Skocz do zawartości

Nowy Pegaz w Ponyville [NZ][Random][Przygoda][Slice of life]


Czy mam pisać dalej o przygodach Cloudsa?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mam pisać dalej o przygodach Cloudsa?

    • Jasne że tak! "Nowy Pegaz.." jest genialny i nie mogę doczekać się kolejnych rozdziałów! Musisz pisać dalej, albo przyjdę do ciebie do domu i cię zmuszę!
    • Chętnie czytam "Nowego Pegaza..", ale nie mam na jego punkcie jakoś specjanej obsesji. Pisz dalej.
    • "Nowy Pegaz.." to po prostu kolejny fanfik który czytam a który nie wnosi nic nowego do historii o kucykach , oprócz kolejnego bezsensownego OC.. Możesz pisać dalej, ale nie musisz. Nie obchodzi mnie to.
    • Człowieku.. "Nowy Pegaz.." to kolejny śmieć na tym forum i lepiej by było gdybyś go usunął. Jesteś do bani. Daj sobie spokój.


Recommended Posts

Czołem Towarzysze! :salut:

Tu znowu ja, Nadworny Korektor Cloudsa i Samozwańczy Minister ds. Udźwiękowienia "Nowego Pegaza w Ponyville".

Czas na ogłoszenia parafialne:

Chciałbym naprostować obecność błędów w ostatnim rozdziale. (Chief, dzięki za sygnał)

-Biorę na siebie całą winę, ponieważ dałem do publikacji SUROWĄ wersje Fika... Cóż za Faux Pas

Dopóki status "wyczyszczonej" wersji rozdziału uznaję za "Zaginiony we wszystkich pięciu wymiarach" dopóty zamieszczony materiał będzie tylko grubsza wyczyszczony. Póki nie znajdę poprzednio obrobionej wersji lub czasu na ponowną pełną korektę jest prawdopodobieństwo znalezienia błędów...

-Za wszelkie zakłócenia w odbiorze przepraszamy :rainderp:

Premierowy song postaram się obrobić/wyklarować/zamieścić do czwartku lub piątku (14-15.03). Przepraszam za poślizg, ale educationem est patientia (czy jakoś tak)

Pokornie zasłużoną krytykę przyjmujący alias Minor Sax minorpiecz.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Heretyku! Polski dubbing wspieraj!

A tak na serio to jakoś tak mi się przykleiło i brzmi dość słodko i normalnie jak na slice of life przystało.. Sam nie wiem co mnie tak.. nieważne z resztą. Napisałem i już!

A co do lajtowości.. podobał wam się serial? To na kiego zmieniać kuce w maszyny do rombania zombie? Tak jest git, i mimo że daję trochę zza dużo Cloudsa, to mam nadzieję że nie jest źle. Pozdro dla czytelników!

CS.

Ps. next rozdział się robi, ale bardzo powoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nowy Pegaz w Ponyville, Rozdział IX - Śnieżna Przygoda

 

Ha-ha! Kolejny rozdział!

Nad Ponyville zaczął padać pierwszy śnieg. A Slasher zdecydowanie gardzi śniegiem. CZy jego przyjaciółkom uda się wyciągnąć marudnego pegaza poza dom i sprawić by dobrze się bawił? Jakie monstrum obudzą CMC? I jak daleko Pinkie potrafi się ślizgać? Daleko, panie narratorze, daleko!

 

Nowy Pegaz w Ponyville! Zapraszam do lektury!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardzo ciekawy fic, udowadnia że nie potrzeba jakiś potworów, kucyków-zombie czy krwi by zrobić dobre opowiadanie. Bardzo przyjemnie się czyta i jest to (dla mnie) odpoczynek od tych wszystkich ficków typu "Silent Ponyville" czy "Efekt Motylka" ;). Bardzo chętnie będę czytał następne rozdziały i życzę dobrej weny :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

"Nowy Pegaz.." wylądował w końcu gdzieś poza forum!

http://fiction.mlppolska.pl/fanfic/50/Nowy-Pegaz-w-Ponyville

MLP Fiction to największa, Polska strona zbierajacą fanfiki naszych rodaków. Zapraszam na stronkę, do czytania innych opowiadań.

Rozdziału nie ma. Intensywnie nad nim pracuję i utknąłem w miejscu. Ale już niedługo mam nadzieję że się pojawi (bo będzie krucho, jak mi na chatę wjdziecie i będziecie pilnować czy piszę :P )

Czemu zamieszczam posta? Bo mało osób komentuje a wątek ląduje na trzeciej stronie listy. Mam nadzieję że zachecacie do czytania.

Dzięki wam, którzy trwacie i czekacie. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...
8.11.2013 at 09:19 Clouds Slasher napisał:

Praca w toku, świąteczny rozdział, więc czekam na wenę ;P

Brak czasu, brak weny, brak.. brak. Wielu ludzi pewnie zapomniało już o fiku, ale zapewniam, niedługo ruszam dalej!

Oby wena powróciła bo powiem szczerze szanuje ludzi którzy poświęcają swój cenny czas na napisanie nam tych opowiadań żebyśmy mogli spragnieni historii wracać i wracać 

mam nadzieje że powrócisz w blasku chwały.:trixie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor ostatni raz logował się w 2013 (chyba że siedzi cały czas na anonimowym logowaniu), ale OK. Może zachce mu się ożywić i dokończyć fanfik sprzed czterech lat w dziale pełnym nowszych opowiadań :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...