niestety, ... .

- To ja będę pod dachem, przy podłodze w okolicach piwnicy. *wychodzi*.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

- Discord! Hej, gdzie jesteś? * Siadam na fotelu*

- Siedzisz na mnie, mój drogi. *Fotel, zamienia się w Discorda*

- Dlaczego zamieniłeś się w... nie ważne, pytania czekają.

- Najwyższy czas, minęły wieki od ostatniego razu. *Zamienia się w nagrobek*

- Aż mi się Living Tombston skojarzył. Mało oryginalne.

- Odczep się i dawaj pytania!

 

 

*Na salę wchodzi biały piesek z kokardką wokół szyi. Siada naprzeciw Discorda i puff

tumblr_inline_mxlz4ppFSX1ryomfb.gif

Zamienia się w człowieka.

 

- Myślałem że mam odpowiadać, a nie prowadzić zwierzyniec. Od tego jest Fluttershy.

- Wiem co to za pieseł, poczekaj chwilę. *Puff!*

- ciekawa sztuczka, ale następnym razem przyjdź w postaci tosta albo telewizora.

 

 

Trochę się nie widzieliśmy Discordzie. Twoja randomowość jest dziś bardziej randomowa niż zazwyczaj. Mam nadzieje że mój strój jest dziś lepszy. Ogólnie cały image. A zatem.

 

- Moja randomowość jest na najwyższym poziomie, codziennie przez 43 godziny na dobę. Tak, jest lepszy, ale ubranie z czekolady i tak lepiej by się prezentowało.

 

 

1. Jakie to uczucie zostać zamienionym w kamień? 

 

- Po raz 136 pytacie mnie o to samo! Nie wystarczy jedna odpowiedź?

- Może nie czytają poprzednich, w końcu to nie byłby chaos... .

- No, niech będzie. Po prostu, jakbyś zastygł w miejscy i nie mógł się ruszyć. Ja nie byłem kamieniem, tylko miałem kamienny garnitur. Bardzo modny w tym sezonie.

 

 

2. Z jakich stworzeń składa się twoje ciało? 

 

- Ze wszystkich.

- Tak naprawdę, to z:  Końska głowa i grzywa, prawy róg jelenia, lewy róg, lewa noga oraz broda od kozy, ogon, język oraz wydłużone ciało węża, lewa ręka jest szponem orła, prawą ręką jest łapą lwa, prawa noga pochodzi od smoka, lewe skrzydło pegazie, a prawe nietoperza.   

 

 

 

 

3.

full.png

Dokonałeś tego?

 

- Oczywiście że nie. Co ja jestem, swatka?!

 

 

4. Widziałeś kiedyś swoją zasadę 63 (jeżeli w internecie istnieje jakaś postać to ma swoją wersje o przeciwnej płci) Eris?

 

- Eris? Znam ją dobrze. Uwielbiam spędzać czas sam ze sobą.

 

 

Znikam zatem. Eins, zwei, drei. *zniknął w chmurze dymu*

 

- Uno, Dos Tres, nie żyjesz.

 

 

A i jeszcze jedno diskord jak ty to robisz że wszyscy cię UWIELBIAJĄ!! (wiem bo sama widziałam..) a i jeszcze jedno pytanie:... Czy wiesz że jesteś najfajniejszą postacią w Equestri:)

 

- Jestem po prostu boski, nic dodać, nic ująć. I oczywiście że o tym wiem! Czy ktoś w to wątpił? W nagrodę, ześlę ci chaos, mój wierny adoratorze.

 

1 wie pan że dysharmonia i niezgoda pomagają Celci?

 

- Co?! Nie, nie wiem o tym. Ale to dobrze. Pozwoli mi na więcej chaosu.

 

2 lubi pan schody?

 

- Oczywiście że tak. Kiedy Sombra nie patrzył, zrobiłem mu kawał ze schodami. Ale miał minę! 

 

3 grał pan w to?

 

- Teraz już tak. Ale za mało chaosu w tej grze.

 

4 jak tam ogólny nastrój?

 

- Niezły, odkąd pojawiły się jakieś pytania.

 

- To już wszystko, chaos z wami!

- To mój teks! Chaos z... a daruje se. *Wychodzi*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kolejne pytania i tym razem trzy!

No, nareszcie się wysilili... nieco!

Na początek, twój wierny wyznawca.

Słuchaj Diskord mój kolega (były) zwątpił w twoją moc chaosu!!(nie moge uwierzyć).

Jak ja go dorwe to go matka nie pozna !!

- Jak śmiał zwątpić w moc chaosu?! Nabić na pal i podpalić.

- Nie przesadzajmy, nie ma powodu by posuwać się tak daleko.

- No dobrze... .

- Rozstrzelać!

A z innej beczki zrobiłam durzoooooo błędów ortograficznych na j.polskim (haos w literach to ja uwielbiam XD)

A i jagby morzna nie pogardziła bym deszczem frytek w całej polsceXD

- Niechaj chaos będzie z tobą. Widzę że błędy, dołączyły do ciebie także w tym poście. Dobra robota. :) Świetny pomysł młody padawanie!

- Discord... :suspicious:

- A no tak... z deszczu nici... .

- Oszczerstwo! To jawne kłamstwo, rozstrzelać autora. :discord:

Drogi Discordzie, panie chaosu i niezgody, czy mógłbyś wprowadzić trochę chaosu na ziemię? Bo jest strasznie nudno, a chaos jest wspaniały (kto się ze mną zgadza?)

- Ma racje, polać jej!

- Tak! Polać frytki!

- Nie o to chodziło... .

- Aha... . Masz rację! Osobiście dopilnuję chaosu, kiedy zostanę prezydentem. Głosuj na chaos!

Vote_discord_by_equestria_electiond4aynj

*na salę króla chaosu i władcy dysharmonii wchodzi jeden z sobowtór Pinkie pie*

Witam szanownego Discorda! Odpowiesz mi na kilka pytań, o które zawsze chciałam spytać?

No więc na początek te najważniejsze...

Zwołałbyś te chmurki, z których leci deszcz czekolady?

- Sobowtór Pinkie? A... niech będzie! *Discord pstryka palcami i wszędzie jest pełno różowych chmur*

Kogo z kucyków lubisz najbardziej?

- Fluttershy, czy to nie oczywiste? Oprócz niej, ja jestem na pierwszym miejscu. *Przybija sobie piątkę*

Masz zwierzątko?

- Nie. Wystarczy mi że Fluttershy ma zwierzyniec.

Masz żonę i dziecko?

- Pfffff! Dobre! Ja Discord, miałbym mieć żonę i dziecko?! Oszczerstwo! Co nie znaczy że nie chciałbym mieć...

