Skocz do zawartości

[Dyskusja] Czy Diamond Tiara się zmieni?


Lyka Kimba

Recommended Posts

Pytanie jest proste: Czy Diamond się zmieni i zacznie szanować nasze CMC? Może nie jest to możliwe? W tym temacie można podzielić się swoimi opiniami, podyskutować o nich, ocenić skalę w jakiej Diamond przestanie śmiać się z CMC, czy może ona w ogóle się nie zmieni? Tutaj liczy się wasze zdanie i opinia, możemy chyba zaczynać? A więc dyskusję czas zacząć!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale hobby CMC to na razie pogoń za znaczkiem, a Tiara jest taka dla innych ponieważ jej ojciec jest bogaty, więc ona uważa się za królową większą niż Celestia, a każdy wie, że takie dziecka nie są najmilsze. Chyba, że ją spłukać do grosza.

Diamond powinna mieć coraz więcej obrazów z przyjaciółką, a tym czasem widzę dość sporo jej z Sweetie Belle, lub Apple Bloom,

niestety nie miała żadnego z Scootaloo, ale wątpie by to miało na coś wpływ, jest jaka jest. Nikt tego nie zmieni, no może producenci .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie  to będzie tak:

Diamond Tiara nadal będzie, tak delikatnie ujmując niemiła dla Cutie Mark Crusaders dopóki nie zdobędą znaczka. Kiedy je zdobędą, mam wielką nadzieję że wtedy będzie ich szanować i że się z nimi pogodzi. A jeśli nie, to będzie znaczyło że Tiara nigdy się dla nich nie zmieni, nawet jeśli CMC uratowały by jej życie ona nadal będzie dla nich wredna i nie tolerancyjna. Ale czy producenci dadzą w ogóle znaczki CMC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W odcinku ,,Twilight Time'' widzimy, że może być miła dla nich, jeśli chodzi o sławę. Chciałaby być sławna i dlatego może się posunąć nawet do bycia miłym dla CMC. Więc jeśli będzie miała szansę być sławną, zrobi wszystko. A może się zmienia? Była dla nich miła tak, jakby była ich najlepszą przyjaciółką. Ale raczej dobra nie będzie. Wymagać takich rzeczy od serialu dla małych dziewczynek?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Nie zmieni się, dopóki jej ojciec nie przestanie być bogaty. Przyszedł mi do głowy taki pomysł, że dobrze by było, gdyby DT we śnie odwiedziła Luna i pokazała jej biedne źrebaki w sierocińcu i Diamond Tiara czegoś by się nauczyła. To dobry pomysł na odcinek.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...