Skocz do zawartości

Nowy Pegaz w Ponyville [NZ][Random][Przygoda][Slice of life]


Czy mam pisać dalej o przygodach Cloudsa?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mam pisać dalej o przygodach Cloudsa?

    • Jasne że tak! "Nowy Pegaz.." jest genialny i nie mogę doczekać się kolejnych rozdziałów! Musisz pisać dalej, albo przyjdę do ciebie do domu i cię zmuszę!
    • Chętnie czytam "Nowego Pegaza..", ale nie mam na jego punkcie jakoś specjanej obsesji. Pisz dalej.
    • "Nowy Pegaz.." to po prostu kolejny fanfik który czytam a który nie wnosi nic nowego do historii o kucykach , oprócz kolejnego bezsensownego OC.. Możesz pisać dalej, ale nie musisz. Nie obchodzi mnie to.
    • Człowieku.. "Nowy Pegaz.." to kolejny śmieć na tym forum i lepiej by było gdybyś go usunął. Jesteś do bani. Daj sobie spokój.


Recommended Posts

okadkabyms.png
Akcja opowiadania dzieje się między sezonami 2 i 3. Rainbow Dash jest najlepszym pegazem na świecie, jednak nawet i jej zdarza się potrącić innego pegaza (szczególnie jeżeli chce się zrobić Sonic Rainboom zakończone efektownym piruetem i serpentyną skierowaną w dół, po czym miękko wylądować na ziemi). Strącony na ziemię pegaz zostaje momentalnie zaatakowany magią przyjaźni Twilight Sparle i jej przyjaciółek. Clouds Slasher skrywa jednak tajemnicę - wyraźnie opiera się przed ujawnieniem swojego pochodzenia. Problemy ze skrzydłem, nowy wróg, a potem szara monotonia sowicie napiętnowana różowymi odciskami kopyt (O co Panu chodzi, Panie Narratorze?!)
O nic Pinkie, o nic..
"Nowy Pegaz.." to historia jak najbardziej wpasowująca się w klimat serialu - nie znajdziecie tu krwi, orgii czy efektownej apokalipsy. Ale nawet spokojne życie kucyków może być całkiem interesujące. Zapraszam do lektury - CS.

Oto on:
Nowy Pegaz w Ponyville
Rozdział I - Nowy Przyjaciel
Rozdział II - Mglista Nienawiść I
Rozdział III - Mglista Nienawiść II
Rozdział IV - W pogoni za pracą
Rozdział V - Odmagiczniona
Rozdział VI - Podróż do głębin domu
Rozdział VII - Urodzinowa Imprezka
Rozdział VIII - Opowiastka na dobranoc
Rozdział IX - Śnieżna Przygoda
Rozdział X - Wigilia Przyjaciół
Rozdział XI - Strącając sople z drzew
Rozdział XII - Sięgnąć chmur
Rozdział XIII - Konkurs muzykantów
Rozdział XIV - Najszybszy z pegazów
Rozdział XV - Wielki i Wspaniały Epos Twilight Sparkle!
Rozdział XVI - Zwierzak do towarzystwa
Rozdział XVII - Obóz lotników
Rozdział XVIII - Słońce, Plaża, Klacze ;)
Rozdział XIX - Wielki Wyścig Walkirii I
Rozdział XX - Wielki Wyścig Walkirii II

Mam najlepszego korektora pod słońcem - Minor Sax. Dzięki Celestio! :molestia:

Edytowano przez Dolar84
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Przeczytałem i muszę przyznać, że świetnie prowadzisz dialogi. Wszystko jest takie dynamiczne. Bardzo dobrze oddane zachowania bohaterów. Ale mam nadzieję, że masz pomysł na fabułę, bo przynajmniej mi, ciężko byłoby wymyślić co dalej... To taki średni temat, chyba, że czymś nas zaskoczysz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ludu! Update! Nie jest to jeszcze skończony choćby pierwszy rozdział, ale nieźle się na męczyłem więc... (krzyk Fluttershy) MACIE MNIE DOCENIĆ!!! A tak na serio, to wciąż poszukuję pre-readerów, więc zgłaszać się. A napisanie tego idzie mi tak ciężki=o, ponieważ, mam jedynie ogólny pomysł na dalsze rozdziały, a nie na następne kilka zdań. Co więcej próbuję napisać to w formie odcinków (mam nadzieję, że dożyję dwudziestego szóstego rozdziału) Tak więc ludu, enjoy the show.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Tak więc kolejny rozdział. Uff... Było ciężko, ale skończyłem wstęp i przechodzę do nudnej codzienności i zwykłych problemów w kucykowym uniwersum. Ale, ale! Nie będzie aż tak nudno! Będzie dużo Clouds'a, :twilight2: Twi, :spike: Spike'a, :rarity5: Rarci, :pinkie2: Pinkowego szaleństwa, :aj: Applejack i :bigmac: zbijania jabłek, oraz o dziwo - :scootaloo: Scotaloo (sam nie wiem jak ona wtargnęła do mojej świadomości, ale postanowiłem zrobić rozdział poświęcony tej pomarańczowej klaczy). Tak więc czytajcie dalej, zachęcam!

Rozdział I

Rozdział II

Rozdział III

W następną niedzielę postaram się zamieścić kolejny rozdział i postaram się trzymać tego dnia tygodnia. Tak więc do zobaczenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 rozdział już skończyłem, oto on:

Nowy Pegaz w Ponyville, Rozdział IV

Gorzej z rozdziałem 5... ale powoli do przodu i jakoś skończymy. Przepraszam, że wczoraj nie dałem rady, ale miałem dużo rzeczy na głowie. Postaram się tym razem być punktualny i dać rozdział w Niedzielę, ale nie wiem o której godzinie. Dla tych którzy nie czytali wcześniejszych rozdziałów:

Rozdział I

Rozdział II

Rozdział III

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Wszystkie 4 rozdziały przeczytane. Mam nadzieje że jeszcze ujrzę Cloudsa w akcji. Piszesz bardzo dobrze. Świetne przygody głównego bohatera. W ostatnim rozdziale bardzo ładnie opowiedziałeś historie z bardzo dobrym morałem (listem do księżniczki) - spokojnie można by było tą opowieść zawrzeć w serialu. Brawo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...