Czy to prawda, że Screewball to twoja córka?

- Kto?

- No wiesz, ta ze spiralą w oczach.

- Aaaaa... . Mój doskonały twór chaosu. Stworzyłem ją, więc technicznie rzecz biorąc... tak.

- To już koniec pytań!

- Dobrze, no to ja się poopalam.

- Przecież jest noc... .

- No właśnie.

- Ale... aha... racja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Discord! Pytania! Złaź z tego... czegoś!

- Jakiego czegoś? To się nazywa trunsplitutu.

- Co?  :confused: 

- Trunsplitutu.

- A z resztą, nie ważne co to jest...

 

Czym jest chaos?

 

- Nieprzewidzianymi zdarzenia, bez żadnego sensu, po prostu istnieje i jest, ale nieharmonicznie.

- Nie... . Chaos to ja. Pogódź się z tym.

 

 

1. Jak smakuje szklanka?

 

- Jak szkło. :P

- A jak smakuje szkło?

- Jak czekolada.

:burned: 

 

 

2. Masz jakieś swoje...najskrytsze pragnienie?

 

- Tak, mam takie i nigdy go nie poznasz.

- A ja poznam?

- Przecież już znasz to pragnienie.

- Co? jakie? Discord...

 

 

3. Uprawiasz jakiś sport?

 

- Wszystkie sporty na raz, a jednocześnie żaden. 

 

 

4. Lubisz siano burgery?

 

- Nie. Wolę stół na którym się je podaje.

 

 

5. Jakie jest twoje ulubione warzywo? (o ile lubisz warzywa  :P)

 

- Papryka habanero.  :crazytwi: 

- Ta papryka habanero?!

- Tak, ta papryka habanero.

 

6. Lubisz Toma?   :tom: W końcu chyba ty go stworzyłeś... 

 

- Nie stworzyłem go. Był sobie w ścianie, a ja wmówiłem tej irytującej klaczy że to diament. :P

- I to by było na tyle.

- To ja wracam na trunsplitutu.

- Ale co to jest?!

- Tobie nigdy nie powiem hehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
- Nadeszła pora na kolejne odpowiedzi! I dla odmiany jest więcej osób!
- A więc jednak? Chaos bardzo dziękuje. 
- Na początku filozof.
- Kto?
- Dayan. :)
 

1. Czy uważasz, że Piotr Kupicha jest wybitnym artystą, z wielką wyobraźnią, przekraczającym granice, łamiącym schematy, załamującym czasoprzestrzeń, o nieprzeciętnym myśleniu abstrakcyjnym? Chociażby tekst z piosenki "Jak anioła głos"; "W pustej szklance, Pomarańcze, To dobytek mój.".

 

- Jest słaby. Znam lepszych, od których może się uczyć. Lecz szacunek za rozsławienie tradycji chaosu.

- Coś za dużo kultury w tym zdaniu.

- Taką mamy pogodę.

 

 

2. Czy to prawda, że stałeś się inspiracją dla Salvadora Dalí, André Bretona, Louis Aragon oraz Philippe Soupault? Oraz całego nurtu sztuki współczesnej?

 

- Oczywiście że tak. Objawiłem im się, czyniąc z siebie inspirację dla całego świata. Mieli tylko użyć smoły, a nie farby... .

 

 

3. Czy ty Discordzie zdarzyło ci się wysmarować się kebabem na klacie, podłożyć kotlet schabowy na czole, kładąc się pod zlewem, recytując wielką improwizację z 3 części Dziadów Adama Mickiewicza?

 

- Nie. Kazałem to zrobić Sajbackowi :ming:

 

 

oczywiście wiemy, że wolisz "grę o tron".

 

- Wcale że nie! Ten serial zrzyna z moich pomysłów na tron!

 

 

4. Jeśli nie jedną z książek Adama Mickiewicza to czy recytacje jakiejkolwiek książki?

 

- Wolę spożywać książki niż recytować.

- I dlatego, ja nie mogę ich czytać. ;-;

 

 

5. Słuchasz rocka progresywnego?

 

- Zdarza się, ale wole odgłosy niezgody. Najlepsza muzyka świata.

 

 

wgvmm0.gif

*Wysiada z auta.* - Siemka Discord, jak tam zdrowie? Nie masz niebieskiej grypy? A nawet jeśli to i tak. Pytanka. -

 

 

- Zdrowie zwyczajne. Nie, mam inną chorobę...

- *Odsuwa się*

- Zadużopytaniozę 

:bemused: 

 

 

1. Znasz rodziców Celestii i Luny? 

 

- Oczywiście że znam. Dawno temu grałem z nimi w kulki. Mili goście, ale od razu musieli mnie uwięzić.... .

 

 

2. Znasz Lokiego? Taki bóg u wikingów. Macie podobne upodobania w szerzeniu chaosu. Ale on ma syna który jest wężem który oplata się wokół świata...

 

- No właśnie. Ma syna który oplata się wokół świata. Spójrz na węża, teraz na mnie, teraz znowu na niego, a teraz na mnie. Żadnych skojarzeń?

 

 

3. Ulubione danie? Wata cukrowa, popcorn, szklanki, cukierki i chaos się nie liczy.

 

- Wszystkie dania, ale preferuję chmury.

 

 

4. Gdzie zakupiłeś ten wspaniały  trunsplitutu? Mój stary  trunsplitutu się popsuł

 

- Na allegro.  :ajawesome:  Trzeba tylko znaleźć. Szkoda że się zepsuł, mam ich kilka. Trzymaj! *rzuca*

- Ale co to jest...  :twiangry: 

- Sekrecik.  :twilight7: 

 

 

To ja znikam. *strój się zmienia.* Idę wprowadzać awangardę. 

Eins, zwei, drei. 

tumblr_mki0wmJ4oF1s8xyboo1_500.gif

*Znika w dymie* 

 

 

- To do zobaczenia. Pozdrów ziemniaka.

- :wut:

 

 

Drogi Discordzie, miałam pewnego dnia CHaos pogodowy, który trwał dwa dni. 1. Wiesz coś o tym?

 

- Muszę ograniczyć się do chaosu w tym świecie od kiedy pewna pegazica mi każe.

 

 

2. Wiesz, gdzie jest Greferbergerstan?

 

- W moim domu. Przeniosłem by nie musieć chodzić.

 

 

3. A Nowy Garafrediburg?

 

- To samo, stary jest w schowku.

 

 

4. Raz głośno pomarzyłam o CHaosie i moja koleżanka powiedziała, że nie lubi CHaosu. Wiesz jak to zmienić?

 

- Użyj telepatii i zmuś ją.

