Skocz do zawartości

[Konkurs] Przyszłość Diamond Tiary


Recommended Posts

Przyszła pora na pierwszy konkurs w dziale Diamond Tiary!

Temat to "Przyszłość Diamond Tiary" Jak będzie wyglądać? Czy będzie miała rodzinę? Dzięki swojej chciwości wespnie się na szczyt kariery? A może przez jej charakter nikt nie będzie chciał jej zatrudnić?

Waszym zadaniem jest przedstawić przyszłość Diamond Tiary w formie rysunku, figurki czy czego tam chcecie (może to być nawet figurka ze śniegu, którego nigdzie nie ma :D). Liczę na waszą kreatywność!

Pierwsze miejsce dostanie forumową odznakę. Macie czas na przysyłanie swoich pięknych dzieł do 23 lutego do godziny 23.59. Prace oczywiście do mnie na PW. W jury zasiądę ja i drotkat.

Podstawowe zasady:

1. Zakaz gore, r34.

2. Można wysłać kilka prac, ale jeśli będą w różnej tematyce.

To chyba wszystko, pozostaje mi tylko życzyć

Powodzenia!

Ps. I dziękuję drotkat za pomoc.

Link do komentarza

Przyszła pora na pierwszy konkurs w dziale Diamond Tiary. Jest to konkurs plastyczny. Temat przewodni to ,,Przyszłość Diamond Tiary''. Jak będzie wyglądała, czy będzie miała rodzinę, jaką, to wszystko zależy od was! Prace przesyłajcie mi na PW do 23 lutego. Powodzenia!

Przydałyby się do tego jakieś zasady, chyba że to Twój chytry plan żeby ludzie się dopytywali, aby nabijali posty w dziale.

Gore/r34, zakaz kopii, kto to będzie oceniał.

Tak poza tym to mam złe odczucia co do udziału The Tinki MLP, patrząc po waszych tytułach nie trudno zgadnąć kto będzie faworyzowany. Nie mówię że mogłaś o tym pomyśleć, tak tylko zastrzegam.

Link do komentarza

W takim razie też wezmę udział. Pomysł według mnie ciekawy, nie widziałam podobnego. No, chyba że pobuszowałaś w archiwum, znalazłaś stare konkursy, skopiowałaś temat i tak dalej. Chociaż w to wątpię i mam nadzieję, że tak jest. Życzę powodzenia innym uczestnikom oraz organizatorce, by wszystko poszło tak jak należy. I jeszcze. Rozwiń swoją wypowiedź, wpisując kto będzie oceniał te prace, regulamin, a także jakieś słówko o nagrodzie, a może nawet rysunek jak ona wygląda. Dodaj jakąś grafikę, związaną z tym tematem, by dać coś w rodzaju przykładu dla pozostałych.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...