Skocz do zawartości

The Sims z MLP


Kamiiru

Recommended Posts

Siemka, ostatnio na FGE widziałem grę The Sims 1 w której była Oktawia i Vinyl . :octaviahug::vinylhug:

Ktoś z was orientuje czy da się sciagnąć tan dodatek?

Gdzieś wala mi się płytka z The Sims więc bym chętnie odkurzył te grę. :fluttershy4:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie The sims w wersji kucykowej zajęło by dużo czasu i budżetu + EA doczepiło by się o prawa autorskie. Cóż. Hasbro mogło by spróbować stworzyć jakąś własną grę, dużo by im to zysków też przyniosło, jak my nie możemy wykorzystywać ich materiałów to może oni sami zrobią?

A co do modyfikacji.. też by dużo czasu zajęło, chyba, że ktoś chce się podjąć ;D Trzeba podbić do top programistów, modelerów i animatorów w fandomie ;P

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasbro mogło by spróbować stworzyć jakąś własną grę, dużo by im to zysków też przyniosło, jak my nie możemy wykorzystywać ich materiałów to może oni sami zrobią?

A co do modyfikacji.. też by dużo czasu zajęło, chyba, że ktoś chce się podjąć ;D Trzeba podbić do top programistów, modelerów i animatorów w fandomie ;P

Hasbro ma w D gry. Skoro od 2010 nie zrobili nic, to nic nie zrobią. W cztery lata  można zrobić (lite)RPG o skali Skyrima (żart) - Eqiestria. Ale tak na serio gra przygodowa, widok TPP + zadania poboczne etc. Cztery lata? Gdyby chcieli to by zrobili.  

 

Mini modyfikacje można zrobić samemu. Sam zrobiłem: komentarze do UT2004, Serious Sama (prace zawieszone), Worms Armageddon. Mówiąc krótko, jeśli plik gry da się otworzyć win rarem, a najczęściej dziwaczne rozszerzenia to ukryte .rar, a pliki audio to ogg, wav, mp3 (inne znane) to nie ma problemów.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasbro mogło by spróbować stworzyć jakąś własną grę, dużo by im to zysków też przyniosło, jak my nie możemy wykorzystywać ich materiałów to może oni sami zrobią?

 

Błąd w rozumowaniu. Hasbro tworzy przede wszystkim zabawki i bajki będące reklamą zabawek. Od nich żadnej gry nigdy nie dostaniemy (co najwyżej planszową). Jak ktoś chce się łudzić na oficjalną grę o tytule "My Little Pony", niech szuka gdzie indziej np. u EA, które masowo wypluwało z siebie gry o innym produkcie Hasbro "Littlest Pet Shop" (wiem to, bo moja siostra zbiera te figurki i gra w te gry). Niech ktoś uśmiechnie się do elektroników, może to coś da :P

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EA to wydawca, nie producent. Moloch pod którego podlega x-firm. Jeśli ktokolwiek miałby stworzyć oficjalną grę na podstawie MLP na coś innego niż na komórki/tablety, to sam powierzyłbym to zadanie UbiSoftowi. Mają talent. 

 

A tak przy okazji - MLP na androida to chłam. Nie lubię Pay to Win

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to nawet nie liczę na to, że ktokolwiek podejmie się zrobienia gry MLP w klimatach sims/RPG. Za dużo roboty, prawa autorskie i te sprawy. Jedyna nadzieja w Chinach, tam robią podróby wszelkiej maści. Już podrobili lol'a zamieniając bohaterów na mieszankę postaci z anime i filmów. Może zrobią coś z MLP. Jest też szansa, że Japończycy stworzą Visual Novel z MLP, ale nikła. 

 

A co do filmików to widziałam i jest to animacja. Niestety. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli oficjalną współpracę. I nie tyle wielkie RPG co raczej RPG w wersji BARDZO lite. Ot mamy najważniejsze lokacje z serialu, wykonujemy proste zadania (coś zręcznościowego - jakiś lot przez obręcze czy "weź X zanieś Y") za co dostajemy punkty i pieniądze. W kilku podstawowych sklepach można zmienić wygląd (Rarity?) kupić jedzenie (Applejack) etc czy rozdzielić punkty doświadczenia (powiedzmy przyjaźni) na różne rzeczy. Z każdym napotkanym kucykiem można by przeprowadzić krótki dialog. Ot taka gierka dla każdego. 