:suspicious: 

- No to... musisz pokazać jej piękno chaosu.

 

 

5. Czy nie sądzisz, że ,,chaos'' powinno się pisać wielką literą? Albo dwoma. CHaos.

 

- Zgadzam się! Chaos to najważniejsza rzecz na ziemi! Jak oni mogli nie kazać pisać z dużej?!

 

 

Drogi Discordzie, mam dla ciebie pytanie za sto punktów 23_134_5.gif  

 

- Chętnie podniosę sobie level. :ming:

 

 

Czy coś cię będzie łączyć z tą oto panią?

 

vjwnjefmrri8.png

Bo widzę,że się świetnie bawicie. 

Nazywa się Eris.

 

 

- Oczywiście że tak! Jak mógłbym nie łączyć się z samym sobą? Razem z Eris często pijemy herbatę.

- Eris to żeńska wersja Discorda, tak zwana zasada 63.

- Ale też ma uczucia... .

- Ale to jesteś ty, ale jako kobieta...

- No wiem!

- A wiesz że to już koniec?

- Naprawdę? Szybko, jakaś złota myśl... *Wyjmuje sobie z głowy złoty wisiorek* I proszę!

:pun: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
- Nadszedł czas na kolejne odpowiedzi!
- *Discord wychodzi spod nagrobka z jego imieniem* Nareszcie. A już myślałem że będę miał święty spokój.
- Spokój jest nudny, tu się zgodzę. Dzisiaj pytają cię aż 3 osoby! *.*
- A więc dawaj te pytania! *Stoi na bramce* Przyjmę każde.
 
 

Discordzie!
Co myslisz o:

 

- Do niczego.

- Nawet nie wiesz o co chodzi...

 

 
 

-Twilight?

 

- Moja droga przyjaciółka, która najpierw zamieniła mnie w wychodek dla ptactwa, a potem odczarowała. Przyjaźnimy się. Ocaliła mnie mimo mojej zdrady, co jest wielkim plusem w moim rankingu. Jest na drugim miejscu. Na pierwszym nadal Fluttershy. Twilight jest prawdziwą przyjaciółką. Mam nadzieję że skombinuje mi też jakiś tron.

 

 

- Rainbow Dash?

 

- Latająca tęcza. Ją lubią najmniej. Nie potrafi mi zaufać mimo że nie ma powodu by mi nie ufać.  :giggle: 

- Naprawdę?  :bemused: 

- No może jest tyci, tyci powód.  :twiblush:  Ale i tak nie na tyle duży by zwracać na niego uwagę. Lubię za to jak tworzy chaos gdy coś jej nie wychodzi.

 

 

-Applejack?

 

- Klacz co ma jabłka w głowie. Praca, praca i jeszcze raz praca. Strasznie mnie nudzi. Daje mi za to dużo możliwości na chaos jak zmienienie jabłek w bombki  :megusta: 

 

 

-Pinkie Pie?

 

- Najbardziej randomowy kucyk. Uwielbiam go! Mógłby mi pomagać w chosie, co nie zmienia tego że jest wkurzający. Gdyby wszędzie było takich kuców, świat byłby piękniejszy. Może niech przypadkowo znowu wpadnie do tego jeziorka.  :rd8: 

 

 

-Rarity?

 

- Moda. Chaos musi znać się na modzie. Im więcej w nim chaosu tym lepiej. Ona niweluje ten chaos i w konsekwencji mnie, więc... ale to w końcu przyjaciółka więc, jestem neutralny. :dunno: 

 

 

-Co ty jesz?

 

- Oczywiście że jem. Kiedy mi się chce i co chce. Umilam sobie czas pijąc szkło i zupę z dyń. Ale nie muszę tego robić, ale chcę.

 

 

-Załatwiasz potrzeby fizyczne?

 

- Aleś mi pytanie zadał. Mam magie. A dopóki mam magie, nie muszę nic robić, ale mogę robić wszystko, więc tak, załatwiam je, jeśli chce.

- Czyli rzadko...

- A co jest zabawnego w robieniu tych rzeczy? Tracisz czas.

 

 

Władco chaosu byłes kiedys za scianą nad podłogą pod sufitem w piwnicy na strychu w budnku 100 piętrowym będącym 100 m pod poziomem moża bę dąc w tym samym czasie w toalecie i będąc w klejowym krulestwie papieru u rysia marysi naraz susząc pranie grając na fortepianie kieliszkowym stojącym na księżycu? 

 

- Tak. Byłem  także jednocześnie za tobą i odpowiadałem cicho na pytanie nad którym właśnie myślałeś. Propsy za chaos w pisowni.

- Wcale nie :notsure: antypropsy za takie karcenie. 

 

 

 

- Słodki obrazek. :) wiedziałem że ona coś ukrywa przede mną. 

- To tylko fotomontaż.

- Oczywiście. Wszystko w waszym internecie to fotomontaż, wszystko dzięki moim posłańcom chaosu. Żyjecie w moim świecie, pogódź się z tym.  :discord: 

- Sam jestem jednym z nich, więc nie mów jakbym słyszał o tym pierwszy raz.  :aWe6O: 

- Ile jeszcze pytań?

- To już koniec.

- To wracam do siania chaosu w internecie.

 

Post-ALL-the-Discord-gifs-discord-my-lit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

- Po długim oczekiwaniu, czas odpowiedzieć na kolejną dawką pytań.

- Ktoś tu chyba zrobił sobie wakacje. :discord: 

- Psieprasiam...  :twiblush: Przyjaciele są od tego by wybaczać, nieprawdaż?

- Em... racja.  :bemused: 

- Przejdźmy do pytań.

 

 

 1.kiedykolwiek jadłeś zupe z kamieni mi bardzo smakuje

 

- Uważasz mnie za jakąś dzika bestie? Nie jem byle kamieni. Wolę bursztyn, ma bardziej wyrazisty smak.

 

 

2.rozwaliłeś kiedyś koze umysłem? 

- Koze? Po co miałbym rozwalać koze.... :burned:  Nie jestem zły w takim stopniu by wybuchać koze. Zamieniłbym ją w kozezaura.  :ajawesome: 

 

3.mógłbyś sprawić żeby mój pies wkońcu obudził się ze śpiączki:{ śpi cały dzień a wnocy chce na spacer D:

to tyle kłaniam się i uciekam w mrok 

 

- Mógłbym  :TaTds: Ale nie odpowiadam za skutki uboczne w postaci skrzydeł, laserowego wzroku i ziania ogniem.  :discord2: 

 

lubisz yorki(rasa psa)

 

- Nie. Chyba że by się jakoś zmodyfikowało  :YEtmX: 

- Już znam te twoje modyfikacje... :grumpytwi: 

- Więc wiesz że są super.  :lyrahappy:

 

TimeIsNowAShow nie pisz posta pod postem. Wybierz opcję "Edytuj". Będzie łatwiej. 

