Skocz do zawartości

Organizacja Krucjat yay!


SystemShy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

UWAGA UWAGA

Znaczkowa Liga ma przyjemność ogłosić, kto w lipcu będzie cieszył się Nagrodą Miesiąca!

63fa6hd.png

Tą osobą jest...

SPIDIvonMARDER

Gratulujemy, oraz zapraszamy wszystkich chętnych do aktywnego brania udziału we wszelkich tematach, zabawach, eventach w dziale oraz do zadawania pytań do Znaczkowej Ligi!



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nie ma mnie ledwo parę dni, a tu już CMC są na powrót klaczami? I jeszcze w dodatku nie miałem okazji zaproponować imienia dla Babs?

Ja tu wracam z wyjazdu-z-ograniczonym-dostępem-do-internetu z głową pełną pomysłów, a tymczasem zabawa już się skończyła?

No cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak tylko... podzielić się moimi pomysłami mimo wszystko xD

Cutie Mark Crusaders Super Heroes!

e8dd.jpg

 

Ilustracja powinna przedstawiać męskie wersje CMC, ale nie bardzo szło znaleźć je w wystarczająco bojowych pozycjach, więc tym razem pozostawiam to Waszej wyobraźni.

 

 

 

Źródła inspiracji:

 

Oraz pomysły które przewinęły się podczas zabawy.

 

 

 

Poza tym mam parę przemyśleń:

1. Macie jakiś lepszy pomysł na bohatera dla Babs? Bo dla pozostałych bohaterek wybrałem postaci poniekąd pasujące charakterem, ale dla Babs nie miałem pomysłu, więc wziąłem postać najbliższą imieniem.

 

2. Co do imienia dla Babs Seed (poza kontekstem superbohaterów) to rozważałem jeszcze Guds Sith...

 

3. Macie jakieś pomysły na motto naszych superbohatereków? Myślałem nad czymś w rodzaju:

"With our powers combined, we are THE CUTIE MARK CRUSADERS SUPER HEROES!

In order to get our cutie marks, we fight evil in all it's forms, protect the innocent and make sure justice always wins!

CUTIE MARK CRUSADERS SUPER HEROES - Fight the fight!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

UWAGA UWAGA

Znaczkowa Liga ma przyjemność ogłosić, kto od sierpnia będzie cieszył się Nagrodą Miesiąca!


63fa6hd.png

Tą osobą jest...


Gratulujemy, oraz zapraszamy wszystkich chętnych do aktywnego brania udziału we wszelkich tematach, zabawach, eventach w dziale oraz do zadawania pytań do Znaczkowej Ligi!


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dosyć dawno się zgłaszałam, do zabawy "Znajdź komuś CM"(chyba w kwietniu) i nic, więc przypominam.. (Umm.. Jeśli mogę).

Z góry, dziękuję :)

Wiemy, wiemy. Wystarczy zajrzeć do naszej listy (którą kiedyś pokazywaliśmy), aby zobaczyć ile jest osób chętnych do naszych zabaw - obecnie głównie do tej, ponieważ inne zabawy mają zwykle charakter eventowy, lub mamy inne listy. Chętnych jest całkiem dużo, a my staramy się dawać następne osoby aż będzie można z czegoś wybrać odpowiedni znaczek oraz talent. Niektóre osoby trzymamy dłużej na liście, ponieważ zależy nam na tym, aby nie było problemu ze znalezieniem dla tej osoby znaczka, bo co można powiedzieć o użytkowniku który jest na forum trzy dni? Ale spokojnie, następną osobą dla której będziemy szukać uroczego znaczka oraz talentu będziesz Ty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...