Skocz do zawartości

Sygnatury, avatary....


Recommended Posts

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli nie sprawiłoby Ci to kłopotu to poproszę sygnaturę z Luną, Cadance, Celestią i Twilight (jako alicorn), oraz avatar z Chrysalis i Nightmare Moon, jeśli się obie zmieszczą. Jak nie, to tylko Chrysi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje prace są coraz lepsze! 

Co nie mam na myśli, że wtedy były złe, ciągle były wspaniałe. 

Zrobisz mi sygnaturkę z szopem praczem? Najlepiej aby tło było w odcieniach zieleni, a szop miał słodką mordkę.

 Twoja sygnatura Cassidy: tumblr_n15lwbhrvS1t8djt3o1_500.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

To i ja poproszę :3. Sygnaturę z jakimś ładnym i w miarę możliwożci teraźniejszym zdjęciem Orlanda Blooma i napisem: Orlando Bloom assistant. (Chyba, że poprawnie to się powinno pisać inaczej, bo jestem BARDZO słaba z angieskiego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to znowu coś zamówię:

1. Sygnatura z Discordem. Osobno 3 teksty

- Don't hate me cause I'm funny

- Don't hate me cause I'm beautiful

- You should hate me cause I'm better than you

Trzeci tekst, niech będzie się wyszczególniał.

1. Sygnatura z Walterem do kompletu. A dodatkowo dopisek: The angel of death, let cable puppeteer, shortens your life.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten... no... nie żebym się czepiała, ale mam wrażenie, że w niektórych pracach źle zeskalowałaś wektory/rendery, a w innych jest źle dopasowane tło, np. w tej tło w ogóle nie pasuje do koloru najbardziej rzucającego się w oczy. Nie mówię, żeby był taki, że aż się zlewa z obrazkiem, tylko, żeby był w przybliżonych barwach. Mam nadzieję, że cię nie obraziłam tą uwagą. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten... no... nie żebym się czepiała, ale mam wrażenie, że w niektórych pracach źle zeskalowałaś wektory/rendery, a w innych jest źle dopasowane tło, np. w tej tło w ogóle nie pasuje do koloru najbardziej rzucającego się w oczy. Nie mówię, żeby był taki, że aż się zlewa z obrazkiem, tylko, żeby był w przybliżonych barwach. Mam nadzieję, że cię nie obraziłam tą uwagą. :)

Trudno jest dobrać odpowiednie tło, do kilku różnych obrazków, jednak sądzę, że nie jest aż tak źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...