- No właśnie.

 

 

1. Czy myślisz że jesteś ojcem Screwball?

 

- Stworzyłem ją z bezbronnego kucyka. Technicznie rzecz biorąc jestem jej ojcem bo ukształtowałem jej psychikę.

 

2.  Jak ci się podoba piosenka "Glass of Water"?

 

- Najlepszy song ever  :ming: W końcu ja go śpiewałem. :cool: 

 

 

 

3. Czy w naszym realnym świecie prowadzisz Kolejami Śląskimi?   :ajawesome:  

 

- Ten kraj jest tak chaotyczny że nie potrzebujecie mojej pomocy.  :ming: Świetnie sobie radzicie.

 

 

To na tyle, czekam na odpowiedź.   :cheese: 

 

- Na sczeście sie doczekałaś.

- Odpoczynek ważna rzecz...  :rainbowcry: 

- Tia 

 

1. Jak to możliwe że jesteś tak epicki?

 

- Bo mogę. :ming:

 

2. Znosisz ty jaja?

 

- Jeśli akurat zamieniam się w kurę, to tak.  :rd11: 

 

 

 

3. Dlaczego mama Małgoisi Agatkę która patelnie?

 

-Bo wujek nie Stefana o garnek.

 

 

 

4. Jest was więcej!? Gadaj!

 

- Jest jeden Discord we wszystkich wymiarach. I wszędzie. I jestem jedyny w swoim rodzaju. Chociaż z podobnymi mocami, to może gdzieś znajdziesz lub poszukaj w moich sługach.  :x 

 

5. Mogę też zostac draconequsem? Nie wiem czy dobrze napisałam.

 

- Odpowiem krótko i na temat. Nie. Chyba że mi się w pełni oddasz, może wtedy coś się wymyśli.   :discordfly: 

- I ponownie dotarliśmy do końca.

- Zobaczymy się pewnie za miesiąc kiedy Saj będzie chciał znowu włączyc kompa.

- Teraz będzie inaczej...

- Zobaczymy. Żegnajcie moi fani W tył zwrot i maszerujemy do czasu kolejnych odpowiedzi.

 

general_discord_by_xxphantomxxx-d7iqj3s.

Edytowano przez Sajback Gray
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

- Wracamy znowu, po raz kolejny :)

- Zgadza się. Pora na odpowiedzieć na wasze pytanka moje przyjemniaczki.

- Znowu udajesz opiekunkę?

- Może :v *sprząta pokój*

- Wróć do siebie. Mamy pytania na karku.

 

 

Witaj wszechmocny wielki cudowny genialny (...) świetny absolutnie wybitny panie chaosu i dysharmonii Discordzie!

mlfw3849-1332259920738348.png

- Słodki jesteś ;)

 

 

1. Czy dostałeś już swoją upragnioną szklanicę krystalicznej cieczy zwanej wodą?

- Pewnego dnia znajdę idealną szklankę wody. 

just_another_glass_of_water_by_crazypon3

- Czyli jeszcze nie.

 

 

Jesteś już dobry,ale skoro byłyeś mistrzem chaosu to napewno znasz sposób jak wprowadzić chaos i zamęt w życiu klaczy. Mianowicie czy potrafisz manipulować masą ciała?
Jeśli tak, to czy kiedykolwiek użyłeś takiego sposobu szerzenia chaosu(jeśli masz fotkę z tego zdarzenia, zapodaj ją)?

 

- Oczywiście że potrafię. Ja mogę wszystko. Fotki nie dam, A zamęt można wprowadzić w życiu klaczy na wiele sposobów. Wystarczy znaleźć to na czym klaczy najbardziej zależy.

 

 

Chwała tobie Discordzie, lordzie chaosu! itd.

 

Jako uniżony sługa wskaż mi drogę, gdyż nie mogę ogarnąć, czuje się zagubiony... Discordzie, Discordzie dopomóż!

 

mlfw3849-1332259920738348.png

- Chętnie pomogę mojemu słudze.

 

 

1. Co się stanie po połączeniu koguta i łosia?

- koś :v

 

 

2. Odgrywasz przed kucykami cwaniaka?

Discord_gloats.png

- Nie  :lie: 

 

3. Czy potrafisz stworzysz kamień tak ciężki, że nawet ty nie potrafiłbyś go podnieś?

challenge_accepted_by_wasd999-d4rjiz4.pn

 

4. Co może być coś innego między ścianami niż pokój?

- Można ustawić ściany między sobą, ale bez pokoju, na przykład na zewnątrz. Wtedy będzie między nimi powietrze albo kokosy.

discord__problem__by_rockerbot-d4a5qni.p

 

5. Grałeś jako kukiełka w Muppet Show?

- Nie. Chyba że graniem nazywasz poruszaniem wszystkimi innymi mappetami.

 

 

6. Czy to prawda, że w Kac Vegas miałeś zastąpić Zacha Galifanakisa?

- To prawda. Ale uznali że nie do twarzy mi z nimi.

 

 

7. Czy wysłałeś kiedykolwiek pusty SMS o treści "pomagam"?

- Nie. Wysłałem za to pusty SMS. Dotarł do nigdzie. ładne miejsce.

 

 

8. Czy kiedyś włożyłeś do ust surowego ziemniaka, wprost wykopanego z ziemi, by potem wypluć z niego frytki?

 

- Tak

challenge_accepted_by_wasd999-d4rjiz4.pn

 

9. Potrafisz być szybszy niż kule? Masz moc tzw. slow motion?

- No. Kto niby nauczył jej tych gości od matrixa?

 

 

10. Czy w przyszłych galach Oscara będziesz wręczał statuetkę za najlepszy film?

 

- Będę wręczał wszystkie. Tylko musisz się przyjrzeć kto pociąga za sznurki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

- Czas na kolejne pytania. Tak zadecydowała ludność, śląc je nam.

- Raczej mi. Nie sądzą że ktoś chciałby zadawać pytania tobie.

- Wszystko jest możliwe...  :fluttercry2: 

 

Maria Pixelowaminutę temu

4. Czyy to ty Discordzie mi rlbisz Chaos w pokoju? 

- Błędy, błędy...  :fluttercry: 

- Pff. Błędy to naturalny stan rzeczy. Nie, sama go robisz. Dobra robota  :discordfly: Im więcej chaosu tym lepiej.