 

Jeśli jakieś podrzędny producent jest w stanie stworzyć Świat Kucyków to nie widzę problemów, aby Hasbro nie mogło dogadać się z utalentowanym producentem gier. Skoro nie chcą, to ich sprawa. Koszt wytworzenia zabawek jest mniejszy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. :twiblush2: . W sumie można by był zrobić taka nakładkę że zamiast sima był by kucyk. Tak samo jak w symulatorze rolnictwa można mieć Ursusa C 330,360.380 itp.

Lub w GTA Poloneza. malucha lub Ładę .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A tak przy okazji - MLP na androida to chłam. Nie lubię Pay to Win

Czemu, mi tam się podoba. I nie trzeba płacić, żeby przedostać się na kolejne poziomy, tylko to wymaga odrobiny cierpliwości.

Mnie trochę drażni tam że jest mało mini gier konkretnie 3 (piłka, gwiazdy i zbieranie jabłek) a i bonus w postali latającego kuca.


Zgodzę się, to w sumie największy minus.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, podmiana modeli postaci to wyższa szkoła jazdy. Co innego audio. To nie takie trudne.

 

A jeśli chcesz przynajmniej mieć namiastkę MLP w simsach kup dodatek Zwierzaki do Sims 3. Miałem na konsoli 3DS. Fajne, bo można wcielić się w zwierzaka i nieźle "zdenerwować" właściciela.  


Czemu, mi tam się podoba. I nie trzeba płacić, żeby przedostać się na kolejne poziomy, tylko to wymaga odrobiny cierpliwości.

Zgodzę się, to w sumie największy minus.

A wiesz, że jeden z serwisów internetowych (IGN?) obliczył, że aby za darmo ukończyć trzeba w nią grać... 10... lat. Oszustwa nie wchodzą w grę. Chcesz wygrać? Płać. Dla mnie gra ma sprawiać przyjemność i kupę frajdy a nie sprawdzać czy wybudowali tą przeklętą stodołę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A wiesz, że jeden z serwisów internetowych (IGN?) obliczył, że aby za darmo ukończyć trzeba w nią grać... 10... lat. Oszustwa nie wchodzą w grę. Chcesz wygrać? Płać. Dla mnie gra ma sprawiać przyjemność i kupę frajdy a nie sprawdzać czy wybudowali tą przeklętą stodołę :P

 

Z tym to się zgodzę. Mnie dobija to że na np wybudowanie domu po 15 poziomie czy usunięcie głupiego kamienia potrzeba nawet 2 godz czekać. :pinkrage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 2 godziny? Chopie w Dungeon Keeperze na androida 3 i pół godziny na przebicie się przez małą ścianę (a żeby się rozbudować i wykonać zadanie trzeba się przebić przez przynajmniej kilkadziesiąt) więc i tak jest nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A wiesz, że jeden z serwisów internetowych (IGN?) obliczył, że aby za darmo ukończyć trzeba w nią grać... 10... lat.

No jeśli ktoś gra tylko po to, żeby skończyć... Ja nie. I bardzo przyjemnie mi się grało.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół biedy jeśli gra jest oparta na mikropłatnościach, a ma choć trochę gry w grze, jest chociaż trochę grywalna pomimo długiego czasu oczekiwania na wykonanie jakiejś czynności i producent gry nie obraża się na słabe recenzje i złe opinie posiadaczy owego tytułu.

 

Wspomnę raz jeszcze o Dungeon Keeperze, który to... nie ma nic wspólnego z graniem, a tylko wyłudza hajs od graczy, więc jak nie trudno się domyśleć gra zbiera bardzo niskie oceny, a na metacriticu uzyskała od graczy ocenę 0.2. Producent Electronic Arts (dlaczego to mnie nie dziwi?) obraził się na negatywne recenzje i powiedział, że skoro podobały się graczom stare wersje, to niech sobie w nie grają. Nie dość, że nie da się cieszyć grą, to jeszcze autor strzela focha. Po prostu super...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...