Skocz do zawartości

Pamiętnik


Churchille

Recommended Posts

Diamond, co to za książka?

Nieważne! Po za tym to mój prywatny pamiętnik!

Ale tu nic nie ma!

Ale będzie!

Drogi pamiętniku!

Dzisiaj był bardzo dziwny dzień. W szkole gładkie boczki mówiły, że to, że nie mają znaczków, jest lepsze, niż jakby je miały. Co prawda mówią tak codziennie, ale dzisiaj tak jakoś dziwnie. Zachowywały się tak beznadziejnie i próbowały przeciągnąć Silver Spoon na swoją stronę. Na szczęście zadzwonił dzwonek i przerwa się skończyła. Nie, żebym aż tak lubiła lekcje, ale to nie była najlepsza sytuacja. A potem jeszcze Harmony znalazła mój pamiętnik! Na szczęście jeszcze nic tam nie było. Silver Spoon dzisiaj przyszła do mnie po lekcjach. To była zabawa! Wymyślałyśmy i zapisywałyśmy sposoby, jak możemy zajść za skórę Znaczkowej Lidze, aż nagle zabrakło nam kartek. Nie zapisywałyśmy już, ale nadal wymyślałyśmy. Może kiedyś wstawię kilka naszych pomysłów. Muszę już kończyć.

Diamond Tiara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wpis 2

Drogi pamiętniczku!
Dzisiaj do szkoły przyszła Księżniczka Twilight Sparkle. Opowiadała o różnych rodzajach magii, jak ją poprawnie wykorzystywać i inne takie rzeczy. Nie słuchałam, tak jak większość kucyków ziemskich i pegazów. W większości słuchały jednorożce, które jeszcze nie do końca potrafią czarować. Później mogliśmy zapytać się jej o to, o co chcieliśmy. Teraz słuchało więcej osób. Jakiś ziemski kucyk zapytał się, czy może być jednorożcem. Jakby w ogóle nie doceniał naszej wartości. Oczywiście Księżniczka odpowiedziała, że nie. A na ostatniej lekcji przyszedł do nas nowy kucyk. Nie miał znaczka. Po lekcjach z Silver Spoon śledziłyśmy go. CMC chciały, żeby do nich dołączył, ale on nie chciał. Spytałyśmy się go, jak ma na imię. Nazywał się Chaos. Harmony mi coś o nim mówiła, że to brat jej ponyfikacji, czy coś. Muszę już kończyć.
Diamond Tiara.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wpis 3

Drogi pamiętniczku!

Dawno mnie tu nie było, ale wiesz, szkoła i inne rzeczy zajmowały mnie i nie miałam czasu tutaj zajrzeć. W szkole robiliśmy przedstawienie i nie było łatwo. Znaczkowa Liga myślała, że zdobędą na tym znaczki. Zaczynam myśleć, że one naprawdę nie mają talentów. A nie! Mają talent do nie zdobywania znaczków. Wracając do przedstawienia, było nudne. Tytuł to ,,Wiosenne płatki''. Było o tym, że podczas sprzątania zimy nagle zaczął padać śnieg. Pegazy nie mogły rozpędzić chmur, więc wszystkie kucyki razem przegoniły zimę. Ja byłam Panią Burmistrz, a CMC jakimiś tam kucykami. Muszę już kończyć!

Diamond Tiara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...