 

 

Maria Pixelowaminutę temu

64. Co sadzisz o Scootaloo?

- Kim?

- Tej co nie umie latać. Co ma za mentorkę Rainbow.

- Aaa. Doceniam ją, ponieważ wraz z przyjaciółkami mnie uwolniła. No i odbiega od reszty czyniąc chaos. 

 

 

 

Maria Pixelowaminutę temu

25. Jesytes z nas polakow dumny jaki Chaos jest w Plolsce

- Oczywiście. Wielu krajom muszę pomagać w tym. U was mam tak wiele popleczników że nie muszę zbytnio ingerować.  :discordfly: 

 

 

 

Maria Pixelowaminutę temu

3. Co sadzisz o reprezentacji polaki w pilce noznej

- Nie interesuje się sportem. Ale jak póki szerzycie chaos, możecie także przenieść go na ta piłkę. Będzie więcej zabawy.  :discord2: 

 

 

Maria Pixelowaminutę temu

. dodał tyswyk znałam szefem annana?

 

- Em... co?  :confused: 

- Mówi o szefie Anny. Nie znam wszystkich na pamięć.

 

 

 

Maria Pixelowaminutę temu

Mosj telefon jak sie nie staram to Chaos go opanowuje i ja wiem ze innym wypala oczy jaj widxo jaj ja pieknie pisze ale ja nie mam cza su a zereszto to na byc Chaos prawda?

 

- Tyle błędów... : 

- Zluzuj. To jest chaos :D

 

 

 

 

Mam jedno pytanie, Discordzie:
Przyjdziesz (po feriach) do mnie do szkoły i zrobisz chaos (no chyba, że bardziej się nie da)? Bo nudno jest.

 

- Da się. zawsze da się zrobić większy chaos. Spodziewaj się przypływu chaosu w swojej szkole.   :discordfly: 

 

 

Wielki i wszechpotężny Discordzie!

Mam do ciebie pytania :3

 

- Propsy za wysławianie, minus za oczywistosć.

 

 

 

 

Czy okno smakuje jak szklanka?

- Tak. Oba maja smak czekolady. Okno z nuta mięty.

 

 

 

 

Chciałbyś mieć aska, żeby być "fejmem"?

 

time_skip_mlp__discord_by_ss2sonic-d500x

- Już jestem fejmem. 

 

 

 

 

Czy starasz się poderwać Celestię?

 

 

- Oczywiście że nie.  :discord: 

- Akurat.

- Mówię że nie.  :lie: 

 

 

 

Oraz: Czego pragniesz najbardziej?

 

- Niczego. mam wszystko. Niedawno doszło mi kilku przyjaciół. Ponieważ mam wszystko, nie muszę nic pragnąć.

 

 

 

 

I życzę szczęśliwego nowego roku :3

- Wam wszystkim także wesołych spóźnionych świąt i szczęśliwego nowego roku.

 

discord_s_little_helpers_by_viraljp-d5p6

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

- Discord, Discord!

- *siedzi sobie na nieistniejącym krześle* czego mój ulubiony sługa potrzebuje?

- Nadszedł czas na kolejne pytania, twoi fani są coraz liczniejsi.

- Dziwisz się? Jestem zajedwabisty. :ming:

- To najpierw stały bywalec.

 

 

 

Witaj Discordzie! Lordzie chaosu! Duchu dysharmonii! Patronie niezgody! Draqonecusie nad draqonecusami! Pierwszy marszałku randomu! Maestro zamętu! Wirtuozie nieładu! itd. Pomóż mi w ogarnięciu mojego zbyt rygorystycznego, ułożonego, zbyt poukładanego świata, aby obrócić go w DOSKONAŁY chaos! Czas to przerwać!

 

- Nie lubię lizusów.  :discord: Niemniej kajaj się dalej.  :lyra2: 

 

 

 

1. Eme due like fake, co to jest za język

 

- Połączenie Equestriańskiego z odrobiną chotycznych słów które istnieją w każdym słowniku.  :discordfly: pozwala szybko wybrać, bez zbędnego myślenia.  :derp2: 

 

 

2. Mam trzymać widelec prawą ręką czy lewą?

- A co ja jestem, twój doradca?  :derp5: Używaj tej którą jest ci wygodniej. To nie zmieni smaku widelca.

 

 

 

3. Wróbelek na gałęzi siedzi czy kuca?

 

- W Equestrii kuca, u was siada.

 

 

 

4. Jak się nazywa katar z dwóch dziurek naraz?

 

 

- Katastrofa.

 

 

 

5. Jak się nazywa mały Rosjanin?

- Mikrusek

 

 

 

6. Jak się nazywa państwo w Europie na literę K?

 

- Podziemne państwo Krzemno. Mili są nawet, chociaż niedowidzą.

 

 

 

7. Ile wind jest w Warszawie? 

 

- wystarczająco dużo  :discord: 

 

 

 

8. Dlaczego włazy do studzienek kanalizacyjnych są okrągłe? 

 

- Istnieją też kwadratowe, ale musisz uważniej poszukać. Okrągłe są okrągłe bo mogą.

 

 

 

9. Dlaczego niebo jest niebieskie?

 

- Bo nie wolno mi go przemalować na róż.

 

 

 

węże nie mają uszu?

 

 

- bo by nimi o wszystko zahaczały. I to u nich nie modne.

 

 

 

O wielki panie CHAOSU mam tylko jedno pytanie:
Czy pstrykasz palcami podczas rzucania czaru bo musisz czy ci się to podoba

 

- Pff. nie muszę pstrykać palcami by czarować co wiele razy udowodniłem. to tak tylko dla stylu. :discord2: 

 

 

 

1 Co to jest  xD trunsplitutu

 

- Jest tym czym w danej chwili najmniej się spodziewasz że będzie.

- Aha...

- Yhm  :lyra: 

 

 

 

 

 2 Czy lobisz dżem (tak lobisz a nie lubisz  :ming::awesomeface::soa1::soa2::kappa:  I <3 Emoticons :D)

 

 

 

- Odpowiem krótko. Lubie dżem. Ale bardziej lubię Jam. 

 

 

 

 

3 daj kamienia XD  :muffin:

 

- *Rzuca Toma*

133265252770.pngŁap.  :YEtmX: 

- Discord... mogła ucierpieć.

- Pff :discord2: 

 

 

 

 

1. Jesteś spokrewniony z Piasą? (potwór Taki...)

 

- Nie. Brakuje mu do mojego poziomu. jestem spokrewniony ze sobą, podpowiem.

 

 

 

 

2. Co sądzisz o królu Julianie z Pingwinów z Madagaskaru?

 

- Kaleczy język jak niektórzy w tym temacie. Myślę że mógłby w Equestrii wprowadzić drobne zamieszanie. Dajmy go Fluttershy, lubi takie zwierzątka.

 

 

 

 

3. Oglądałeś Krainę Grzybów? Jeśli tak, jak wrażenia?

 

- Oglądałem. wrażenia? Jakbym próbował sam siebie zahipnotyzować.

- To już wszystkie pytania.

- Na pewno? Trzeba przyznać że tym razem liczba osób była optymalna.

- obym nie musiał płacić za twoje rzucanie kamieniami...

- Sama chciała, to dałem  :spitfire2: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

- Kilka pytanek.
- Przygotowuję się do przyszłej roli.
- Kogo grasz?
- Siebie. Ale lubię dobrze odgrywać samego siebie.
- Przytaknę potwierdzająco... wracając do pytań.


 

Jak bardzo lubisz Twilight?

- Niesamowicie. W końcu dała mi drugą szanse i dwa razy ofiarowała przyjaźń. Nikt nigdy czegoś takiego dla mnie nie zrobił...

- Tylko się nie rozpłacz. :3

- Pff. Ja nie płaczę.  :discord: 

- Ta  :rd4: 

 

 

~Ekhem..

 

Kiedy wreszcie wyznasz swoje uczucia do Fluttershy ?! :OO

 

- Jest moim najlepszym przyjacielem. Wiele razy jej to wyznałem.

- Chyba nie o to chodzi...

- Hę? O... co wy ludzie macie z tymi romansami? <.<

 

1. Dlaczego jak coś wybucha ludzie krzyczą "Allah Akbar"?

 

- Ze względów religijnych. Powinni krzyczeć Discord Akbar. :discord: 

- Discord...

- No co?  :bonbon2: 

 

 

2. Jakie masz skarby w posiadaniu?

 

- Oczywiście że mam. Skoro Celestia ma, to ja nie mógłbym być gorszy. Moje skarby przewyższają twoją wyobraźnie.

- czemu tego nie widziałem?

- Gdyby skarb nie był ukryty to nie byłby skarbem.  :lyraamuse: 

 

 

3. Na czym byłeś ostatnio w kinie?

 

- Byłem na tej całej wycieczce Twilight do świata pastelowych ludzi.

- Nie podobało ci się?

- Tamta rzeczywistość jest podobna do waszej. W sumie w kolorkach bylibyście nawet lepsi. :discordfly: 

- nawet o tym nie myśl. :eyebrow: 

Edytowano przez Sajback Gray
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

- Nadeszło spooro pytań.

- To dobrze :3 grono moich fanów rośnie.

- Tia.

 

 

 

W skali od 1 do 3, która jest godzina ?

 

- 12:30

 

 

Panie Discordzie mam kilka pytań i oto one:

-Po pierwsze primo: Czemu tytułujesz się najpotężniejszym monarchą, skoro w Equestrii nawet nie ma monarchii, tylko tetrarchia, (rządzą 4 księżniczki: Celestia, Luna, Cadence, i Twi... Twi... Twi... ta czwarta co to przez cały 4 sezon była księżniczką bez teki), a ty jesteś poza władzą

 

- Próbujesz nadać chaosowi sens? Powodzenia. :v

- Cóż. Są one tetrarchią harmonii. Ja jestem monarchą dysharmonii. Wszechpotężnym i najpotężniejszym.

 

 

Po drugie primo: Jak to jest z tym Q, co to nawiedzał kapitana Picarda, czy to nie jest jakaś twoja rodzina? 

- Nie Po prostu jesteśmy podobni, nie miałem z tym nic wspólnego...

 

discord_and_picard_by_willdrawforfood1-d

 

*uśmiecha się niewinnie*

 

-Po secundo: Jak Ci się podoba druga zasada termodynamiki, wprowadzająca w świat nieład.

 

- Zasady są nudne. Chociaż ta wprowadza nieład, więc jest ok. Wszystko co chce to wprowadzić nieco entropii.

 

-Po pierwsze tertio: Jak się czułeś chyląc czoła przed odwiecznym wrogiem, który najsampierw zmienił Cię w kamień na 1000 lat, potem nasłał 6 szalonych klaczy by znowu Cię zmieniły w kamień, a potem wymyślił chytry plan, jak raz na zawsze odsunąć Cię jak najdalej od władzy.

 

- Wiedziałem że trzeba się ugiąć by zyskać wolność i przyjaźń. "Zmienię ich wszystkich w kamień i zostanie tylko Flutter :3" Takie myśli mi chodziły wtedy po głowie...

 

-Po drugie tertio: Co sądzisz o ludziach, którzy próbują Cię postawić w ringu z kosmitami takim jak np. Muskularny młodzieniec co chodzi w czerwonych gatkach na wierzchu i z dużym S na piersi, albo dumnym księciem warzywo-ludzi, który zarazem jest popularną przyprawą do zup. 

- Jestem zawsze gotowy do starcia. Niech mnie stawiają gdzie chcą, dopóki nie uwłacza to mojej osobie.

- To tobie coś uwłacza?

- Są takie rzeczy.

 

 

-Po trzecie i ostatnie tertio: Czy twoim wymarzonym ustrojem dla Equestrii jest anarchia, czy monarchia z tobą na czele?

 

- Anarchia ze mną na czele ;v

 

1. Jaki miałeś i jaki masz teraz (po "resocjalizacji") stosunek do Księżniczki Celesti?

- Przed "głupia księżniczka kolorowych kucyków. Przyda jej się jej kopniak w znaczek :3" Po, "Księżniczka kolorowych kuców. Przyda się jej lekki kopniak w znaczek" Po wydarzeniach z Tirekiem, jednak ją polubiłem.

 

 

2. Jaki miałeś i jaki masz teraz (po "resocjalizacji") stosunek do Księżniczki Luny?

- Przed "Głupia niewolnica Celestii. Może pomaluje jej gwiazdy na tęczowo a niebo na kremowo", po: "głupia księżniczka, która powróciła z księzyca. Zrobie z jej grzywy wate cukrową" Po wydarzeniach z Tirekiem, nadal ja średnio lubię.

 

 

3. Jakie to uczucie móc zmienić cały świat w centrum chaosu, za pomocą machnięcia ręką/łapą?

Z góry składam podziękowania, proszę o przebaczenie jeśli obraziłem waszą króleswko chaotyczną postać i proszę o jak najszybszą odpowiedź...

...Niem ma światła bez ciemności...

 

- Bardzo fajne. Możesz wszystko, nic cie nie ogranicza, masz moc absolutną władzę. Zabawa jest przednia.

- Fajnie skończyłeś. Discord lubi gdy ktoś się kaja.

 

1. Gdzie jest mój garnek z zupą grochową?

 

- A bo ja wiem. Rozejrzyj się.

 

2. Jaki jest numer kierunkowy do nigdzie?

 

- Podziel przez zero a się dowiesz.

 

3. Jest taka sytuacja. Mój dom się pali, mieszkam na 10 piętrze, aby się uratować wyskakuje z okna z krzesłem, wstrzymuje się do czasu aż krzesło nie będzie kilka centymetrów nad ziemią, aż nagle wyskakuje z krzesła i ląduje bezpiecznie na ziemie. Czy z punktu widzenia fizyki to jest jakiś cheat?

 

- Już ktoś na to odpowiedział.

 

 

4. Dlaczego jak ktoś nie rozumie matematyki lub fizyki to jest z automatu humanistą?

 

- Bo takie wasze ludzkie rozumowanie.

 

5. Dlaczego w moim mieście jest największy w Polsce pomnik Jana Pawła II, w parku miniatur? Przecież ten posąg Pudziana zgniecie te maleństwa...

 

- Chaos jest nieprzewidywalny. Musze odwiedzić to miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witajcie kochani, jak się cieszę że znowu wasze pyszczki widzę!

Tak my też tęskniliśmy, pod pana nieobecność znalazło się kilka pytań, z czego pierwsze są odemnie :P

Doceniam to, ale... nie

Wiem o co chodzi, ale to... dobra nie ważne, odpowiadaj jak ludzie pytają.

Eee hehe, więc takie pytanie.

1 czy gniewasz się za to że tak perfidnie wpadłem ci w kompetencje?

Żeby mi to było ostatni raz, jasne?

tumblr_inline_nkx2e81edr1rzfdvy.png

2 czy raczej doceniasz mą pomoc i zgadzasz się abym na promil pytań udzielał odpowiedzi? (Taki "czasoumilacz, dla niecierpliwych, rządnych odpowiedzi fanów ;) )

W sumie faktycznie umiliłeś im trochę życie, ale od teraz postanawiam spędzać trochę więcej czasu ze swoimi poddanymi i zapewniam że nie będziesz musiał tego robić.

Jakby co zawsze chętnie pomogę.

3 czyli mam sprzątnąć lodówkę :( ?

Jeszcze tego nie zrobiłeś? Leć!

4 wiesz jak fajnie się oblicza pierwiastki z liter?

Pewnie, chociaż wolę obliczać iloczyny z logarytmów gruszek z jabłoni.

No to skoro już wiedziałem co chciałem wiedzieć zajmijmy się kolejnym pytającym

O panie chaosu. Mam trzy sprawy z czego dwie są skierowane do twojego Sługi:

Oj się obraziłem

images45.jpg

Jak to masz więcej spraw do niego niż do mnie?

To może ja dam pytanie i ucieknę dyskretnie?

No niech będzie

Do Discorda:

Czytając kilka odpowiedzi udzielone przez ciebie, przyszło mi do głowy pewne nurtujące mnie pytanie... A mianowicie "Skąd wzięła się plotka o twoim (o ile można tak to nazwać, ponieważ użyte za chwilę słowo jest za słabe moim zdaniem) romansie z Celestią, i czy jest to plotka czy też prawda?

Proszę cię panie chaosu o przebaczenie w przypadku ewentualnego urażenia cię, jak i proszę o szybką odpowiedź...

Nie, to po prostu ona leci na mnie.

Dziękujemy za pytania *grach oułaa!!! hmmmpfffmmm*

I zachęcam do zadawania kolejnych (tym razem jednak do mnie) a jako że będę miał dla Was więcej czasu częściej będę udzielał Wam, odpowiedzi :D

Do zobaczenia.

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discordzie, obiecałeś odpowiadać częściej zatem już możesz.

Ale tak bez śniadania? Ow... *nom*

Miałem to przeczytać! aaach dobra, odpowiadaj a ja przeczytam to z czego liter nie zjadłeś.

 

O Władco Chaosu

Dziękuję_za udzieloną mi odpowiedź, chodź żałuję że uzyskałem ją na 1 pytanie z 3.

Arceus powinien się mi zająć. Mimo tego że sam dla siebie jestem władcą, podanym i armią to jednak uznałem że były one to zwykłego szaraka.

 

Jak pewnie się domyślasz, mam ja do ciebie następne pytania:

1. Czy kiedy słońce grzeje niemiłosiernie (jest upał jak chol@%a) i pojawiają się jakieś "negatywne" tego efekty, takie jak pożary udary słoneczne itd. to ma to związek z tobą czy też może z Księżniczką Celestią?

Jest to niezaprzeczalnie wina Celestii. Ona chce być sprawiedliwa, chce aby każdy jej poddany był równy, więc każdemu daje tyle samo słońca, ale jeśli ktoś lub coś (Celestia nie ma litości) zabiera go za dużo to kończy się to poparzeniami i pożarami. 

 

2. (Bez urazy) Jak byś zareagował gdyby ktoś cię nazwał władcą burdelu? (Ze względu że chaos np. nieporządek w pokoju, kibole na meczu, wielkie bijatyki na ulicach są nazywany burdelem, a są to przecież przykłady małego chaosu, tak samo jak to co się dzieje w zamtuzie)

*Discord wypił szklankę herbaty, po czym herbatą rzucił w pytającego krzycząc:* Kulturalni ludzie o polityce nie rozmawiają!

 

 

3. Skoro mówi się że serce nie słóga (ciekawe u kogo) i że czasem występuje chaotyczna miłość, to czy w przypadku takiej miłości odpowiedzialny za to jesteś ty czy Księżniczka Cadens?

Ogólnie miłością zajmuje się Cadence, ja jej tylko pomagam i tak kiedy ona zakochała się w Shining Armorze ja zakochałem w nim Chrysalis. Po za tym zawsze można rozsiewać miłość i pokój.

 

Najlepiej kałachem :v

 

 

4. Czy zechcesz podzielić się z nami (lub tylko z wybranymi) kilkoma twoimi przemyśleniami filozoficznymi na temat natury egzystencjalnej?

Zaiste jest to zacny temat wymagający wielu, jakże dogłębnych przemyśleń. Jednakże jako że u mnie wiek nie gra roli i życie z mocą chaosu jest świetną zabawą nie muszę myśleć jak to mi źle i nie dobrze na tym świecie. Życie jest wspaniałe!

 

5. Skoro jesteś starszy niż Księżniczka Celestia, to czy wiesz ile ma teraz lat, i czy pamiętasz jaka była jako źrebak?

Gdy była źrebaczkiem jej grzywa nie smakowała tak dobrze jak dziś. Po za tym niedługo ma urodziny, policzysz świeczki na torcie.

 

W przypadku obrażenia Waszej Chaotycznej postaci przepraszam...

Nikt nie jest na coś za stary, ewentualnie za młody...

Powiedzenie stary jak świat nabiera tu innego znaczenia, po za tym Discord to "władca chaosu" nie "władczyni" zatem go o wiosny można pytać.

 

 

1. 

--.. -. .- ... --.. .- .-.. ..-. .- -... . - -- --- .-. ... .- ..--..

Tak

.--. .. ... --.. . ... .. ..-.. -- --- .-. ... . .----. .- 

 

2. 

01000011 01111010 01111001 00100000 01110000 01101111 01110100 01110010 01100001 01100110 01101001 01101100 01100010 01111001 01110011 00100000 01111010 01100001 01110011 01110000 01101001 01100101 01110111 01100001 01100011 00100000 01110111 00100000 01101011 01101111 01100100 01111010 01101001 01100101 00100000 01100010 01101001 01101110 01100001 01110010 01101110 01111001 01101101

01000100 01101101 01110101 01100011 01101000 01100001 01110111 01100011 01100101 00101100 00100000 01101100 01100001 01110100 01100001 01110111 01100011 01100101 00101100 00100000 01110111 01101001 01100001 01110100 01110010 00101110 00101110 00101110 !

 

3.

Jakiego koloru jest d34ad6?

O cztery odcienie ciemniejszy od Chrysalis z drugiego kwietnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

No już dobrze odpowiadam.

Najwyższy czas. Pierwsze pytania od FriendJerzy:

27.11.2015, 14:53:44 FriendJerzy napisał:

Kim jesteś w Equestriia girls?

nauczycielem plastyki i apstrakcji?

1 Uczę ich matematyki. Kolejne pokolenie inżynierów nie będzie uznawało, że coś jest niemożliwe

p51-1.jpg

27.11.2015, 17:24:14 Dayan napisał:

1. Gdzie jest moje playstation?

2. Dlaczego pada śnieg?

3. Czemu nie czekoladowy śnieg?

1 Jeżeli waszym światem rządzą ludzie to sądzę że w sklepie za szybą i 15 cyfrową ceną. Ewentualnie na księżycu co by wiele wyjaśniało.

2 Nie podoba się? W końcu coraz bliżej święta.

3 Jeżeli czasem biały śnieg jest żółty, to pomyśl co by się z czekoladowym działo.

 

Discord, widzę, że ktoś tu działa wytoczył. Powodzenia. 

godzinę temu mylitaja napisał:

Daj kamienia:fluttershy3:

Mam jeszcze parę innych pytań do najwspanialszego władcy, czyli do Discorda. Jeśli możesz poznać najwspanialszą postać to czemu nie skorzystać. A zatem:

1.Dlaczego kucyki nie były szczęśliwe w equestrii stworzonej przez chaos? PRZECIEŻ BYŁA PIĘKNA! ! ! ! ! ! ! 

2. Jak to jest być  najlepszą istotą na świecie?  

3. Czy otrzymałeś już krystaliczną ciecz zwaną wodą?

4. Jeśli tak to czy była w szklane? 

5. Znowu to robię, ale poprzednie mi się skończyły. Daj czekoladową chmurę 

Ps. Czemu twój sługa bał się kiedy dałeś mi dwie poprzednie chmury?

6. Co robisz ze zdrajcami? 

7. Miałeś kiedyś problem z samooceną? 

8. Jak to robisz, że wyglądasz tak niesamowicie? 

9. Ile znasz sposobów na zniszczenie mojej szkoły? 

10. Jeśli uznasz że to możliwe to wybierz najlepszy i ją zniszcz.

11. Gdybyś przez jeden dzień miał być kimś innym to kim byś został? 

12. Kto cię nauczył wszystkiego? 

Gdybyś miał do wyboru uczyć się z Twilight Sparkle lub pojechać na wakacje z Pinkie Pie to wyszczotkowałbyś psa czy wyprowadził zęby? 

13. Czy to prawda, że masz prowadzić wykłady z chaosu?

14. Jeśli tak to kiedy i gdzie? 

15. Daj kamienia 

Zróbmy to! Aha, to twój własny kawałek skały :tom: 

1 Sam się nad tym zastanawiam, sądzę, że to przez fałszywą propagandę Celestii.

2 Świetne uczucie. Budzę się rano i mówię sobie "Dziś zrobisz coś wspaniałego", siadam wieczorem przy kominku i wiem, że zrobiłem coś wspaniałego.

Wtedy też zazwyczaj kucyki wylewają kakao z domów i na nowo ustawiają drzewa.

3 Czekam cierpliwie, liczę na przyjaźń Twilight Sparkle.

4 A jeśli nie?

D: aaaaaaa, Nie można dawać warunku z instrukcją co robić gdy jest spełniony bez instrukcji co robić gdy nie jest *komputer wyszedł o  własnych siłach*

5 Masz tu mleczną. *rzucił zwykłą, bo całkiem przypadkowo nieomylny władca chaosu się pomylił*

6 Ale jakimi? Gdy ktoś kogoś zdradza to co innego niż gdyby ktoś mnie zdradził.

Ps. Widać niektóry są zbyt ostrożni i minują chmury.

Dla bezpieczeństwa kazałeś zaminować też miny. :burned:

7 Nie, no skądże.

8 Piję dużo wody.

9 Ale tylko możliwych, czy tych niemożliwych także?

10 Nie, będę patrzył jak i niedobzi ludzie ludzie próbują cię uczyć :P 

11 W sumie wybierać nie muszę i ograniczeń żadnych nie ma

tumblr_m2vtbusvLA1rnl2pl.jpg

Ale Chrysalis kolejny raz bym nie został. W swoim ciele jednak najlepiej.

12 Po prostu miałem wrodzony talent, nikt nie musiał mnie uczyć i ja też nie musiałem tego robić.

Poszedłbym na kręgle by złowić rybę a potem zjadłbym kurczaka i popił ołowiem.

13 Był taki plan, ale środki są nieco zbyt skromne.

Jeśli czas to pieniądz to nie mamy ani grosza.

14 Na razie pozostaje tow sferze marzeń.

15 Już dostałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chaos zupełny to zupełne niepoukładanie, natomiast to co ty robisz jest niespodziewane, ale nie chaotyczne, a więc przewidywalne, a więc można wytyczyć wzór według którego postępujesz. Twój chaos jest więc bardzo... uporządkowany? Niee... charmoniczny!  Tak, to to słowo, nie zaprzeczaj! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...